Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Szubin

Prywatny detektyw Szubin

Prywatny Detektyw przyjmuje w godzinach: 8:00 – 20:00, w celu zachowania pełnej dyskrecji, prosimy każdorazowo umawiać spotkania w biurze za wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Szubin

Tomasz Stryszowski tel.: +48 730 377 777
e-mail: tomasz.stryszowski@detektyw24.net

Katarzyna Bracław tel.: +48 733 622 222
e-mail: katarzyna.braclaw@detektyw24.net

Biuro detektywistyczne Szubin

Agencja Detektywistyczna Detektyw24 to zgrana ekipa doświadczonych, wykwalifikowanych detektywów, którzy na co dzień zmagają się ze skomplikowanymi śledztwami. Do każdej powierzonej im sprawy podchodzą z pasją, zaangażowaniem, empatią i dyskrecją, aby doprowadzić ją do satysfakcjonującego finału. Nasze szeroki wachlarz usług detektywistycznych jest skierowany nie tylko do osób prywatnych – pomagamy także przedsiębiorcom. Dowody, które zbieramy w toku postępowania są w pełni legalne i niepodważalne. Współpracujemy wyłącznie z licencjonowanymi detektywami, którzy mogą potwierdzić  ich autentyczność przed sądem. Działamy w zgodzie z obowiązującym prawem, dbając przy tym o bezpieczeństwo i zaufanie każdego klienta.

Od wielu lat zdobywamy doświadczenie w branży, stale się rozwijając. Dbamy nie tylko o podnoszenie kwalifikacji i umiejętności naszych detektywów,  ale też stale rozbudowujemy  zaplecze sprzętowe. To właśnie połączenie pracy wykwalifikowanych osób i wsparcie nowoczesnych technologii stoi za naszą wysoką skutecznością i doskonałą reputacją.

Agencja detektywistyczna Szubin

Nasze biuro detektywistyczne podejmuje się prowadzenia nawet najtrudniejszych, najbardziej delikatnych i często niebezpiecznych spraw. Wszystko po to, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona potrzebna.

Jesteśmy ekspertami w rozwiązywaniu spraw związanych z relacjami rodzinnymi. Prowadzimy śledztwa dotyczące rozwodów, zdrad, podważania ojcostwa i innych. Co więcej, jesteśmy w stanie sprawdzić podejrzane zachowanie Twojej pociechy i zweryfikować towarzystwo, którym się otacza. Mamy również doświadczenie w prowadzeniu spraw związanych z majątkami, spadkami i nieruchomościami.

Podejmujemy się także skomplikowanych i niebezpiecznych śledztw związanych z przestępstwami karnymi i o charakterze gospodarczym. Do każdego z powierzonych nam zadań podchodzimy z profesjonalizmem i taktem, aby zapewnić naszym klientom komfort i bezpieczeństwo.

Nasi detektywi przeprowadzają również poszukiwania osób zaginionych na szeroką skalę. Ustalamy dane adresowe dalekich krewnych i znajomych, z którymi urwał się kontakt.

Pomagamy także przedsiębiorcom, którzy chcą legalnie i bezpiecznie sposób sprawdzić uczciwość swoich współpracowników i pracowników. Zajmujemy się także innymi nieprawidłowościami. Między innymi, sprawdzamy wiarygodność zwolnień lekarskich oraz prowadzimy dochodzenia w sprawie korupcji czy wykradania tajemnic firmowych. Wszystko po to, aby nasi klienci mogli być spokojni o własne interesy!

Prywatny detektyw Szubin

Nasza oferta usług detektywistycznych obejmuje również informatyką śledczą. Skutecznie walczymy z hejtem, szantażem, stalkingiem, szantażem i innymi formami cyberprzemocy. Z łatwością demaskujemy ukryte kamery, podsłuchy czy inny sprzęt szpiegowski zamontowany na terenie Twojego domu lub biura. Masz podejrzenia, że ktoś narusza Twoją prywatność i bezpieczeństwo? Nasi detektywi pomogą Ci odzyskać spokój ducha!

Pracujemy na terenie całej Polski, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby każdą powierzoną nam sprawę doprowadzić do satysfakcjonującego finału.

Działamy na terenie całego woj. kujawsko-pomorskiego