Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Chełmża

Prywatny detektyw Chełmża

Prywatny Detektyw przyjmuje w godzinach: 8:00 – 20:00, w celu zachowania pełnej dyskrecji, prosimy każdorazowo umawiać spotkania w biurze za wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Chełmża

Tomasz Stryszowski tel.: +48 730 377 777
e-mail: tomasz.stryszowski@detektyw24.net

Katarzyna Bracław tel.: +48 733 622 222
e-mail: katarzyna.braclaw@detektyw24.net

Biuro detektywistyczne Chełmża

Agencja detektywistyczna Detektyw24 to firma od wielu lat działająca na rynku. Jesteśmy gronem profesjonalistów, licencjonowanych detektywów, którzy rozwiązali wiele różnych spraw o różnorodnym podłożu. Dzięki bogatemu doświadczeniu możemy zaoferować niezwykle szeroki zakres usług swoim Klientom. Nasza oferta jest skierowana nie tylko do osób prywatnych, jak i do firm. Brakuje Ci dowodów, żeby wejść na drogę sądową lub potrzebujesz materiałów, które będą dowodem podczas rozprawy? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Współpracujemy z licencjonowanymi detektywami. Ustawa o usługach detektywistycznych określa, że czynności śledcze mogą prowadzić tylko osoby, które mają odpowiednią licencję. Pozyskane w ten sposób materiały dowodowe są najwyższej jakości. Możemy także potwierdzić ich autentyczność w czasie rozprawy sądowej. Dzięki temu możesz mieć pewność, że w Twoje ręce trafiają dowody, które są solidnym argumentem w czasie rozprawy sądowej. Jest to bardzo ważne podczas wszystkich spraw, a szczególnie istotne jeśli chodzi o sprawy cywilne.

Agencja detektywistyczna Chełmża

Nasze biuro detektywistyczne szczególnie często zajmuje się sprawami rodzinnymi. Nie zawsze są łatwe i najczęściej dotyczy ich bardzo wiele emocji. Możemy jednak pomóc w wielu kwestiach. Najczęściej prowadzimy obserwację osób, by zebrać materiały na udowodnienie zdrady lub materiały potrzebne przy rozwodzie z orzeczeniem o winie. Mamy jednak także inne czynności w ofercie, jak na przykład badanie ojcostwa.

Świadczymy także usługi z zakresu spraw spadkowych. Wywiady majątkowe, ustalenie nieruchomości i ruchomości oraz inne tego rodzaju usługi także znajdują się w naszej ofercie. Sprawy spadkowe nie są proste, jednak naprawdę możemy pomóc.

Nasza agencja detektywistyczna dostaje także zlecenia związane z poszukiwaniem zaginionych osób. Zajmujemy się także poszukiwaniem osób porwanych lub tych, z którymi urwał się kontakt. Naszym celem jest ustalenie danych adresowych i podstawowych faktów. Wszystkie działania wykonujemy dyskretnie, byś mógł czuć się bezpiecznie.

Najbardziej skomplikowanym obszarem naszej działalności są sprawy karne. Mamy w nich spore doświadczenie, a to bardzo istotne w tak trudnych przypadkach. Nasza agencja detektywistyczna brała udział w najgłośniejszych sprawach kryminalnych, które możesz znać z telewizji.

Kolejną częścią oferty Detektyw24 jest sektor spraw gospodarczych. Prowadzimy szeroko zakrojone śledztwa dotyczące wielu różnych kwestii. Nieuczciwa konkurencja, szpiegostwo gospodarcze czy wykradanie tajemnic firmowych – to tylko początek naszej oferty. Wśród usług znajdują się także śledztwa związane z weryfikacją nieuczciwych zwolnień lekarskich czy ustalanie autorów donosów. Właściciele firm borykają się z wieloma trudnościami tego rodzaju, ale możemy pomóc! Sprawdzimy, czy Twoi pracownicy są uczciwi i czy nie działają na szkodę Twojej firmy.

Prywatny detektyw Chełmża

Ostatnimi czasy bardzo często trafiają do nas sprawy, które rozwiązujemy z pomocą informatyki śledczej. Prywatni detektywi specjalizują się w zbieraniu materiałów w kwestii przestępstw popełnianych w cyberprzestrzeni. Prześladowanie w sieci i hejtowanie to prawdziwe plagi ostatnich lat, jednak można z nimi walczyć. Możesz mieć pewność że zbierzemy materiały, które pozwolą Ci na skuteczne rozwiązanie swoich problemów. Nikt nie jest anonimowy i możemy dotrzeć do osób, które stoją za atakami w sieci. Na dodatek możesz wejść na drogę sądową – z naszymi dowodami będzie Ci łatwiej udowodnić swoje racje.

W naszej ofercie znajdziesz także usługę wykrywania urządzeń podsłuchujących. Podkładanie tak zwanych podsłuchów jest nielegalne, ale nadal się zdarza, zwłaszcza w siedzibach firm. Chroń swoją prywatność i bezpieczeństwo swojej rodziny. Prywatni detektywi sprawdzają cały teren za pomocą odpowiednich urządzeń, by znaleźć i wyeliminować podsłuchy. Detektywi z naszej agencji mają doświadczenie, więc szybko uporają się z problemem i pomogą Ci poczuć się swobodnie we własnym domu!

Zapraszamy do kontaktu! Jesteśmy otwarci 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Możemy zapewnić naszym Klientom bezpieczeństwo, elastyczność i dyskrecję, a jako firma o ogólnopolskim zasięgu, nie pobieramy żadnych opłat dodatkowych za pracę w różnych miastach. Dowiedz się, jak możemy Ci pomóc!

Działamy na terenie całego woj. kujawsko-pomorskiego