Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Inowrocław

Prywatny detektyw Inowrocław

Prywatny Detektyw przyjmuje w godzinach: 8:00 – 20:00, w celu zachowania pełnej dyskrecji, prosimy każdorazowo umawiać spotkania w biurze za wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Inowrocław

Tomasz Stryszowski tel.: +48 730 377 777
e-mail: tomasz.stryszowski@detektyw24.net

Katarzyna Bracław tel.: +48 733 622 222
e-mail: katarzyna.braclaw@detektyw24.net

Biuro detektywistyczne Inowrocław

Agencja detektywistyczna Detektyw24 ma ogromne doświadczenie w swojej pracy. Przez lata swojej działalności rozwiązaliśmy wiele spraw o bardzo różnym podłożu. Oferujemy niezwykle szeroki zakres usług. Co najważniejsze, współpracujemy jedynie z licencjonowanymi detektywami. Działamy zgodnie z prawem, na terenie całej Polski, opierając się na ustawie o usługach detektywistycznych. Głosi ona, że czynności śledcze mogą prowadzić tylko licencjonowani prywatni detektywi. I tylko zdobyte legalnie dowody mają wartość w sądzie.

W naszej ofercie masz zbieranie materiałów dowodowych do różnego rodzaju spraw. Jeśli brakuje Ci materiałów, by dowieść prawdę lub po prostu potrzebujesz dokumentów, które pomogą Ci w sądzie, zapoznaj się z naszą ofertą. Działamy sprawnie i profesjonalnie oraz gwarantujemy pełną dyskrecję. Dzięki temu nasi Klienci mają pewność, że otrzymują najwyższej jakości usługę, a ustalone przez nas fakty będą solidnym argumentem podczas rozprawy sądowej.

Agencja detektywistyczna Inowrocław

Naszej agencji detektywistycznej niezwykle często są powierzane sprawy rodzinne. W tym zakresie nasza oferta jest bardzo szeroka. Możemy pomóc w zdobyciu dowodów na udowodnienie zdrady, czy innych, które mogą być potrzebne w czasie rozprawy rozwodowej z orzekaniem o winie. Oferujemy także obserwację osób czy badanie ojcostwa. Ale to nie koniec naszej oferty.

W zakresie spraw cywilnych zajmujemy się także prawem majątkowym. Przeprowadzamy wywiady majątkowe i podejmujemy działania w celu ustalenia nieruchomości i ruchomości. Możemy pomóc w czasie spraw spadkowych, które często bywają naprawdę bardzo skomplikowane.

Nasza agencja detektywistyczna podejmuje się zleceń dotyczących spraw karnych. Jest to najbardziej skomplikowany obszar naszej działalności, ale dzięki dużemu doświadczeniu możemy się ich podjąć. Agencja detektywistyczna była zaangażowana w wiele spraw kryminalnych, także tych najgłośniejszych. Podejmujemy się także poszukiwania osób zaginionych lub porwanych. Wszystkie nasze działania prowadzone są dyskretnie, byś mógł czuć się bezpiecznie.

Dużą część Klientów naszej agencji detektywistycznej stanowią właściciele firm. Sektor spraw gospodarczych także leży w kręgu naszych zainteresowań. W ofercie mamy takie działania jak śledztwa w zakresie nieuczciwej konkurencji, szpiegostwa gospodarczego, zdradzania tajemnic firmowych czy podkupywania pracowników. Możemy zająć się ustalaniem donosów i weryfikacją zwolnień lekarskich. Tego rodzaju trudności często pojawiają się w firmach, a nasi detektywi świetnie sobie z nimi radzą. Potrzebujesz pomocy, bo byli pracownicy robią Ci wbrew? Możemy dotrzeć do sedna problemu.

Prywatny detektyw Inowrocław

Prywatni detektywi prowadzą jednak nie tylko działania w terenie. Kolejnym często wykorzystywanym w naszej codziennej pracy narzędziem, jest informatyka śledcza. Ostatnimy czasy korzystamy z niej naprawdę często, ponieważ zagrożenia w sieci są coraz większe. Prywatny detektyw może pomóc w zbieraniu dowodów w sprawach dotyczących cyberstalkingu, czyli prześladowania w internecie. Tak zwane hejtowanie czy właśnie prześladowanie są karalne i można z nimi walczyć. Nasza agencja detektywistyczna zajmuje się zbieraniem argumentów, które mogą realnie przydać się w czasie rozpraw sądowych.

Kolejną usługą, którą możesz znaleźć w naszej ofercie, jest wykrywanie podsłuchów. Oferujemy ją zarówno osobom prywatnym, jak i właścicielom firm. Używanie tego rodzaju urządzeń nie jest dozwolone przez prawo, jednak nadal naprawdę często się zdarza. Możemy jednak zadziałać i zapewnić Ci bezpieczeństwo, sprawdzając teren za pomocą nowoczesnego sprzętu. Poczuj się swobodnie i pewnie we własnym domu i we własnym gabinecie.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji i zapraszamy do kontaktu. Działamy na terenie całego kraju, bez żadnych dodatkowych opłat. Mamy ogromne doświadczenie i do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i z pełnym profesjonalizmem oraz delikatnością w czasie poruszania niełatwych tematów. Prywatny detektyw naprawdę może Ci pomóc. Nie wahaj się sprawdzić naszej oferty!

Działamy na terenie całego woj. kujawsko-pomorskiego