Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Tuchola

Prywatny detektyw Tuchola

Prywatny Detektyw przyjmuje w godzinach: 8:00 – 20:00, w celu zachowania pełnej dyskrecji, prosimy każdorazowo umawiać spotkania w biurze za wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Tuchola

Tomasz Stryszowski tel.: +48 730 377 777
e-mail: tomasz.stryszowski@detektyw24.net

Katarzyna Bracław tel.: +48 733 622 222
e-mail: katarzyna.braclaw@detektyw24.net

Biuro detektywistyczne Tuchola

Biuro detektywistyczne Detektyw24 działa od wielu lat. Rozwiązaliśmy masę spraw o różnorodnym podłożu na przestrzeni wielu lat naszego działania. To sprawia, że zdobyliśmy doświadczenie, które pozwala na zaproponowanie naszym Klientom usług najwyższej jakości. Chcesz wejść na drogę sądową, ale brakuje Ci dowodów lub po prostu chcesz poznać prawdę? Możemy Ci pomóc! Praca prywatnego detektywa polega na zbieraniu dowodów i ustaleniu faktów. Możesz potem wykorzystać je w sądzie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! Jest skierowana zarówno do Klientów indywidualnych, jak i właścicieli firm!

Nasza agencja detektywistyczna działa wyłącznie zgodnie z prawem. To oznacza, że działamy na podstawie ustawy o usługach detektywistycznych. Określa ona, w jaki sposób mogą być prowadzone czynności śledcze i że muszą być one wykonywane przez osoby, które mają konieczną licencję. Tylko pozyskane zgodnie z prawem materiały mogą być wykorzystane w sądzie jako dowód. To sprawia, że Klient ma pewność, że  może odnieść sukces na rozprawie.

Agencja detektywistyczna Tuchola

W naszej agencji detektywistycznej niezwykle często pojawiają się osoby, które chcą powierzyć nam sprawy rodzinne. Nie są one łatwe, ale doświadczenie pozwala nam pomóc w rozmaitych kwestiach. Najczęściej prowadzimy obserwację osób i zbieramy materiały udowadniające zdradę. Zbieramy także dowody potrzebne przy rozwodzie z orzekaniem o winie.

Świadczymy także usługi związane ze sprawami majątkowymi. Oferujemy takie usługi jak: wywiady majątkowe, ustalenie nieruchomości i ruchomości oraz inne kwestie związane ze sprawami spadkowymi.

Nasi detektywi bardzo często podejmują się zleceń poszukiwania osób porwanych i zaginionych. Możemy także ustalić dane adresowe osób, z którymi urwał się kontakt. Działamy w pełni dyskretnie, by nasi klienci mogli czuć się bezpiecznie. Podobnie jak w sprawach karnych, w których także mamy duże doświadczenie. Jest ono niezwykle istotne. Nasza agencja detektywistyczna brała udział w kilku sprawach karnych, które możesz znać z mediów.

Nasza oferta w sektorze spraw gospodarczych także jest bardzo szeroka. Prowadzimy śledztwa związane z nieuczciwą konkurencją, szpiegostwem gospodarczym czy podkupywaniem tajemnic firmowych. Możemy zaoferować także zbieranie materiałów dotyczących wykradaniem pracowników, ustalaniem autorów donosów czy weryfikację zwolnień lekarskich. Wielu właścicieli firm boryka się z takimi problemami, ale z pomocą prywatnego detektywa szybko może sobie poradzić. Szczególnie często zajmujemy się problemami z pracownikami, czyli łamanie zakazu konkurencji lub prowadzenie szeroko rozumianych działań na szkodę firmy.

Prywatny detektyw Tuchola

Działania z zakresu informatyki śledczej ostatnio są przez nas coraz częściej wykorzystywane. Jak wiadomo, zagrożenia w sieci są obecnie naprawdę duże. Prywatni detektywi specjalizują się w zbieraniu materiałów dowodowych w  przypadku cyberstalkingu, czyli prześladowania w Internecie. Staje się to prawdziwą plagą, jednak można z tym walczyć na drodze sądowej. Możemy zebrać i zabezpieczyć dowody, które pozwolą na wygranie takiej sprawy. Nikt nie jest anonimowy w sieci, a prywatni detektywi mogą znaleźć cyberprzestępcę.

W naszej ofercie znajduje się także usługa wykrywania podsłuchów w domach i firmach. Musimy zaznaczyć, że stosowanie urządzeń podsłuchujących lub nagrywających w mieszkaniach czy biurach jest nielegalne. Nadal jednak wiele osób je stosuje. Prywatni detektywi z naszego biura sprawdzą cały teren i odkryją wszystkie niechciane „pluskwy”. Dzięki temu możesz odzyskać poczucie bezpieczeństwa i pewność oraz poczuć się swobodnie.

Prywatny detektyw może pomóc Ci w bardzo wielu różnych sytuacjach. Zapewniamy elastyczność i działanie na terenie całego kraju bez dodatkowych opłat. Zapraszamy do kontaktu – jesteśmy do Twojej dyspozycji przez 24 godziny, codziennie, nawet w weekendy! Uwierz, że z każdej sytuacji można wyjść, a prywatny detektyw to czasami najlepsze rozwiązanie problemu!

Działamy na terenie całego woj. kujawsko-pomorskiego