Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Grudziądz

Prywatny detektyw Grudziądz

Prywatny Detektyw przyjmuje w godzinach: 8:00 – 20:00, w celu zachowania pełnej dyskrecji, prosimy każdorazowo umawiać spotkania w biurze za wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Grudziądz

Tomasz Stryszowski tel.: +48 730 377 777
e-mail: tomasz.stryszowski@detektyw24.net

Katarzyna Bracław tel.: +48 733 622 222
e-mail: katarzyna.braclaw@detektyw24.net

Biuro detektywistyczne Grudziądz

Biuro detektywistyczne Detektyw24 to profesjonalna firma, która przez wiele lat działalności rozwiązała mnóstwo spraw. Zajmujemy się działaniami o różnorodnym podłożu. Zakres naszych usług jest bardzo szeroki – od spraw rodzinnych, poprzez majątkowe, aż do karnych. Swoje usługi dedykujemy zarówno osobom prywatnym, jak i Klientom biznesowym. Sektor spraw gospodarczych także leży w centrum naszego zainteresowania. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą!

Współpracujemy z licencjonowanymi detektywami. Według ustawy o usługach detektywistycznych, zdobyte przez nich dowody są ważne. Wszystkie czynności śledcze mogą być wykonywane właśnie przez osoby, które zdobyły licencję detektywa. Dzięki temu dowody są wartościowym materiałem w sądzie i mogą przydać się podczas rozprawy. Jeśli brak Ci dowodów, aby ustalić swoje racje lub potrzebujesz poznać prawdę, odezwij się do nas! Gwarantujemy dyskrecję i profesjonalne podejście do Klienta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Agencja detektywistyczna Grudziądz

Nasi detektywi mają doświadczenie w rozwiązywaniu różnorodnych spraw. Niezwykle często chodzi o sprawy rodzinne. W tym zakresie prowadzimy takie czynności jak zbieranie materiałów przy rozwodzie z orzekaniem o winie, zbieranie materiałów na udowodnienie zdrady czy obserwację osób. Możemy także zaoferować badania ojcostwa.

Zajmujemy się także szeroko rozumianym prawem karnym. Jest to zdecydowanie najtrudniejszy obszar naszej działalności, ale ze względu na duże doświadczenie, możemy pomóc. Braliśmy udział w najgłośniejszych sprawach, które znasz z mediów. Oferujemy także poszukiwanie osób zaginionych. Dotyczy to zarówno tych osób, z którymi z niewiadomych przyczyn urwał się kontakt, jak i tych, co do których jest podejrzenie porwania. Działamy dyskretnie i sprawnie, więc możesz czuć się w pełni bezpiecznie.

Świadczymy także usługi, które obejmują wywiady majątkowe i sprawy spadkowe różnego rodzaju. Zajmujemy się ustalaniem nieruchomości i ruchomości oraz prowadzimy wywiady majątkowe.

Osobna oferta dotyczy Klientów biznesowych. W sektorze spraw gospodarczych możemy pomóc na wielu polach. Przede wszystkim prowadzimy śledztwa związane z nieuczciwą konkurencją, podkupywaniem pracowników czy zdradzaniem tajemnic firmowych. Możemy jednak pomóc w innych problemach. Jeśli obawiasz się, że Twoi pracownicy nie są lojalni, masz podejrzenie, że doszło do szpiegostwa gospodarczego, wykradania tajemnic firmowych – zapraszamy do kontaktu. Właściciele firm często borykają się z problemem zwolnień lekarskich czy łamaniem zakazu konkurencji przez pracowników. We wszystkich tych przypadkach pomoc prywatnego detektywa może być nieoceniona.

Prywatny detektyw Grudziądz

Prywatni detektywi z agencji Detektyw24 sięgają po nowoczesne urządzenia i techniki. Działania z zakresu informatyki śledczej są obecnie na porządku dziennym. Wszystko dlatego, że gwałtownie wzrosła liczba przestępstw w sieci, zwłaszcza cyberstalkingu. Zjawisko hejtu także jest obecne w życiu wielu osób. Za pomocą informatyki śledczej możemy pomóc i dotrzeć do osób, które stoją za tymi przestępstwami. Korzystając z naszych usług, otrzymasz szczegółowy raport. Dzięki temu możesz wejść na drogę sądową, by dochodzić swoich praw i uzyskać sprawiedliwość.

Nowoczesny sprzęt wykorzystujemy także przy poszukiwaniu podsłuchów w domach i firmach. To niestety wciąż częsty proceder, chociaż stosowanie takich urządzeń jest nielegalne. Jeśli zauważasz, że poufne informacje wyciekają na zewnątrz, zgłoś się do nas. Być może właśnie podsłuchy są temu winne. Nasi detektywi sprawdzają teren i mogą usunąć wszystkie tego rodzaju urządzenia. Zapewnimy Ci poczucie bezpieczeństwa, zarówno w domu, jak i w siedzibie firmy.

Zapewniamy elastyczność i dyskrecję! Nasze biuro detektywistyczne jest do Twojej dyspozycji! Działamy 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę, na terenie całego kraju. Uwierz, że nie jesteś w sytuacji bez wyjścia i skorzystaj z naszych usług. Naprawdę możemy Ci pomóc!

Działamy na terenie całego woj. kujawsko-pomorskiego