Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Chełmno

Prywatny detektyw Chełmno

Prywatny Detektyw przyjmuje w godzinach: 8:00 – 20:00, w celu zachowania pełnej dyskrecji, prosimy każdorazowo umawiać spotkania w biurze za wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Chełmno

Tomasz Stryszowski tel.: +48 730 377 777
e-mail: tomasz.stryszowski@detektyw24.net

Katarzyna Bracław tel.: +48 733 622 222
e-mail: katarzyna.braclaw@detektyw24.net

Biuro detektywistyczne Chełmno

Agencja detektywistyczna Detektyw24 zaprasza do zapoznania się z ofertą. Jesteśmy profesjonalną firmą, która od wielu lat oferuje swoje usługi Klientom indywidualnym, jak i firmom. Możemy Ci pomóc znaleźć dowody, byś mógł udokumentować swoje racje w sądzie lub po prostu poznać prawdę. Gwarantujemy dyskrecję i działamy na terenie całej Polski. Nasza oferta jest bardzo szeroka, zajmujemy się i sprawami cywilnymi, i karnymi, i gospodarczymi.

Nasza agencja detektywistyczna działa w zgodzie z prawem, na mocy ustawy o usługach detektywistycznych. Współpracujemy z licencjonowanymi detektywami, ponieważ tylko oni mają prawo przeprowadzać czynności śledcze. Dzięki temu zebrany materiał jest wartościowym argumentem w sądzie. O jego prawdziwości możemy zaświadczyć podczas rozprawy sądowej. Dzięki temu każdy Klient może mieć pewność, że dowody będą solidnym argumentem w sądzie, a to szczególnie ważne, zwłaszcza w sprawach cywilnych. Doświadczenie w parze z profesjonalizmem sprawiają, że możemy pomóc w bardzo wielu kwestiach. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

Agencja detektywistyczna Chełmno

Naszej agencji detektywistycznej niezwykle często są powierzane sprawy cywilne. W zakresie spraw rodzinnych najczęściej zajmujemy się kwestiami związanymi z pozyskiwaniem dowodów na rozprawy rozwodowe z orzekaniem o winie. Obserwacja osób, zbieranie materiałów na udowodnienie zdrady oraz badanie ojcostwa – to najczęściej wykonywane przez nas czynności. Tego rodzaju sprawy nie są łatwe, więc gwarantujemy dyskrecję i profesjonalne podejście do każdego klienta.

Świadczymy usługi obejmujące sprawy majątkowe i spadkowe. Poszukiwanie spadkobierców, wywiady majątkowe, ustalanie nieruchomości i ruchomości – możemy pomóc w tym na dużą skalę. Jak wiadomo, tego rodzaju sprawy bywają bardzo skomplikowane i czasami pomoc prywatnego detektywa jest po prostu niezbędna. Zajmujemy się także wykrywaniem podsłuchów, które nadal są prawdziwą plagą. Możesz znów poczuć się bezpiecznie w swojej firmie czy domu!

Kolejnym obszarem naszej działalności są sprawy karne. Jest to dość skomplikowany obszar, ale posiadamy w nich naprawdę duże doświadczenie, więc możemy pomóc naprawdę efektywnie. Byliśmy zaangażowani w wiele różnych spraw kryminalnych. Zajmujemy się także poszukiwaniem zaginionych osób. Zarówno tych, które zniknęły z niewiadomych powodów, jak i tych, które mogły zostać porwane.

Kolejna część naszej oferty jest skierowana do właścicieli firm i przedsiębiorców. W sektorze spraw gospodarczych zajmowaliśmy się bardzo różnymi sprawami. Prowadziliśmy śledztwa w takich obszarach jak nieuczciwa konkurencja, szpiegostwo gospodarcze, wykradanie i zdradzanie tajemnic firmowych czy weryfikacja zwolnień lekarskich pracowników. Jeśli masz obawy, że Twoi pracownicy albo konkurenci robią Ci pod górkę i działają na szkodę firmy, odezwij się do nas. Jesteśmy w stanie znaleźć przyczynę kłopotów w firmie. Być może obawiasz się, że pracownicy łamią zakaz konkurencji albo mierzysz się z ciągłymi, nieuzasadnionymi donosami. Naprawdę możemy pomóc.

Prywatny detektyw Chełmno

Ostatnimi czasy bardzo często posiłkujemy się narzędziami z informatyki śledczej. Wszystko dlatego, że trafia do nas coraz więcej spraw związanych z cyberprzestępstwami i niezgodnym z prawem działaniem w sieci. Zagrożenia w Internecie są bardzo duże, a cyberstalking (prześladowanie w cyberprzestrzeni) i hejtowanie są bardzo powszechnymi zjawiskami. Wielu sprawców uważa, że jest w zasadzie bezkarnych, ale to nieprawda! W sieci nikt nie jest anonimowy, a korzystając z naszych usług możesz dotrzeć do sprawcy. Pomożemy zebrać dowody i materiały, które pozwolą dochodzić sprawiedliwości w sądzie. Wkroczenie na sądową ścieżkę to najlepszy sposób, by pozbyć się internetowego prześladowcy.

Nasze biuro detektywistyczne jest do Twojej dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Zapewniamy dyskrecję i profesjonalne podejście do klienta. Jesteśmy firmą o ogólnopolskim zasięgu i działamy na terenie całego kraju bez dodatkowych opłat! Daj nam znać, w czym możemy Ci pomóc!

Działamy na terenie całego woj. kujawsko-pomorskiego