Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Świecie

Prywatny detektyw Świecie

Prywatny Detektyw przyjmuje w godzinach: 8:00 – 20:00, w celu zachowania pełnej dyskrecji, prosimy każdorazowo umawiać spotkania w biurze za wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Świecie

Tomasz Stryszowski tel.: +48 730 377 777
e-mail: tomasz.stryszowski@detektyw24.net

Katarzyna Bracław tel.: +48 733 622 222
e-mail: katarzyna.braclaw@detektyw24.net

Biuro detektywistyczne Świecie

Agencja detektywistyczna Detektyw24 to profesjonalna firma. Działamy od wielu lat, więc mamy ogromne doświadczenie w rozwiązywaniu spraw z różnorodnych dziedzin. Doświadczenie plus wiedza naszych licencjonowanych detektywów pozwala nam na zaproponowanie klientom szerokiego zakresu usług. Nasza oferta jest dedykowana nie tylko Klientom indywidualnym, lecz także biznesowym. W jakich sytuacjach pomoc detektywa może się przydać? Jeśli brakuje Ci dowodów na rozprawę sądową, lub po prostu chcesz dotrzeć do prawdy, możemy Ci pomóc. Prywatny detektyw, działając zgodnie z prawem i dyskretnie może zgromadzić materiały dowodowe, które będą uznane w sądzie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Zebrane przez nas dowody są wysokiej jakości, ponieważ działamy na podstawie ustawy o usługach detektywistycznych. Określa ona, że czynności śledcze mogą być prowadzone osoby, które mają licencję prywatnego detektywa. Na koniec współpracy Klient otrzymuje sprawozdanie z czynności śledczych i zebrane materiały dowodowe. Ich autentyczność możemy potwierdzić w sądzie. Dzięki temu Klient może mieć pewność, że otrzymuje solidny argument na rozprawę sądową, który pozwoli mu udowodnić swoje racje.

Agencja detektywistyczna Świecie

W naszej agencji detektywistycznej bardzo często zajmujemy się sprawami rodzinnymi. Niestety nie zawsze są one łatwe, ale możemy pomóc w bardzo różnych kwestiach. Najczęściej zajmujemy się zbieraniem dowodów na udowodnienie zdrady. Prowadzimy obserwację osób, a także oferujemy badanie ojcostwa i zbieramy materiały potrzebne na rozprawy rozwodowe, zwłaszcza z orzekaniem o winie.

Świadczymy także usługi obejmujące wywiady majątkowe. Sprawy majątkowe bywają bardzo trudne, jednak możemy podjąć się działań z tym związanymi. Prowadzimy śledztwa mające na celu ustalenie ruchomości i nieruchomości. Podejmuje się także zleceń związanych z poszukiwaniem osób zaginionych. Dotyczy to zarówno porwań, jak i niewyjaśnionych zaginięć. Możemy ustalić dane adresowe tych osób.

Posiadamy spore doświadczenie w sprawach karnych. Jest to najbardziej skomplikowany obszar naszej działalności. Nasza wiedza jest bardzo istotna i pomaga w rozwiązywaniu kolejnych praw. Nasi detektywi brali udział w rozwiązywaniu spraw kryminalnych z pierwszych stron gazet.

Nasze biuro detektywistyczne działa również w sektorze spraw gospodarczych. Prowadzimy śledztwa dotyczące kwestii personalnych oraz innych. W naszej ofercie znajdują się takie usługi jak śledztwa związane z nieuczciwą konkurencją, szpiegostwem gospodarczym, podkupywaniem pracowników. Możemy także zadziałać, jeśli masz obawę, że Twoi pracownicy dopuszczają się zdradzania tajemnic firmowych, wysyłają anonimowe donosy czy przechodzą na nieuprawnione zwolnienia lekarskie. Właściciele firm borykają się z różnymi trudnościami, a my możemy pomóc Ci je rozwiązać.

Prywatny detektyw Świecie

Obecne czasy wymagają znajomości informatyki śledczej. Działania z jej zakresu prowadzimy dość często, ponieważ przestępstwa w sieci stały się już powszechne. Specjalizujemy się w zbieraniu materiałów w przypadku cyberstalkingu (prześladowanie w sieci) czy hejtowania. Dzięki temu masz dowody, które pozwolą Ci wejść na drogę sądową i znaleźć sprawiedliwość. Nie jesteś bezbronny w obliczu cyberstalkingu. Korzystając z pomocy prywatnego detektywa masz pewność, że Twoje problemy zostaną rozwiązane. Wszystko dla Twojego poczucia bezpieczeństwa i komfortu.

W naszej ofercie możesz znaleźć również usługę wykrywania podsłuchów w domach i firmach. Używanie tego rodzaju urządzeń jest nielegalne, jednak nadal się zdarza. Masz wrażenie, że poufne informacje firmowe lub prywatne sprawy, które poruszasz w domu, wychodzą na światło dzienne? Nasi detektywi mogą przywrócić Ci poczucie bezpieczeństwa, przeszukując cały teren za pomocą najnowocześniejszego sprzętu. Poczuj się komfortowo i bezpiecznie w swoim domu lub siedzibie firmy!

Nasze biuro detektywistyczne jest do Twojej dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Możemy Ci zagwarantować profesjonalizm, dyskrecję i elastyczność. Jesteśmy firmą o ogólnopolskim zasięgu i działamy na terenie całego kraju. Nie jesteś w sytuacji bez wyjścia!

Działamy na terenie całego woj. kujawsko-pomorskiego