Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Rypin

Prywatny detektyw Rypin

Prywatny Detektyw przyjmuje w godzinach: 8:00 – 20:00, w celu zachowania pełnej dyskrecji, prosimy każdorazowo umawiać spotkania w biurze za wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Rypin

Tomasz Stryszowski tel.: +48 730 377 777
e-mail: tomasz.stryszowski@detektyw24.net

Katarzyna Bracław tel.: +48 733 622 222
e-mail: katarzyna.braclaw@detektyw24.net

Biuro detektywistyczne Rypin

Agencja detektywistyczna Detektyw24 to firma, która może pochwalić się profesjonalizmem, doświadczeniem i szeroką ofertą. Działamy od wielu lat i rozwikłaliśmy z sukcesem mnóstwo różnorodnych praw. To pozwala nam na zaadresowanie naszych usług zarówno do Klientów biznesowych, jak i indywidualnych. Prywatny detektyw może ustalić fakty i zebrać materiały, które pozwolą Ci poznać prawdę lub udowodnić swoje racje w czasie rozprawy sądowej. Zapoznaj się z naszą ofertą i sprawdź, w czym możemy Ci pomóc!

Naszym celem jest dostarczenie Klientom rzeczowego sprawozdania z czynności śledczych, w którym znajdą się także pozyskane przez nas dowody. Są one pozyskiwane w sposób zgodny z prawem. Ustawa o usługach detektywistycznych określa, że czynności śledcze mogą być wykonywane przez osoby, które mają licencję prywatnego detektywa. Tylko wtedy materiał dowodowy jest wartościowy w sądzie i może zostać wykorzystany podczas rozprawy. Dzięki temu nasi Klienci mogą mieć pewność, że dostają do ręki dowód, który będzie ważny podczas ich sprawy i może zmienić jej przebieg na ich korzyść.

Agencja detektywistyczna Rypin

Nasza agencja detektywistyczna niezwykle często bierze na tapet sprawy rodzinne. Nie są one łatwe, ponieważ łączy się z nimi bardzo wiele emocji. Dlatego do każdego Klienta podchodzimy z pełnym profesjonalizmem i dyskrecją. W tej dziedzinie możemy pomóc w wielu sprawach: prowadzimy obserwację osób i badania ojcostwa, ale największe zainteresowanie jest w związku ze zbieraniem materiałów dowodowych na zdradę i potrzebnych do przeprowadzenia rozwodu z orzekaniem o winie.

Świadczymy także usługi z zupełnie innych dziedzin. Prowadzimy sprawy majątkowe i spadkowe. Bywają one skomplikowane, ale dzięki doświadczeniu w wywiadach majątkowych i ustalaniu nieruchomości i ruchomości, możemy szybko pomóc. Zajmujemy się także poszukiwaniem spadkobierców i ogólnie osób zaginionych. Nie tylko tych, z którymi Klient nagle stracił kontakt, lecz także tych, które zostały porwane. Sprawy kryminalne są bowiem także jednym z obszarów naszej działalności. Mamy w nich duże doświadczenie, braliśmy udział w największych sprawach karnych w ostatnich czasach. Działamy dyskretnie i pewnie, byś mógł czuć się naprawdę bezpiecznie.

Nasze biuro detektywistyczne działa także w sektorze spraw gospodarczych. Prowadzimy różnorodne śledztwa na zlecenie właścicieli firm. Większość z nich wiąże się z nieuczciwą konkurencją, szpiegostwem gospodarczym czy wypływaniem tajemnic firmowych na światło dzienne. Jednak zakres naszych usług jest znacznie większy. Zajmujemy się takimi kwestiami jak: podkupywanie pracowników, ustalanie autorów donosów, weryfikacja zwolnień lekarskich i łamanie zakazu konkurencji.

Prywatny detektyw Rypin

W naszej ofercie znajdziesz także takie usługi, jak wykrywanie podsłuchów. Chociaż podkładanie urządzeń rejestrujących dźwięk nie jest legalne, wiele osób nadal je stosuje. W ten sposób pozyskują informacje o życiu prywatnym lub o tym, co dzieje się w firmie. Jeśli masz wrażenie, że padłeś ofiarą takiego procederu, możemy to sprawdzić. Dysponujemy urządzeniami wykrywającymi tego rodzaju podsłuchy. Nasi detektywi przeszukają cały teren, by przywrócić Ci spokój i poczucie bezpieczeństwa.

Nasi Klienci coraz częściej korzystają także z usług związanych z informatyką śledczą. Nasi detektywi specjalizują się w zbieraniu materiałów z sieci. Szczególnie często mamy do czynienia ze sprawami dotyczącymi cyberstalkingu i prześladowania w Internecie. To prawdziwa plaga w ostatnim czasie, ale korzystając z naszych usług możesz z nią walczyć. Anonimowość w sieci to tylko ułuda, a my naprawdę możemy znaleźć sprawców i zebrać materiały, byś mógł wejść na drogę sądową i dochodzić swoich praw.

Detektyw24 przykłada ogromną wagę o komfortu i bezpieczeństwa naszych Klientów. Dlatego zapewniamy dyskrecję, elastyczność i bezpieczeństwo. Nasze biuro detektywistyczne jest do Twojej dyspozycji. Czekamy na kontakt 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Czujesz, że jesteś w sytuacji bez wyjścia? Prywatny detektyw może pomóc!

Działamy na terenie całego woj. kujawsko-pomorskiego