Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Koronowo

Prywatny detektyw Koronowo

Prywatny Detektyw przyjmuje w godzinach: 8:00 – 20:00, w celu zachowania pełnej dyskrecji, prosimy każdorazowo umawiać spotkania w biurze za wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Koronowo

Tomasz Stryszowski tel.: +48 730 377 777
e-mail: tomasz.stryszowski@detektyw24.net

Katarzyna Bracław tel.: +48 733 622 222
e-mail: katarzyna.braclaw@detektyw24.net

Biuro detektywistyczne Koronowo

Szukasz dowodów, które pomogą Ci wygrać sprawę sądową? A może niepokoją Cię kwestie związane z życiem prywatnym lub  służbowym? Agencja Detektywistyczna Detektyw24 pomoże Ci znaleźć odpowiedzi na dręczące Cię pytania. Posiadamy zespół licencjonowanych, doświadczonych detektywów, którzy do każdej sprawy podchodzą z pełnym profesjonalizmem, zaangażowaniem i pasją. Nasze usługi detektywistyczne są skierowane zarówno do osób prywatnych, jak i przedsiębiorców, a dowody które zbieramy w toku postępowania są w pełni legalne i niepodważalne. Działamy w stu procentach zgodnie z literą prawa. Możesz mieć pewność, że Twoje bezpieczeństwo, prywatność i spokój nie będą narażone na szwank.

Choć na rynku działamy od wielu lat, stale się rozwijamy. Nasi detektywi wciąż podnoszą swoje umiejętności i kwalifikacje, aby jeszcze lepiej wykonywać swoją pracę.  Jesteśmy dumni z naszej wysokiej skuteczności w prowadzeniu najbardziej skomplikowanych śledztw. Działamy na terenie całego kraju, aby móc pomagać wszędzie tam, gdzie inni zawiedli.

Agencja detektywistyczna Koronowo

Nasz zespół prywatnych detektywów to prawdziwi specjaliści, którzy nie boją się podejmować prowadzenia nawet najbardziej skomplikowanych spraw. Dokładamy wszelkich starań, aby pomóc naszym klientom odzyskać nieoceniony spokój, niezależnie od sprawy, jaka zostanie nam powierzona.

Jesteśmy specjalistami w rozwiązywaniu delikatnych i bolesnych spraw rodzinnych. Prowadzimy śledztwa związane z rozwodami, zdradami, rodzicielstwem i wiele innych. Na prośbę zatroskanych rodziców, weryfikujemy podejrzane zachowanie i towarzystwo dzieci. Nie boimy się prowadzenia spraw związanych z przestępstwami karnymi i gospodarczymi. Do każdej powierzonej nam zagadki podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, profesjonalizmem i taktem, aby każdy nasz klient mógł się czuć komfortowo i bezpiecznie.

Nasze biuro detektywistyczne specjalizuje się również w poszukiwaniu osób zaginionych. Ustalamy miejsca pobytu dalekich krewnych i bliskich. Radzimy sobie doskonale również w prowadzeniu śledztw związanych z majątkami, spadkami i nieruchomościami.

Nasze usługi detektywistyczne obejmują także pomoc dla osób prowadzących działalność gospodarczą. W legalny i bezpieczny sposób sprawdzimy uczciwość Twoich współpracowników i pracowników. W razie potrzeby zweryfikujemy legalność zwolnień lekarskich i przeprowadzimy dochodzenie dotyczące korupcji, wykradania tajemnic firmowych i wielu innych.

Prywatny detektyw Koronowo

Padłeś ofiarą cyberprzemocy, hejtu czy stalkingu? Nasi detektywi doskonale radzą sobie także z informatyką śledczą. Pomagamy skutecznie zwalczać przestępstwa popełniane w internecie, a to jeszcze nie wszystko. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i zapleczu sprzętowymu, jesteśmy w stanie skutecznie wykryć nielegalne podsłuchy i  ukryte kamery na terenie Twojego domu czy biura.

Nasze działania obejmują całą Polskę. Pracujemy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, aby w każdej chwili móc nieść pomoc tam, gdzie jest ona niezbędna.

Działamy na terenie całego woj. kujawsko-pomorskiego