Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Włocławek

Prywatny detektyw Włocławek

Prywatny Detektyw przyjmuje w godzinach: 8:00 – 20:00, w celu zachowania pełnej dyskrecji, prosimy każdorazowo umawiać spotkania w biurze za wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Włocławek

Tomasz Stryszowski tel.: +48 730 377 777
e-mail: tomasz.stryszowski@detektyw24.net

Katarzyna Bracław tel.: +48 733 622 222
e-mail: katarzyna.braclaw@detektyw24.net

Biuro detektywistyczne Włocławek

Agencja Detektyw24 to profesjonalna firma detektywistyczna. Od wielu lat działamy na rynku, z pełnym profesjonalizmem rozwiązując masę spraw o różnorodnym podłożu. Szerokie doświadczenie pozwala nam zaproponować Ci różne usługi, zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i dla właścicieli firm. Jeśli potrzebujesz dowodów, by znaleźć dowody na potwierdzenie swoich racji, możemy Ci pomóc! Prywatny detektyw zbiera materiały dowodowe, które mają bardzo dużą wartość w sądzie. To najlepszy sposób na udowodnienie swoich racji w czasie rozprawy.

Współpracujemy jedynie z licencjonowanymi detektywami, na podstawie ustawy o usługach detektywistycznych. Ten dokument określa, że czynności śledcze mogą być przeprowadzane przez osoby, które mają licencję prywatnego detektywa. Tylko dowody zebrane przez licencjonowanych pracowników mają wartość w sądzie. Dzięki nam zdobywasz solidny argument na rozprawie sądowej. Dzięki temu Klient ma pewność, że otrzyma pomoc. Sprawdź, w czym możemy Cię wesprzeć. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Agencja detektywistyczna Włocławek

Naszej agencji detektywistycznej niezwykle często są powierzane sprawy rodzinne. Pomagamy w bardzo różnych kwestiach: od badań ojcostwa, aż do zbieranie dowodów potrzebnych przy rozwodzie z orzekaniem o winie. Prowadzimy także obserwacje osób i zbieramy dowody na zdradę. Do tego świadczymy usługi, które obejmują sprawy spadkowe. Możemy namierzyć spadkobierców, ustalić nieruchomości i ruchomości, zajmujemy się także wywiadami majątkowymi.

Wymienione wcześniej sprawy cywilne nie są łatwe. Wymagają profesjonalnego podejścia do klienta i delikatnego prowadzenia rozmowy. Dzięki naszemu doświadczeniu możemy działać szybko, bezproblemowo i profesjonalnie. Nasza agencja zajmuje się także sprawami karnymi. To dość skomplikowany obszar, ale w ramach działań śledczych braliśmy udział w głośnych sprawach, które znasz z pierwszych stron gazet. Zajmujemy się także poszukiwaniem zaginionych osób, także tych, które mogły zostać porwane. Ustalamy dane teleadresowe osób, z którymi urwał Ci się kontakt. Wszystkie te działania prowadzimy dyskretnie, by zapewnić Ci maksymalne bezpieczeństwo.

Nasze biuro detektywistyczne działa również w sektorze spraw gospodarczych. W naszej ofercie usługę znajdą właściciele firm i osoby zarządzające zespołem. Takie problemy jak podkupywanie pracowników, wykradanie tajemnic firmowych i szerzej, nieuczciwa konkurencja czy ciągłe, nieuzasadnione donosy, są najczęstszym powodem interwenci prywatnego detektywa. Jeśli jesteś właścicielem firmy, która boryka się z takimi problemami lub czujesz, że Twoi pracownicy nie są do końca w stosunku do Ciebie uczciwi, odezwij się. Naprawdę możemy Ci pomóc.

Prywatny detektyw Włocławek

Działania z zakresu informatyki śledczej od jakiegoś czasu stają się coraz powszechniejsze. Nic dziwnego, takie zjawiska jak hejt i cyberstalking stają się już chlebem powszednim. Jednak możesz być bezpieczny w sieci. Tutaj nikt nie jest anonimowy i możemy znaleźć sprawców na przykład cyberstalkingu. Prywatny detektyw zbiera materiały dowodowe i może przedstawić je w sądzie. Dzięki temu łatwiej będzie Ci wejść na ścieżkę prawa, by dowieść swoich racji i zyskać sprawiedliwość.

W naszej ofercie znajdziesz także usługę wykrywania podsłuchów. Działamy zarówno w domach prywatnych, jak i w siedzibach firm. Za pomocą nowoczesnego sprzętu możemy wykryć podsłuchy. Nadal się pojawiają, chociaż są po prostu nielegalne. Jeśli chcesz znów poczuć się w pełni bezpiecznie w swoim mieszkaniu lub biurze, albo masz podejrzenia, że za dużo poufnych informacji wycieka na zewnątrz, zapoznaj się z naszą ofertą. Naprawdę możemy pomóc w tym przypadku.

Zapewniamy elastyczność, dyskrecję i dyspozycyjność. Czekamy na Ciebie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jesteśmy firmą o ogólnpolskim zasięgu, więc oferujemy działania na terenie całego kraju.  I to bez żadnych dodatkowych opłat! Wydaje Ci się, że jesteś w sytuacji bez wyjścia? To nieprawda, prywatny detektyw może Ci pomóc! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług.

Działamy na terenie całego woj. kujawsko-pomorskiego