Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Lipno

Prywatny detektyw Lipno

Prywatny Detektyw przyjmuje w godzinach: 8:00 – 20:00, w celu zachowania pełnej dyskrecji, prosimy każdorazowo umawiać spotkania w biurze za wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Lipno

Tomasz Stryszowski tel.: +48 730 377 777
e-mail: tomasz.stryszowski@detektyw24.net

Katarzyna Bracław tel.: +48 733 622 222
e-mail: katarzyna.braclaw@detektyw24.net

Biuro detektywistyczne Lipno

Detektyw24 to agencja detektywistyczna, która działa od wielu lat na rynku usług detektywistycznych. Rozwikłaliśmy mnóstwo spraw o różnorodnym podłożu i oferujemy bardzo szeroki zakres usług. Nasza oferta jest skierowana i dla osób prywatnych, i do właścicieli firm. Kiedy możesz skorzystać z naszych usług? Zapraszamy, jeśli brakuje Ci dowodów, chcesz poznać prawdę lub potrzebujesz materiału dowodowego na rozprawę sądową. Prywatny detektyw prowadzi czynności śledcze i sporządza z nich sprawozdanie, w którym znajdują się także dowody. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Nasza agencja detektywistyczna współpracuje wyłącznie z licencjonowanymi detektywami. Działamy na mocy ustawy o usługach detektywistycznych. W jej myśl czynności detektywistyczne i śledcze mogą wykonywać tylko osoby, które mają odpowiednią licencję. Dzięki temu zebrane dowody są najwyższej jakości i nie zostaną odrzucone w sądzie. Dzięki współpracy z naszą agencją masz pewność, że otrzymujesz najwyższej jakości produkty. Autentyczność dowodów potwierdzamy podczas rozprawy. Jest to bardzo ważne w przypadku spraw cywilnych. Sprawdź, jak możemy Ci pomóc!

Agencja detektywistyczna Lipno

W naszym biurze detektywistycznym niezwykle często pojawiają się Klienci, którzy potrzebują pomocy w sprawach rodzinnych. Niestety nie zawsze są łatwe, ale możemy pomóc na szeroką skalę. Prowadzimy takie działania jak obserwacja osób, zbieramy materiały na udowodnienie zdrady czy przy rozwodzie z orzekaniem o winie oraz badanie ojcostwa.

Zapraszamy także osoby, które potrzebują pomocy w zakresie spraw spadkowych i majątkowych. Oferujemy przeprowadzanie wywiadów majątkowych. Podejmujemy się także ustalenia nieruchomości i ruchomości. Nasza oferta w tej kwestii jest bardzo szeroka.

Nasza agencja detektywistyczna bardzo często ma do czynienia ze sprawami karnymi. To bardzo skomplikowany obszar naszej działalności. Posiadamy w nich spore doświadczenie, co bardzo ważne w takich przypadkach. Działamy dyskretnie, by zapewnić większe bezpieczeństwo Klientom. Podejmujemy się także zleceń poszukiwania osób zaginionych i porwanych. Ustalamy dane adresowe osób, z którymi urwał się kontakt.

Nasze biuro detektywistyczne ma ofertę skierowaną dla sektora spraw gospodarczych. Zajmujemy się takimi kwestiami jak weryfikacja zwolnień lekarskich, ustalanie autorów donosów czy podkupywanie pracowników. Jeśli obawiasz się, że Twoi pracownicy łamią zakaz konkurencji lub działają na szkodę firmy, na przykład poprzez wykradanie tajemnic firmowych, albo konkurencyjna firma stosuje nieuczciwe zagrywki, na przykład szpiegostwo gospodarcze, odezwij się do nas – naprawdę możemy pomóc w takich przypadkach.

Prywatny detektyw Lipno

Działania z zakresu informatyki śledczej świadczymy niezwykle często. W ostatnich latach ilość przestępstw w cyberprzestrzeni znacznie się zwiększyła i jak wszyscy wiemy, zagrożenia w sieci są bardzo duże. Sprawcy jednak nie pozostaną bezkarni. Nie są anonimowi, a specjaliści prywatni detektywi są w stanie dotrzeć do ich danych i zabezpieczyć dowody tak, byś mógł wejść na drogę sądową. Zgromadzimy solidne argumenty, dzięki którym takie przestępstwa jak hejtowanie czy cyberstalking będą udowodnione.

W skład naszej oferty wchodzi również usługa wykrywania podsłuchów. W domach prywatnych i firmach możemy przeszukać cały teren w poszukiwaniu urządzeń podsłuchujących lub nagrywających. Warto zaznaczyć, że używanie tego rodzaju urządzeń jest nielegalne, ale i tak wiele osób stosuje je z premedytacją. Jeśli nie czujesz się pewnie i obawiasz się, że informacje o Twojej firmie lub prywatnym życiu wyciekają z niewiadomych powodów, możemy Ci pomóc odzyskać spokój i poczucie bezpieczeństwa.

Nasze biuro detektywistyczne jest do Twojej dyspozycji! Zapraszamy do kontaktu 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Naszym Klientom zapewniamy bezpieczeństwo i dyskrecję, a także elastyczność. Pracujemy na terenie całego kraju, bez żadnych dodatkowych opłat. Jesteśmy firmą o ogólnopolskim zasięgu i gwarantujemy profesjonalne podejście do Klienta.

Działamy na terenie całego woj. kujawsko-pomorskiego