Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Brodnica

Prywatny detektyw Brodnica

Prywatny Detektyw przyjmuje w godzinach: 8:00 – 20:00, w celu zachowania pełnej dyskrecji, prosimy każdorazowo umawiać spotkania w biurze za wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Brodnica

Tomasz Stryszowski tel.: +48 730 377 777
e-mail: tomasz.stryszowski@detektyw24.net

Katarzyna Bracław tel.: +48 733 622 222
e-mail: katarzyna.braclaw@detektyw24.net

Biuro detektywistyczne Brodnica

Agencja detektywistyczna Detektyw24 zaprasza do zapoznania się z oferta. Jesteśmy profesjonalną firmą, która zatrudnia tylko licencjonowanych detektywów z dużym doświadczeniem. Działamy na rynku od wielu lat, dzięki czemu rozwiązaliśmy bardzo wiele różnych spraw. Celem naszych działań jest zebranie materiałów i ustalenie faktów, które pozwolą Ci dotrzeć do prawdy. Przedstawiamy je w postaci sprawozdania z czynności, które możesz wykorzystać w sądzie podczas rozprawy. Będą wartościowym dowodem. Wszystko dlatego, że działamy zgodnie z prawem.

Ustawa o usługach detektywistycznych określa, że czynności śledcze może prowadzić tylko licencjonowany detektyw. Dzięki temu pozyskiwane przez nich dowody mogą zostać przedstawione w sądzie. Na dodatek gwarantujemy potwierdzenie autentyczności na rozprawie. Jest to bardzo ważne w przypadku spraw cywilnych, a nimi zajmujemy się najczęściej. Jednak w naszej ofercie znajdują się także inne działania śledcze. Gwarantujemy dyskrecję i profesjonalne podejście do Klienta. Sprawdź, jak wygląda nasza oferta.

Agencja detektywistyczna Brodnica

Sprawy cywilnie, a zwłaszcza rodzinne, to najczęściej powierzany nam rodzaj zadań. Nie są one łatwe, ponieważ najczęściej wiąże się z nimi bardzo dużo emocji. Dlatego podchodzimy do Klientów z dużą dozą profesjonalizmu i delikatności. Możemy pomóc w różnych kwestiach. Prowadzimy obserwację osób, przeprowadzamy badania ojcostwa i zbieramy materiały, które mają na celu udowodonienie zdrady na rozprawach z orzekaniem o winie.

Świadczymy także usługi obejmujące wywiady majątkowe. Pomagamy w przeprowadzaniu różnego rodzaju spraw spadkowych i podejmujemy działania, by ustalić nieruchomości i ruchomości. Do tego nasza agencja detektywistyczna zajmuje się także poszukiwaniem osób zaginionych. Dotyczy to zarówno osób porwanych, jak i tych, z którymi po prostu urwał się kontakt. Pomagamy w ustaleniu danych adresowych. Gwarantujemy pełną dyskrecję, byś mógł czuć się pewnie i bezpiecznie.

Najbardziej skomplikowanym obszarem naszej działalności są sprawy karne. Posiadamy w nich jednak naprawdę duże doświadczenie, co znacznie pomaga w prowadzeniu czynności. Byliśmy zaangażowani w wiele różnych spraw karnych. Niektóre z nich być może znasz z mediów.

Nasze biuro detektywistyczne działa również w sektorze spraw gospodarczych. Zajmujemy się zwłaszcza problemami z pracownikami – weryfikacja zwolnień L4, anonimowe donosy, wyciekanie tajemnic firmy czy łamanie zakazu konkurencji. Prowadzimy także śledztwa w zakresie nieuczciwej konkurencji, szpiegostwa gospodarczego i podkupywania pracowników. Nasza oferta dla właścicieli firm jest naprawdę szeroka. Możemy pomóc w wielu różnych kwestiach i zapraszamy przedsiębiorców do zapoznania się z naszą ofertą.

Prywatny detektyw Brodnica

Działania z zakresu informatyki śledczej są ostatnio często przez nas wykorzystywane. Zagrożenia w sieci, zwłaszcza hejtowanie i cyberstalking stały się coraz bardziej powszechne. Na szczęście sprawcy nie muszą pozostać bezkarni. Prywatny detektyw może znaleźć informacje w sieci, zidentyfikować osobę, która stoi za tymi problemami i zebrać dowody, które mogą przydać się po wejściu na drogę sądową. Nie jesteś bezradny względem przestępców działających w Internecie.

Często wybieraną opcją z naszej oferty jest wyszukiwanie podsłuchów, zarówno w domach, jak i w firmach. Nasza agencja detektywistyczna dysponuje sprzętem, który pozwala na przeszukanie terenu i znalezienie podsłuchów. Chociaż ich zakładanie jest nielegalne, nadal się zdarza. Jeśli nie czujesz się bezpiecznie, możemy poszukać podsłuchów i wyeliminować je. Przywrócimy Ci pewność i dobre samopoczucie.

Nie jesteś w sytuacji bez wyjścia. Nasze biuro detektywistyczne może pomóc Ci w różnorodnych problemach. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Zapewniamy elastyczność i maksymalną dyskrecję. Jesteśmy firmą o ogólnopolskim zasięgu, działamy na terenie całego kraju i to bez dodatkowych opłat. Prywatny detektyw naprawdę może Ci pomóc!

Działamy na terenie całego woj. kujawsko-pomorskiego