Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Żnin

Prywatny detektyw Żnin

Prywatny Detektyw przyjmuje w godzinach: 8:00 – 20:00, w celu zachowania pełnej dyskrecji, prosimy każdorazowo umawiać spotkania w biurze za wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Żnin

Tomasz Stryszowski tel.: +48 730 377 777
e-mail: tomasz.stryszowski@detektyw24.net

Katarzyna Bracław tel.: +48 733 622 222
e-mail: katarzyna.braclaw@detektyw24.net

Biuro detektywistyczne Żnin

Biuro detektywistyczne Detektyw24 to firma, która wyróżnia się doświadczeniem i profesjonalizmem. Zatrudniamy doświadczonych, licencjonowanych prywatnych detektywów. Dzięki temu możemy zaoferować szeroki zakres usług, dedykowanych i Klientom indywidualnym, i firmowym. Na podstawie ustawy o usługach detektywistycznych zatrudniamy tylko osoby, które mają odpowiedni certyfikat. Tylko oni mogą prowadzić czynności śledcze i pozyskiwać materiały dowodowe, które są wartościowym argumentem na rozprawie sądowej.

Nasza agencja detektywistyczna działa na terenie całej Polski. Jeśli brakuje Ci dowodów, by wejść na drogę sądową lub chcesz dotrzeć do prawdy, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Efektem naszej współpracy będzie sprawozdanie z czynności śledczych wraz z zebranymi materiałami. Mogą posłużyć za dowody sądowe, których autentyczność możemy potwierdzić. Gwarantujemy dyskrecję i maksymalne bezpieczeństwo.

Agencja detektywistyczna Żnin

Nasi detektywi szczególnie często mają do czynienia ze sprawami rodzinnymi. Nie zawsze są łatwe, jednak możemy pomóc w bardzo różnych kwestiach. Prowadzimy obserwację osób, by zdobyć dowody na zdradę małżeńską, potrzebne do przeprowadzenia rozwodu z orzekaniem o winie. Możemy także zaoferować badanie ojcostwa. W naszej ofercie znajdują się także działania związane ze sprawami spadkowymi. Wywiady majątkowe i ustalanie nieruchomości czy ruchomości to tylko niektóre z usług, które znajdują się w naszej ofercie.

Ale to nie koniec naszej oferty. Nasza agencja detektywistyczna podejmuje się także wyjaśniania spraw kryminalnych. Poszukujemy osób zaginionych i porwanych, a także tych, z którymi nagle urwał się kontakt. Zajmujemy się wyszukiwaniem danych adresowych. Mamy duże doświadczenie w szeroko rozumianych sprawach karnych. Nasi detektywi brali udział w rozwikłaniu kilku największych i najgłośniejszych spraw, które znasz w mediach.

W sektorze spraw gospodarczych także mamy bardzo szeroką ofertę. Prowadzimy szeroko zakrojone śledztwa w różnych sprawach. Oferujemy takie usługi jak: szpiegostwo gospodarcze, podkupywanie pracowników, wykradanie i zdradzanie tajemnic firmowych czy łamanie zakazu konkurencji. Możemy ustalić autora donosów czy zweryfikować zwolnienia lekarskie. Właściciele firmy czasami borykają się z takimi problemami, bardzo często trudności wynikają z tego, że jedna osoba prowadzi działania na niekorzyść firmy. Prywatny detektyw może ustalić fakty i znaleźć osoby odpowiedzialne za problemy przedsiębiorstwa.

Prywatny detektyw Żnin

Prywatni detektywi z naszej agencji bardzo często w swojej pracy wykorzystują narzędzia z zakresu Działania z zakresu informatyki śledczej. Tego rodzaju usługi świadczymy ostatnio coraz częściej, ponieważ zagrożeń w sieci przybywa, tak jak ofiar cyberstalkingu czy hejtu. Okazuje się jednak, że osoby, które w Internecie czują się anonimowe, wcale nie są bezkarne. Za pomocą nowoczesnych technik jesteśmy w stanie zebrać i zabezpieczyć dowody, które posłużą w czasie rozprawy sądowej. Dotarcie do sprawiedliwości jest jak najbardziej możliwe, a my naprawdę możemy Ci pomóc.

W naszej ofercie znajduje się także usługa wykrywania podsłuchów. Tak zwane pluskwy oczywiście nie są legalne, jednak ciągle zdarza się, że ktoś je podrzuca z premedytacją. Masz wrażenie, że prywatne informacje o Twojej rodzinie lub tajemnice służbowe ciągle wyciekają gdzieś na zewnątrz? Prawdopodobieństwo podsłuchu niestety jest spore, ale i z tym możemy sobie poradzić – nasi detektywi mogą przeczesać cały teren, by znaleźć przyczynę problemu. Zapewnimy Ci bezpieczeństwo i swobodę we własnym biurze czy w domu! Nie musisz martwić się o to, że ktoś Cię podsłucha.

Nasze biuro detektywistyczne jest do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu przez całą dobę. Zapewniamy najwyższy poziom usług: elastyczność, dyskrecję, profesjonalne podejście do klienta i delikatność w czasie rozmów. Jesteśmy firmą o ogólnopolskim zasięgu, która współpracuje jedynie z profesjonalistami. To najlepsza gwarancja jakości. Zapraszamy do kontaktu!

Działamy na terenie całego woj. kujawsko-pomorskiego