Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

KURS DETEKTYWISTYCZNY PRAKTYCZNY

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom niedoświadczonych, młodych detektywów, chcących zdobyć praktyczne umiejętności z zakresu warsztatu pracy oraz form i metod działania, zapraszamy na organizowane przez Detektyw 24 – jedyne tego typu w Polsce – szkolenia specjalistyczne. Polecamy je szczególnie osobom, które ukończyły kursy podstawowe i są zainteresowane pracą, w tym niezwykle ciekawym ale i wymagającym doświadczenia zawodzie.

Kursy podstawowe, to minimum, jakie trzeba uzyskać, aby zdobyć licencję Detektywa, ale nie mamy wpływu na ich program, który jest narzucony przez MSWiA i zawiera głównie zagadnienia teoretyczne. Natomiast kurs drugiego stopnia przygotowuje do realizacji działań terenowych, ponadto jest ukierunkowany na praktyczne podejście do wykonywania tego zawodu. Nasze szkolenia będą prowadzone wg. autorskiego programu, wzorowanego w możliwym dla nas zakresie, na programie jaki stosują służby specjalne w procesie kształcenia z technik i zasad obserwacji. 

Jesteśmy dumni z tego, że co roku wśród osób posiadających licencję detektywa, powiększa się grupa tych którzy zdobywali swoje pierwsze szlify na szkoleniach podstawowych organizowanych przez Agencję Detektyw 24

Do osób, które chcą uzyskać solidne praktyczne przygotowanie, pozwalające samodzielnie prowadzić skuteczne działania, co z całą pewnością ułatwi lub umożliwi znalezienie pracy, kierujemy ofertę szkoleń II stopnia z zakresu prowadzenia i wykrywania obserwacji.

Dzięki pomocy naszych ekspertów, uczestnicy szkolenia zdobędą nie tylko wiedzę teoretyczną, ale przede wszystkim umiejętności praktyczne, które będą mogli
z powodzeniem doskonalić i wykorzystywać w trakcie realizacji zleceń.

W pracy detektywa, każdy błąd może spowodować niepowodzenie, dlatego im więcej szkolenia i zajęć praktycznych, tym mniej błędów w trakcie późniejszej pracy. W wojsku funkcjonuje takie powiedzenie: „im więcej potu na szkoleniach tym mniej krwi w boju.” Praca detektywa to nie walka, ale aby ją dobrze wykonać trzeba znać od podstaw warsztat podstawowych technik zdobywania informacji i prowadzenia działań detektywistycznych.

Organizowane przez nas zajęcia będą się odbywały w trybie weekendowym przez dwa kolejne weekendy lub w trybie tygodniowym przez cztery kolejne dni. W trakcie szkolenia, poza zajęciami teoretycznymi, prowadzone będą zajęcia praktyczne w terenie, w oparciu o bardzo realistycznie przygotowane scenariusze, przykładowych spraw, realizowanych najczęściej przez detektywów. Jednym z tematów szkolenia będą także zagadnienia związane z OSINT-em) oraz aspektami psychologicznymi w pracy detektywa. Kursanci będą także szkoleni z zasad prowadzenia spotkań i rozmów z klientami. Po ukończeniu szkolenia, uczestnicy otrzymają certyfikaty Detektyw 24, a najlepsi absolwenci kursów mogą liczyć na współpracę z naszą Agencją Detektywistyczną.

Kadrę wykładowców i instruktorów stanowią osoby posiadające wieloletnie doświadczenie, zdobyte zarówno w pracy w biurze Detektyw24, a także w ramach pracy i służby w instytucjach państwowych realizujących zadania związane z bezpieczeństwem i ochroną kontrwywiadowczą Państwa. 

TERMINY I CENY

Kurs trwa 4 dni szkoleniowe i odbywa się w formie jednego zjazdu trwającego cztery dni lub dwóch zjazdów dwudniowych.

Cena: 4000 złotych netto

ZAPISZ SIĘ NA KURS

 szkolenia@detektyw24.net

☎️ +48 733 477 777

KURS DETEKTYWISTYCZNY PRAKTYCZNY – PROGRAM

Temat I: Obserwacja/ Teoria:

Techniki i rodzaje obserwacji w zależności od środka transportu oraz miejsca prowadzenia działań.

  • obserwacja piesza,
  • obserwacja w środkach komunikacji miejskiej,
  • obserwacja z wykorzystaniem pojazdów i innych środków transportu,
  • obserwacja w miejscach publicznych (kina, restauracje, dworce kolejowe i lotniska, hotele itp.).
  • sposoby wykrywania oraz tzw. „gubienia obserwacji/ kotrobserwacja

Temat II: Psychologiczne aspekty w pracy detektywa – zasady ogólne.

Temat III : OSINT, jako jedna z metod wykorzystywanych przez detektywów w procesie zdobywania i weryfikowania informacji.

Temat IV: Obserwacja zajęcia praktyczne w terenie.