Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Poznań

Prywatny detektyw Poznań

Biuro Detektywistyczne Poznań

Sielska 17A, 60-129 Poznań

Prywatny Detektyw w Poznaniu przyjmuje w godzinach: 8:00 – 20:00, w celu zachowania pełnej dyskrecji, prosimy umawiać spotkania w biurze za wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Poznań

Tomasz Stryszowski tel.: +48 730 377 777
e-mail: tomasz.stryszowski@detektyw24.net

Katarzyna Bracław tel.: +48 733 622 222

e-mail: katarzyna.braclaw@detektyw24.net

Odwiedź także nasz sklep detektywistyczny

Biuro detektywistyczne Poznań

Nasze biuro detektywistyczne Poznań to profesjonalna firma, działająca w branży od wielu lat. Chcesz znać prawdę i ustalić fakty oraz zebrać solidne materiały dowodowe? Skontaktuj się z nami! Nasze usługi adresujemy zarówno do firm, jak i osób prywatnych. Pomożemy Ci rozwiązać każdy problem! Udowodnij swoje racje i zbierz solidne argumenty. Zapewniamy dyskrecję oraz indywidualne podejście do każdej sprawy.

Działamy zgodnie z ustawą o usługach detektywistycznych, zaznaczającą, że wszystkie czynności śledcze ma prawo wykonywać wyłącznie osoba posiadająca licencję prywatnego detektywa. My się tego trzymamy i współpracujemy jedynie z prywatnymi detektywami posługującymi się niezbędnymi dokumentami oraz posiadającymi doświadczenie w zawodzie. Wszystko to sprawia, że materiały dowodowe, które Ci dostarczamy, będziesz mógł wykorzystać w sądzie podczas rozprawy. Ich wiarygodność zostanie potwierdzona zeznaniami naszego detektywa. Przygotowane przez nas raporty stanowią znaczący dowód zwłaszcza podczas rozpraw cywilnych.

Agencja detektywistyczna Poznań

Sprawy rodzinne to kwestie, z którymi Klienci zwracają się do nas bardzo często. Wynajęcie detektywa nieraz bywa ostatnią deską ratunku. Prywatny detektyw z naszej agencji zbierze materiały, które będą Twoim solidnym argumentem w sądzie. Brak Ci punktu zaczepienia, by udowodnić swoje racje? Skorzystaj z naszej usługi! Specjalizujemy się w czynnościach związanych ze sprawami rozwodowymi. Obserwacja osób, zebranie dowodów zdrady to tylko część zadań nam powierzanych. Sprawy, takie jak: rozwód z orzekaniem o winie, badanie ojcostwa, ustalenie opieki nad dzieckiem, ustalenia alimentacyjne, są wykonywane przez naszych detektywów niezwykle często. Wiemy, że liczy się tu dyskrecja i delikatność. Nasz prywatny detektyw działający w Poznaniu na pewno wyjdzie naprzeciw Twoim oczekiwaniom!

Nasza firma realizuje również usługi detektywistyczne obejmujące sprawy spadkowe. Prowadzimy wywiady majątkowe, poszukiwanie majątku, w tym ustalenia posiadanych ruchomości i nieruchomości. Wykonujemy także ustalenie aktualnego adresu. Możesz nam zaufać! Z tego rodzaju problemami zgłasza się do nas coraz więcej osób. Zapewniamy dyskretne działania i daleko posuniętą ostrożność. Wykonujemy również czynności, takie jak: poszukiwanie skradzionego mienia (np. samochodów, maszyn budowlanych i rolniczych) i ustalanie osób powiązanych z kradzieżami. Zebrany materiał dowodowy umożliwia dochodzenie swoich praw na drodze sądowej. Pomagamy w przeprowadzaniu działań windykacyjnych. Innymi zadaniami, których się podejmujemy, są czynności mające na celu poszukiwanie osób zaginionych, porwanych i ukrywających się. Jeśli przed laty urwał Ci się z kimś kontakt, to my Ci pomożemy!

Sprawy karne to szczególny obszar naszej działalności. Nasza agencja detektywistyczna posiada tu spore doświadczenie, dlatego też wiemy, że niezbędna jest tu dyskrecja i bezpieczeństwo Klienta. Jesteśmy w stanie zebrać dowody w sprawach dotyczących pobić, gwałtów i zabójstw. Czynimy to, chroniąc ofiarę przed szantażami i groźbami. Z nami możesz poczuć się bezpiecznie!

Nasza oferta prywatny detektyw w Poznaniu to również wywiad gospodarczy. Podejmujemy się czynności, mających na celu: ustalenie autorów donosów; wykrywanie nieuczciwej konkurencji, szpiegostwa gospodarczego, wykradania tajemnic przedsiębiorstwa i podkradania pracowników. Prowadzimy także usługi detektywistyczne polegające na weryfikacji zwolnień lekarskich i sprawdzeniu, czy nie służą one wyłudzaniu odszkodowania, czy też łamaniu zakazu konkurencji. Jesteś właścicielem firmy i chcesz sprawdzić swoich pracowników? Nic prostszego! Skorzystaj z naszej pomocy! Koszt wynajęcia detektywa jest dużo niższy niż straty, jakie może spowodować nielojalny pracownik.

Prywatny detektyw Poznań

Agencja detektywistyczna z Poznania, Detektyw24, podejmuje się również zleceń związanych z prześladowaniami w sieci. Informatyka śledcza jest obecnie obszarem cieszącym się ogromnym zainteresowaniem. Ciężko się temu dziwić – zagrożenia takie jak cyberstalking są często spotykane. Nasi detektywi zgromadzą odpowiednie dowody, pozwalające na ustalenie sprawców tych czynów, a następnie na ukaranie ich na drodze sądowej. Powierz problematyczne kwestie specjalistom i pozbądź się problemów!

Wykrywanie podsłuchów w prywatnych mieszkaniach i domach oraz w siedzibach firm to także jeden z obszarów, w których możemy zaproponować naszą pomoc. Zaznaczamy, że podsłuchy są nielegalnym źródłem pozyskiwania informacji. Mimo tego, spotyka się je całkiem często. Za ich pomocą zbiera się dane zwłaszcza w sprawach rodzinnych i rozwodowych oraz w przypadku interesów firmowych. Kwestie takie jak np. udowodnienie zdrady, śledzenie konkurencji, rozwód z orzekaniem o winie itd. często są wspomagane środkami typu podsłuchy. Prywatny detektyw jest w stanie je wykryć. Skorzystanie z naszych usług sprawi, że będziesz mógł się poczuć bezpiecznie, zarówno w domu, jak i firmie. Zaufaj nam i zleć nam szukanie podsłuchów już teraz!

Nasi prywatni detektywi w Poznaniu są do Twojej dyspozycji non stop. Działamy 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę. Jesteśmy firmą o ogólnopolskim zasięgu, co sprawia, że wykonujemy usługi detektywistyczne na terenie całego kraju bez dodatkowych opłat. Można nam zaufać!

Detektyw 24 prowadzi działania na terenie całego województwa wielkopolskiego: detektyw Chodzież, detektyw Gniezno, detektyw Kalisz, detektyw Konin, detektyw Leszno, detektyw Ostrów Wielkopolski – profesjonalne biuro detektywistyczne na wyciągnięcie ręki.