Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Opole

Prywatny detektyw Opole

Biuro Detektywistyczne Opole

Plac Kopernika 13, 45-040 Opole

Prywatny Detektyw w Opolu przyjmuje w godzinach: 8:00 – 18:00, w celu zachowania pełnej dyskrecji, prosimy umawiać spotkania w biurze za wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Opole

Katarzyna Bracław tel.: +48 733 622 222

e-mail: katarzyna.braclaw@detektyw24.net

Tomasz Stryszowski tel.: +48 730 377 777
e-mail: tomasz.stryszowski@detektyw24.net

Odwiedź także nasz sklep detektywistyczny

Biuro detektywistyczne Opole

Nasza agencja detektywistyczna Opole to firma z kilkunastoletnim doświadczeniem. Detektyw24 działa w Opolu od dawna i do tej pory udało jej się rozwikłać masę spraw o różnym podłożu. Oferujemy szeroki zakres usług zarówno osobom prywatnym, jak i firmom. Pomożemy Ci uporządkować fakty, odkryć prawdę i zgromadzić wiarygodne dowody. Jeśli myślisz, że jesteś w sytuacji bez wyjścia, to rozważ wynajęcie detektywa i zgłoś się do nas!

Działamy, stosując się do ustawy o usługach detektywistycznych, która jasno zaznacza, że każda osoba przeprowadzająca czynności śledcze powinna posiadać licencję. Dzięki temu zgromadzony przez nas materiał jest uznawany za wiarygodny w sądzie. Autentyczność dowodów zostaje potwierdzona podczas rozprawy poprzez zeznania naszego pracownika. Każdy prywatny detektyw z Opola, współpracujący z naszą agencją posiada stosowne zezwolenia oraz odpowiednie doświadczenie zawodowe. Gwarantujemy, że informacje, które zbierzemy dla Ciebie, będą miały kluczowe znaczenie w przypadku spraw cywilnych, ale nie tylko.

Agencja detektywistyczna Opole

Klienci zgłaszają się do naszej agencji detektywistycznej w Opolu z rozmaitymi kwestiami. Możemy z całą pewnością stwierdzić, że sprawy rodzinne zaliczają się do tych, które są nad powierzane bardzo często. Jeśli czujesz, że brak Ci argumentów, to warto skorzystać z naszych usług. Udowodnij swoje racje w sposób stanowczy poprzez solidne dowody. Wartościowe informacje rzucą świeże spojrzenie na określone kwestie. Sprawy rozwodowe wiążą się najczęściej z wieloletnią batalią sądową. My zgromadzimy dla Ciebie odpowiednie dowody do rozwodu, które sprawią, że sprawa rozwodowa o rozwód z orzeczeniem o winie potoczy się szybciej. Powierzane są nam problemy typu: rozwód z orzekaniem o winie, pobranie materiału DNA, badanie ojcostwa, sprawa o alimenty, ustalenie opieki nad dziećmi, obserwacja osób. Działamy w oparciu o zasadę dyskrecji. Pomożemy Ci uporządkować fakty – możesz na nas liczyć w każdej sytuacji.

Detektyw24 świadczy również usługi związane z ustaleniami nieruchomości i ruchomości. Przeprowadzamy wywiady majątkowe, pomagamy w działaniach windykacyjnych względem dłużników uchylających się od spłaty długów. Nasza oferta obejmuje również sprawy spadkowe i ustalenia adresowe. Odnajdujemy skradzione mienie, takie jak np. samochody i maszyny budowlane. Mało tego, pomagamy we wskazaniu osób mających związek z kradzieżą. Prywatny detektyw z Opola z naszej agencji zajmujemy się także poszukiwaniem osób. Jako profesjonalista, podejmuje się zadań, takich jak: poszukiwanie osób zaginionych, porwanych, ukrywających się lub tych, z którymi nie ma się kontaktu od lat.

Realizujemy także najtrudniejsze usługi detektywistyczne, jakimi są sprawy karne. Posiadamy w tym temacie ogromne doświadczenie, zdobyte w realizacji wielu spraw kryminalnych. Jesteśmy w stanie zebrać dowody w sprawach dotyczących pobić, gwałtów i zabójstw. Korzystając z usług naszej agencji detektywistycznej, masz zapewnione bezpieczeństwo. Wiemy, jak delikatne są sprawy karne, zatem działamy dyskretnie i gwarantujemy poufność, nie narażając na niebezpieczeństwo naszych klientów. Dobro naszych Klientów jest najważniejsze! Zapewnij sobie poczucie bezpieczeństwa i spokoju.

Nasza agencja detektywistyczna z Opola podejmuje się również spraw gospodarczych czyli wywiad gospodarczy. Przeprowadzamy czynności mające na celu: ustalenia autorów donosów; wykrywanie nieuczciwej konkurencji, szpiegostwa gospodarczego, wykradania tajemnic firmowych, podkupywania pracowników. Problemy tego rodzaju to codzienność większości przedsiębiorców. Agencja detektywistyczna bardzo szybko zweryfikuje fakty. Sprawdzamy również zwolnienia lekarskie i ustalamy, czy nie służą one wyłudzaniu odszkodowań lub łamaniu zakazu konkurencji. Jeśli czujesz, że jesteś oszukiwany przez swoich pracowników, to sprawdź jaki jest koszt wynajęcia detektywa i zgłoś się do nas!

Prywatny detektyw Opole

Informatyka śledcza to jeden z obszarów, który ostatnimi czasy cieszy się ogromną popularnością. Nasza agencja detektywistyczna z Opola pomoże Ci w przypadku spraw dotyczących cyberstalkingu oraz prześladowania i szykanowania w internecie. Świadczymy różnorodne usługi w tym zakresie i zbieramy konkretny materiał dowodowy, który jest niezbędny w sądzie. Zagrożenia płynące z korzystania z internetu dotykają dziś masy osób. Zdecyduj się na wynajęcie detektywa, skorzystaj z pomocy prywatnego detektywa i zapewnij sobie spokój!

Nasza agencja detektywistyczna specjalizuje się również w usłudze wykrywanie podsłuchów w domach i firmach. Zapewniamy Ci pełen profesjonalizm – od teraz możesz spać spokojnie. Podsłuchy są nielegalne, niemniej bardzo często się je spotyka. Stosuje się je jako źródło pozyskiwania informacji w sprawach rozwodowych czy też firmowych. Prywatny detektyw sprawdzi dokładnie poszczególne pomieszczenia. Zapewnij sobie bezpieczeństwo i spokój!

Jesteśmy do Twojej dyspozycji dokładnie wtedy, kiedy nas potrzebujesz. Nasze biuro detektywistyczne w Opolu posiada rozbudowaną strukturę. Świadczymy usługi detektywistyczne na terenie całego kraju. Jeśli czujesz, że potrzebujesz dowodów to zdecyduj się na wynajęcie detektywa.  Nie czekaj i zgłoś się do nas!

Detektyw 24 prowadzi działania na terenie całego województwa opolskiego: detektyw Brzeg, detektyw Głubczyce, detektyw Kędzierzyn Koźle, detektyw Kluczbork, detektyw Namysłów, detektyw Nysa, detektyw Olesno, detektyw Prudnik, detektyw Strzelce Opolskie – profesjonalne biuro detektywistyczne na wyciągnięcie ręki.