Prywatny detektyw z Lublina

Biuro Lublin

Aleja Spółdzielczości Pracy 28, 20-147 Lublin

Detektyw w Lublinie przyjmuje w godzinach: 8:00 – 20:00, w celu zachowania pełnej dyskrecji, prosimy umawiać spotkania w biurze za wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Lublin

Katarzyna Bracław tel.: +48 733 622 222
e-mail: katarzyna.braclaw@detektyw24.net

Krzysztof Szaruga tel.: +48 883 600 000
e-mail: krzysztof.szaruga@detektyw24.net

Biuro detektywistyczne Lublin

Nasza agencja detektywistyczna w Lublinie Detektyw 24 to firma z ogromnym doświadczeniem. Świadczymy szeroki zakres usług zarówno osobom prywatnym, jak i firmom. Jeśli brak Ci wiarygodnych dowód w sprawie, nie umiesz uporać się z problemami lub znalazłeś się na zakręcie, to my Ci pomożemy. Nasi prywatni detektywi zgromadzą odpowiednie materiały, dotrą do prawdy i pomogą rozwikłać problematyczne kwestie. Wszelkie działania są prowadzone zgodnie z prawem. Gwarantujemy dyskrecję i poufność informacji.

Nasza agencja detektywistyczna w Lublinie współpracuje wyłącznie z licencjonowanymi detektywami, którzy pomogą Ci zebrać stosowny materiał dowodowy, odpowiedni do wykorzystania w sądzie. Zgodnie z ustawą o usługach detektywistycznych, czynność śledcze mogą być przeprowadzane wyłącznie przez osoby posiadająca licencję prywatnego detektywa. My działamy w oparciu o tę regułę. Dostarczone przez nas dowody są użyteczne, a ich potwierdzenie następuje za sprawą zeznań detektywa podczas rozprawy. Wszystko to sprawia, że sprawozdanie przygotowane przez nas stanowi solidny materiał dowodowy.

Agencja detektywistyczna Lublin

Sprawy rodzinne stanowią usługę cieszącą się ogromną popularnością. Klienci zgłaszający się do nas chcą uzyskać pomoc przy kwestiach, takich jak: badanie ojcostwa, sprawy rozwodowe, rozwód z orzekaniem o winie, opieka nad dziećmi, alimenty, udowodnienie zdrady i nie tylko. Przychodząc do naszej agencji, otrzymuje się pewność, że prywatni detektywi z Lublina pozyskają solidny materiał dowodowy, który ujawni prawdę i jednocześnie będzie stanowił niezbity argument dla sądu. Jeśli jesteś w ciężkiej sytuacji, a jednocześnie brak Ci solidnych dowodów ukazujących Twoją rację, to zgłoś się do nas. Ustalimy fakty, zgromadzimy informacje i pomożemy Ci znaleźć wyjście.

Nasze biuro detektywistyczne z Lublina świadczy także usługi obejmujące zasięgiem wywiady majątkowe, ustalenia nieruchomości i ruchomości, sprawy spadkowe. Pomagamy przy sprawach związanych z działaniami windykacyjnymi wobec dłużników, uchylających się od zobowiązań. Pracujemy również przy poszukiwaniach osób i wykonujemy ustalenie aktualnego adresu. Bez względu na to, czy sprawa dotyczy osób porwanych, zaginionych czy też takich, z którymi zerwał Ci się kontakt, to my jesteśmy w stanie pomóc. Zajmujemy się również poszukiwaniem mienia, konkretniej: skradzionych aut, maszyn budowlanych itp. Przeprowadzimy czynności, dzięki który możliwe będzie odnalezienie osób stojących za kradzieżą.

Zadania stanowiące najtrudniejszą i najbardziej wymagającą pracę dla nas, to sprawy karne. Nasza agencja detektywistyczna w Lublinie posiada w tej kwestii spore doświadczenie. Zajmowaliśmy się głośnymi sprawami kryminalnymi, zatem wiemy, jak podejść do tematu. Prywatni detektywi współpracujący z nami zbierają dowody dotyczące pobić, gwałtów i zabójstw. Należy tu działać niezwykle dyskretnie i ostrożnie, bowiem musimy zapewnić całkowite bezpieczeństwo Klientom. Poufność pozwala ochronić ofiarę przez ewentualnymi zastraszeniami, szantażami i groźbami. Naszym priorytetem jest zapewnienie maksymalnego komfortu osobom, które się do nas zgłaszają.

Detektywi z naszej agencji detektywistycznej to również wywiad gospodarczy. Specjalizujemy się w kwestiach, takich jak: nieuczciwa konkurencja, szpiegostwo gospodarcze, wykradanie tajemnic firmowych, podkradanie pracowników, ustalanie autorów donosów. Jesteśmy w stanie zweryfikować zwolnienia lekarskie. Dzięki temu, Klient może dowiedzieć się, czy pracownik posługując się zwolnieniem, nie wyłudza odszkodowania czy też nie łamie zakazu konkurencji. Prywatny detektyw jest w stanie rozwiązań wiele problematycznych kwestii w firmach większych i mniejszych oraz zgromadzić solidne materiały dowodowe.

Prywatny detektyw Lublin

Nasza agencja detektywistyczna z Lublina specjalizuje się również w informatyce śledczej. Zbierzemy konkretne materiały dowodowe w sprawach dotyczących cyberstalkingu i prześladowania w internecie. Z problemami tego rodzaju borykają się użytkownicy portali społecznościowych i nie tylko. Korzystając z usług prywatnego detektywa, możliwe jest wskazanie sprawcy i zgromadzenie obciążających go dowodów.

Podejmujemy się czynności, mających na celu wykrywanie podsłuchów w domach i firmach. Podkreślamy, że podsłuchy są nielegalne, jednakże często spotykane. W końcu za ich pomocą pozyskuje się cenne informacje dotyczące spraw rodzinnych i firmowych. Zebranie obciążających drugą stronę wiadomości staje się niezwykle proste. Jeśli zatem znalazłeś się w trudnej sytuacji i podejrzewasz, że jesteś podsłuchiwany, to skorzystaj z naszych usług. Zapewnij sobie poczucie bezpieczeństwa i pewność, że kontrolujesz sytuację.

Usługa detektyw Lublin jest elastyczna. Działamy 7 dni w tygodni przez 24 godziny na dobę. Jesteśmy do Twojej dyspozycji wtedy, kiedy potrzebujesz. Posiadamy biura w całym kraju, w związku z czym realizujemy zlecenia na terenie różnych miast i to bez dodatkowych opłat. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą!

Detektyw 24 prowadzi działania na terenie całej Lubelszczyzny: Biłgoraj, Łuków, Puławy, Chełm, Zamość, Biała Podlaska, Kazimierz Dolny, Kraśnik, Krasnystaw, Dęblin, Janów Lubelski – profesjonalna firma detektywistyczna na wyciągnięcie ręki.