Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Lublin

Prywatny detektyw Lublin

Biuro Detektywistyczne Lublin

Aleja Spółdzielczości Pracy 28, 20-147 Lublin

Detektyw Lublin przyjmuje w godzinach: 8:00 – 20:00, w celu zachowania pełnej dyskrecji, prosimy umawiać spotkania w biurze za wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Lublin

Katarzyna Bracław tel.: +48 733 622 222
e-mail: katarzyna.braclaw@detektyw24.net

Odwiedź także nasz sklep detektywistyczny

Biuro detektywistyczne Lublin

Nasza agencja detektywistyczna Lublin Detektyw 24 to firma z ogromnym doświadczeniem. Świadczymy szeroki zakres usług zarówno osobom prywatnym, jak i firmom. Jeśli brak Ci wiarygodnych dowód w sprawie, nie umiesz uporać się z problemami lub znalazłeś się na zakręcie, to my Ci pomożemy. Nasi prywatni detektywi zgromadzą odpowiednie materiały, dotrą do prawdy i pomogą rozwikłać problematyczne kwestie. Wszelkie działania są prowadzone zgodnie z prawem. Usługi detektywa prowadzimy dyskretnie i z zachowaniem poufności informacji.

Nasza agencja detektywistyczna Lublin zatrudnia wyłącznie licencjonowanych detektywów, którzy zbiorą wartościowy materiał dowodowy, odpowiedni do wykorzystania w sądzie. Zgodnie z ustawą o usługach detektywistycznych, usługi detektywistyczne mogą być przeprowadzane wyłącznie przez osoby posiadające licencję prywatnego detektywa. Nasze biuro detektywistyczne Lublin działa w oparciu o tę regułę. Dostarczone przez nas dowody są użyteczne, a ich potwierdzenie następuje za sprawą zeznań detektywa podczas rozprawy. Wszystko to sprawia, że sprawozdanie przygotowane przez nas stanowi solidny materiał dowodowy.

Agencja detektywistyczna Lublin

Sprawy rodzinne stanowią usługę cieszącą się ogromną popularnością. Klienci zgłaszający się do nas chcą uzyskać pomoc przy kwestiach, takich jak: badanie ojcostwa, sprawy rozwodowe, rozwód z orzekaniem o winie, opieka nad dziećmi, alimenty, udowodnienie zdrady i nie tylko. Przychodząc do naszej agencji, otrzymuje się pewność, że prywatni detektywi Lublin pozyskają solidny materiał dowodowy, który ujawni prawdę i jednocześnie będzie stanowił niezbity argument dla sądu. Jeśli jesteś w ciężkiej sytuacji, a jednocześnie brak Ci solidnych dowodów ukazujących Twoją rację, to przemyśl wynajęcie detektywa i zgłoś się do nas. Ustalimy fakty, zgromadzimy informacje i pomożemy Ci znaleźć wyjście.

Nasze biuro detektywistyczne Lublin świadczy także usługi obejmujące zasięgiem wywiady majątkowe, ustalenia nieruchomości i ruchomości, sprawy spadkowe. Pomagamy przy sprawach związanych z działaniami windykacyjnymi wobec dłużników, uchylającymi się od zobowiązań. Pracujemy również przy poszukiwaniach osób i wykonujemy ustalenie aktualnego adresu. Bez względu na to, czy sprawa dotyczy osób porwanych, zaginionych czy też takich, z którymi zerwał Ci się kontakt, to my jesteśmy w stanie pomóc. Zajmujemy się również poszukiwaniem mienia. Prowadzimy poszukiwania skradzionych aut, maszyn budowlanych itp. Przeprowadzimy czynności, dzięki który możliwe będzie odnalezienie osób stojących za kradzieżą.

Zadania stanowiące najtrudniejszą i najbardziej wymagającą pracę dla nas, to sprawy karne. Nasza agencja detektywistyczna w Lublinie posiada w tej kwestii spore doświadczenie. Zajmowaliśmy się głośnymi sprawami kryminalnymi, zatem wiemy, jak podejść do tematu. Prywatni detektywi współpracujący z nami zbierają dowody dotyczące pobić, gwałtów i zabójstw. Należy tu działać niezwykle dyskretnie i ostrożnie, bowiem musimy zapewnić całkowite bezpieczeństwo Klientom. Poufność pozwala ochronić ofiarę przez ewentualnymi zastraszeniami, szantażami i groźbami. Naszym priorytetem jest zapewnienie maksymalnego komfortu osobom, które się do nas zgłaszają.

Detektywi z naszej agencji detektywistycznej prowadzą również wywiad gospodarczy. Specjalizujemy się w kwestiach, takich jak: nieuczciwa konkurencja, szpiegostwo gospodarcze, wykradanie tajemnic firmowych, podkradanie pracowników, ustalanie autorów donosów. Jesteśmy w stanie zweryfikować zwolnienia lekarskie. Dzięki temu, Klient może dowiedzieć się, czy pracownik posługując się zwolnieniem, nie wyłudza odszkodowania czy też nie łamie zakazu konkurencji. Prywatny detektyw jest w stanie rozwiązań wiele problematycznych kwestii w firmach większych i mniejszych oraz zgromadzić solidne materiały dowodowe. W takich sprawach koszt wynajęcia detektywa jest dużo niższy niż potencjalne straty, jakie może ponieść firma.

Prywatny detektyw Lublin

Nasza agencja detektywistyczna z Lublina specjalizuje się również w informatyce śledczej. Zbierzemy konkretne materiały dowodowe w sprawach dotyczących cyberstalkingu i prześladowania w internecie. Z problemami tego rodzaju borykają się użytkownicy portali społecznościowych i nie tylko. Korzystając z usług prywatnego detektywa, możliwe jest wskazanie sprawcy i zgromadzenie obciążających go dowodów.

Podejmujemy się czynności, mających na celu wykrywanie podsłuchów w domach i firmach. Podkreślamy, że podsłuchy są nielegalne, jednakże często spotykane. W końcu za ich pomocą pozyskuje się cenne informacje dotyczące spraw rodzinnych i firmowych. Zebranie obciążających drugą stronę wiadomości staje się niezwykle proste. Jeśli zatem znalazłeś się w trudnej sytuacji i podejrzewasz, że jesteś podsłuchiwany, to skorzystaj z naszych usług. Zamów profesjonalne szukanie podsłuchów i zapewnij sobie poczucie bezpieczeństwa i pewność, że kontrolujesz sytuację.

Usługa detektyw Lublin jest elastyczna. Działamy 7 dni w tygodni przez 24 godziny na dobę. Jesteśmy do Twojej dyspozycji wtedy, kiedy potrzebujesz. Posiadamy biura w całym kraju, w związku z czym realizujemy zlecenia na terenie różnych miast i to bez dodatkowych opłat. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą!

Detektyw 24 prowadzi działania na terenie całej Lubelszczyzny: detektyw Biłgoraj, detektyw Łuków, detektyw Puławy, detektyw Chełm, detektyw Zamość, detektyw Biała Podlaska, detektyw Kazimierz Dolny, detektyw Kraśnik, detektyw Krasnystaw, detektyw Dęblin, detektyw Janów Lubelski – profesjonalne biuro detektywistyczne na wyciągnięcie ręki.