Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Wejherowo

Prywatny detektyw Wejherowo

ul. Szafarnia 11 lok. F8, 80-755 Gdańsk

W celu zachowania pełnej dyskrecji, prosimy umawiać spotkania w biurze za wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Wejherowo

Tomasz Stryszowski tel.: +48 730 377 777
e-mail: tomasz.stryszowski@detektyw24.net

Biuro detektywistyczne Wejherowo

Agencja Detektywistyczna Detektyw24 to doświadczona firma, która działa od dłuższego czasu i pomogła w rozwiązaniu wielu spraw o różnej naturze. Świadczymy szeroki wachlarz usług dostosowanych do potrzeb zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Jeśli nie masz wystarczających dowodów, aby wykazać swoją rację i przedstawić prawdę, możemy Ci pomóc! Prywatny detektyw zbierze materiały i ustali fakty, które staną się mocnymi argumentami podczas rozprawy sądowej. Działamy na terenie Polski. Wszystkie nasze działania są zgodne z prawem. Nasi Klienci mogą liczyć na komfort i maksymalną dyskrecję. Zapoznaj się z naszą ofertą!

Współpracujemy wyłącznie z detektywami dysponującymi licencją zgodnie z ustawą o usługach detektywistycznych. Przepisy nakazują, aby zadania podejmowane w ramach działań śledczych były realizowane tylko przez osoby posiadające certyfikat prywatnego detektywa. To sprawia, że materiał, który Ci przedstawimy, może zostać wykorzystany w sądzie. Oferujemy także potwierdzenie jego autentyczności podczas rozprawy – zrobi to nasz detektyw. Dzięki temu możesz mieć pewność, że nasza praca przyczyni się do Twojej wygranej.

Agencja detektywistyczna Wejherowo

Bardzo często zajmujemy się w naszej agencji detektywistycznej sprawami rodzinnymi. Nie są to łatwe zadania, ale mamy ogromne doświadczenie w tej dziedzinie i możemy pomóc w rozmaitych kwestiach. Dzięki obserwacji osób, zbieraniu materiałów na udowodnienie zdrady czy potrzebnych do rozwodu z orzekaniem o winie możemy dotrzeć do prawdy. W dziedzinie spraw cywilnych mamy także doświadczenie w poszukiwaniu osób zaginionych i porwanych. Ustalamy adres pobytu osób, z którymi urwał się kontakt, a to wszystko bezpiecznie i dyskretnie, byś mógł czuć się pewny.

Świadczymy także usługi z zakresu prawa majątkowego. Wywiady majątkowe i sprawy spadkowe – tym zajmujemy się bardzo często. Podejmujemy działania, by ustalić nieruchomości i ruchomości. Sprawy majątkowe są bardzo trudne, ponieważ wiążą się z nimi spore emocje, jednak dzięki naszemu doświadczeniu rozwiązujemy je w pełni profesjonalnie.

Sprawy karne to jeden z najbardziej skomplikowanych obszarów naszej działalności. To, co nas wyróżnia na rynku, to duże doświadczenie, które jest bardzo istotne w trudniejszych przypadkach. Zajmowaliśmy się wieloma sprawami kryminalnymi, także w tych głośnych, z pierwszych stron gazet.

Nasze biuro detektywistyczne ma ofertę także dla klientów biznesowych. W sektorze spraw gospodarczych prowadzimy śledztwa związane z nieuczciwą konkurencją, szpiegostwem gospodarczym czy wykradaniem tajemnic firmowych. Jeśli obawiasz się, że Twoi konkurencji podkupują pracowników, piszą donosy na Twoja firmę lub Twoi pracownicy są na nieuzasadnionych zwolnieniach lekarskich, możemy Ci pomóc. Prowadzimy obserwację osób i jesteśmy w stanie ustalić tożsamość osób, które chcą zrobić Ci wbrew.

Prywatny detektyw Wejherowo

W naszej ofercie znajdziesz także usługi związane z wykrywaniem podsłuchów w domach i firmach. Chociaż zakładanie tego rodzaju urządzeń jest nielegalne, nadal często się zdarza. Jeśli masz takie podejrzenia lub nagle zauważasz, że poufne informacje wyciekają z Twojego domu lub biura, może okazać się, że padłeś ofiarą takiego przestępstwa. Nasza agencja detektywistyczna dysponuje odpowiednim sprzętem, za pomocą którego możemy odnaleźć wszystkie podsłuchy i przywrócić Ci spokój.

Kolejnym obszarem zainteresowania naszej agencji jest informatyka śledcza. Świadczymy tego rodzaju usługi naprawdę często. Zagrożenia w sieci są spore i coraz więcej osób pada ofiarą cyberstalkingu lub hejtowania. Dzięki nowoczesnym metodom jesteśmy w stanie dotrzeć do osoby, która stoi za tego rodzaju atakami. Wiemy, jak z tym walczyć, więc uwierz, że nie jesteś bezradny. Nikt w sieci nie jest anonimowy, a prywatni detektywi z naszej firmy świetnie sobie z tym radzą. Przygotowane przez nas dokumenty są wartościowym dowodem na rozprawie sądowej, jeśli zdecydujesz się wejść na taką ścieżkę.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Zapewniamy elastyczność i dyskrecję. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Działamy na terenie całego woj. pomorskiego