Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Rumia

Prywatny detektyw Rumia

ul. Szafarnia 11 lok. F8, 80-755 Gdańsk

W celu zachowania pełnej dyskrecji, prosimy umawiać spotkania w biurze za wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Rumia

Tomasz Stryszowski tel.: +48 730 377 777
e-mail: tomasz.stryszowski@detektyw24.net

Biuro detektywistyczne Rumia

Agencja detektywów Detektyw24 to miejsce, do którego możesz się udać, jeśli brakuje Ci dowodów, by dotrzeć do prawdy lub udowodnić swoje racje. Istniejemy od wielu lat i obsłużyliśmy mnóstwo klientów, więc możemy pochwalić się ogromnym doświadczeniem w naszej pracy. Dzięki temu możemy zaoferować szeroki wachlarz usług na najwyższym poziomie. Zbieramy materiały najwyższej jakości, a każdy Klient otrzymuje szczegółowe sprawozdanie wraz z dowodami.

Działamy na terenie Polski, szanując panujące w naszym kraju prawo. Współpracujemy jedynie z licencjonowanymi detektywami. W myśl ustawy o usługach detektywistycznych, wszystkie czynności śledcze mogą być wykonywane tylko przez osoby, które mają licencję detektywa. I tylko w taki sposób zdobyte dowody są ważne w czasie rozpraw sądowych. Dzięki temu możesz mieć pewność, że zyskujesz do ręki ważny argument na rozprawę. Jest to szczególnie ważne w przypadku spraw cywilnych, które prowadzimy. Ale nie tylko! Nasza oferta jest bardzo szeroka i zapraszamy do zapoznania się z nią!

Agencja detektywistyczna Rumia

Sprawy cywilne są najczęściej powierzane naszej agencji detektywistycznej. Mamy do czynienia głównie ze sprawami rodzinnymi. Wiemy, że są one trudne – w końcu są związane z bardzo dużą dawką emocji. Dlatego pomagamy w wielu kwestiach, a wszystkie prowadzone przez nas czynności są wykonywane profesjonalnie i z pełną dyskrecją. Świadczymy usługi obserwacji osób i zbieramy materiały dowodowe przydatne w czasie rozwodów z orzeczeniem o winie, także wtedy, gdy chodzi o zdrady. Oferujemy badania ojcostwa oraz poszukiwania zaginionych osób. Poszukujemy osób porwanych oraz takich, z którym urwał się niespodziewanie kontakt. Jesteśmy w stanie także ustalić dane adresowe takich osób.

W naszej ofercie znajdują się także sprawy majątkowe. Postępowanie spadkowe oraz podziały majątków są niezwykle trudne, a prywatny detektyw może w tym pomóc. Detektyw24 oferuje dyskretne ustalanie ruchomości i nieruchomości.

Najbardziej skomplikowane w pracy detektywistycznej są zawsze sprawy karne. Możemy pomóc także w ich obrębie! Posiadamy ogromne doświadczenie w sprawach kryminalnych, także w tych, o których mogłeś słyszeć w mediach.

Nasze biuro detektywistyczne ma także osobną ofertę dla Klientów gospodarczych. Właściciele firm, biznesmeni często zwracają się do nas z powodu problemów w firmach. Nieuczciwa konkurencja, szpiegostwo gospodarcze, nieuczciwi pracownicy – to zagadnienia, którymi się zajmujemy najczęściej. Możemy przeprowadzić czynności śledcze związane z podkupywaniem pracowników, zdradzaniem tajemnic firmowych czy weryfikacji zwolnień L4. Jeśli obawiasz się, że któryś z Twoich pracowników, byłych pracowników lub klientów działa na Twoją szkodę, w naszej agencji znajdziesz pomoc.

Prywatny detektyw Rumia

Prywatny detektyw prowadzi nie tylko działania w ternie. Ostatnimi czasy niezwykle często mamy do czynienia z przestępstwami w sieci. Informatyka śledcza to także jedna z naszych działek. Zagrożenia w sieci są bardzo dużo i wiele osób ma do czynienia z hejtem, pomówieniami i cyberstalkingiem. W tym przypadku zapraszamy do skorzystania z naszych usług! Możesz mieć pewność, że dotrzemy do tożsamości osoby, która Cię stalkuje i zbierzemy odpowiednie dowody.

Zajmujemy się także bardziej tradycyjnymi problemami, jak wykrywanie podsłuchów. Chociaż ich zakładanie nie jest legalne, nadal się zdarza. Jeśli więc masz przeczucie, że ktoś może Cię podsłuchiwać w domu lub firmie, albo że prywatnie wymieniane informacje gdzieś wyciekają, możemy sprawdzić cały teren za pomocą odpowiednich narzędzi.

Usługi biura detektywistycznego mają sprawić, że poczujesz się bardziej bezpiecznie lub poznasz prawdę, która do tej pory była ukrywa. Jesteśmy do Twojej dyspozycji i zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zapewniamy profesjonalizm, elastyczność i maksymalną dyskrecję, więc nie musisz się niczym martwić. Nie jesteś w sytuacji bez wyjścia, nasi detektywi zdołają Ci pomóc!

Działamy na terenie całego woj. pomorskiego