Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Siemiatycze

Prywatny detektyw Siemiatycze

Prywatny Detektyw przyjmuje w godzinach: 8:00 – 18:00, w celu zachowania pełnej dyskrecji, prosimy umawiać spotkania w biurze za wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Siemiatycze

Katarzyna Bracław tel.: +48 733 622 222
e-mail: katarzyna.braclaw@detektyw24.net

Biuro detektywistyczne Siemiatycze

Agencja detektywistyczna Detektyw24 od wielu lat zajmuje się usługami detektywistycznymi. Przez czas naszego działania rozwiązaliśmy bardzo wiele spraw o różnym podłożu. Dlatego możemy zaoferować naszym Klientom bardzo szeroki zakres usług. Mamy w ofercie usługi zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i właścicieli firm.

Kiedy możemy pomóc? Nasza praca polega przede wszystkim na zbieraniu dowodów podczas przeprowadzania czynności śledczych. Dzięki temu możesz poznać prawdę lub zdobyć argumenty, którymi poprzesz swoje racje w czasie rozprawy sądowej. Nasi detektywi potwierdzają autentyczność zebranych dowodów w sądzie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! Gwarantujemy dyskrecję i elastyczność. Na dodatek nasi Klienci mogą mieć pewność, że dostarczone przez nas dowody są najwyższej jakości. Czynności śledcze, w myśl ustawy o usługach detektywistycznych, mogą przeprowadzać tylko osoby, które posiadają licencję prywatnego detektywa. Nasza agencja detektywistyczna współpracuje tylko z licencjonowanymi osobami. A to oznacza, że zdobyte przez nich dokumenty są najwyższej jakości i mogą być wykorzystane w sądzie. Ma to ogromne znaczenie zwłaszcza w przypadku spraw cywilnych i rodzinnych.

Agencja detektywistyczna Siemiatycze

A właśnie sprawy rodzinne są najczęściej zlecane naszej agencji. Bardzo często zajmujemy się obserwacją osób w celu znalezienia dowodów zdrady i materiałów potrzebnych do rozwodu z orzekaniem o winie. Przeprowadzamy także badanie ojcostwa. Na tym jednak nasza oferta się nie kończy.

Świadczymy także usługi, które są związane ze sprawami majątkowymi. Przeprowadzamy wywiady majątkowe i pomagamy w rozwiązaniu problemów związanych ze sprawami spadkowymi. Bywają one trudne, ale z pomocą prywatnego detektywa, można je rozwiązać. Podejmujemy się ustalania nieruchomości i ruchomości.

Nasza agencja detektywistyczna bierze udział także w rozwiązywaniu spraw karnych. Mamy w tym duże doświadczenie, które jest kluczowe, bo nie ukrywajmy, sprawy kryminalne są najbardziej skomplikowanym obszarem naszej działalności. Do tej pory byliśmy zaangażowani w wiele tego rodzaju działań. Zajmujemy się także poszukiwaniem osób zaginionych i porwanych. Możemy ustalić dane adresowe osób, z którymi kiedyś urwał się kontakt. Wszystkie nasze działania są dyskretne, byś mógł czuć się maksymalnie bezpiecznie.

Nasze biuro detektywistyczne działa również w sektorze spraw gospodarczych. Możemy zaoferować właścicielom firm śledztwa w wielu różnych sprawach. Najczęściej zajmujemy się przeciwdziałaniem nieuczciwej konkurencji czy szpiegostwa gospodarczego. Nasza oferta jest jednak o wiele szersza. Prowadzimy śledztwa związane z podkupywaniem pracowników, wykradaniem tajemnic firmowych, łamaniem zakazu konkurencji czy weryfikacji zwolnień lekarskich. Wielu właścicieli firm boryka się z problemami, które wymagają działania kogoś z zewnątrz. Jeśli jesteś w takiej sytuacji, naprawdę możemy Ci pomóc.

Prywatny detektyw Siemiatycze

Nasza oferta jest bardzo szeroka. Znajdują się w niej zarówno działania w terenie, jak wyszukiwanie podsłuchów czy obserwacja osób, jak i praca przy komputerze, z wykorzystaniem informatyki śledczej.

Ostatnimi czasy spotykamy się bardzo często z przypadkami cyberstalkingu i hejtowania. Jest to coraz częstszy proceder, a z roku na rok zagrożenia w sieci są coraz większe. Osoby, które za tym stoją, często myślą, że są bezkarne, ale to nieprawda. Nasi prywatni detektywi, korzystając narzędzia z zakresu informatyki śledczej, radzą sobie w ustaleniu tożsamości osoby, która stoi za Twoimi problemami. Możemy także zebrać dowody, które pozwolą Ci wkroczyć na drogę sądową. To najlepszy sposób, by rozwiązać twoje problemy.

Korzystając z naszych usług możesz mieć pewność, że Twoje problemy zostaną rozwiązane. Gwarantujemy dyskrecję i elastyczność oraz dokładamy wszelkich starań, by nasi Klienci czuli się komfortowo podczas współpracy z nami. Nasze biuro jest do Waszej dyspozycji – 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Jesteśmy firmą o ogólnopolskim zasięgu, działamy na terenie całego kraju.

Działamy na terenie całego woj. podlaskiego