Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Mikołów

Prywatny detektyw Mikołów

ul. Śląska 22/16, 44-200 Częstochowa

W celu zachowania pełnej dyskrecji
prosimy umawiać spotkania za
wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Mikołów

Katarzyna Bracław tel.: +48 733 622 222

e-mail: katarzyna.braclaw@detektyw24.net

Biuro detektywistyczne Mikołów

Detektyw24 to agencja detektywistyczna, która istnieje na rynku od kilku długich lat. Działamy nieprzerwanie, zdobywając doświadczenie oraz wiedzę potrzebne do prowadzenia tego rodzaju działalności. Rozwikłaliśmy wiele zagadek i śledztw, zarówno w sferze prywatnej, jak i gospodarczej. Obecnie oferujemy rozbudowany zakres usług, z którego skorzystać mogą klienci prywatni oraz przedsiębiorstwa. Każdy pracujący dla nas prywatny detektyw jest w stanie zdobyć rzetelny materiał dowodowy, który przyda się w sądzie. Działamy na terenie całego kraju w zgodzie z obowiązującymi tutaj przepisami. Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą!

Nasza współpraca opiera się na umiejętnościach, wiedzy i licencji detektywów. Ustawa o usługach detektywistycznych wyraźnie mówi, że śledztwami może zajmować się jedynie osoba do tego uprawniona. Zdobyte materiały dowodowe przez licencjonowanego detektywa mogą zostać użyte w sądzie, a sam detektyw będzie mógł zeznawać przed sędzią, potwierdzając autentyczność materiałów. Wszystko to pozwoli Klientowi przeważyć szalę sprawiedliwości na jego stronę. 

Agencja detektywistyczna Mikołów

Nasze biuro detektywistyczne bardzo często do czynienia ma ze sprawami rodzinnymi. Pomagamy w różnorodnych kwestiach, od badania ojcostwa, obserwacji osób, po zbieranie dowodów na zdradę oraz zbieranie materiału dowodowego potrzebnego podczas rozprawy rozwodowej z orzekaniem o winie.

Firma detektywistyczna Detektyw24 zajmuje się wywiadami majątkowymi oraz sprawami spadkowymi. Podejmujemy się działań, których celem jest ustalenie ruchomości i nieruchomości.

Bez wahania podejmujemy się poszukiwania osób zaginionych czy porwanych. Zdajemy sobie sprawę, że w takich chwilach liczy się każda godzina. Ponadto ustalamy dane adresowe. Wszystkie nasze działania prowadzone są dyskretnie, a klienci mogą czuć się maksymalnie bezpiecznie.

Spraw karnych podejmujemy się rzadko, jednak mamy w nich niemałe doświadczenie. Do tej pory zaangażowani byliśmy w kilku sprawach kryminalnych, a o niektórych było dosyć głośno.

Nasza firma detektywistyczna działa prężenie w sprawach gospodarczych. Pomagamy przedsiębiorcom odzyskać panowanie nad ich firmami, a także zapoznajemy ich z prawdziwymi obliczami pracowników. Prowadzimy śledztwa dotyczące nieuczciwej konkurencji, podkupywania pracowników, wykradania i zdradzania informacji firmowych, weryfikacji zwolnień lekarskich czy ustalania autorów donosów. 

Prywatny detektyw Mikołów

Niezwykle często świadczymy usługi z zakresu informatyki śledczej. To doskonale pokazuje, jak szkodliwą moc ma Internet. Jeśli jesteś ofiarą cyberstalkingu lub hejtowania, koniecznie zgłoś się do nas.

Nasza oferta to również wykrywanie podsłuchów. Prywatny detektyw z naszej agencji posiada rewelacyjną intuicję oraz sprzęt, który pozwoli pozbyć się podsłuchu z domu, jak i z firmy.

Działamy 24 h/dobę przez 7 dni w tygodniu. Podejmujemy się zleceń z całej Polski. Jeśli masz problem, zgłoś się do nas o każdej porze, na pewno zajmiemy się Twoją sprawą!

Działamy na terenie całego woj. śląskiego