Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Wodzisław Śląski

Prywatny detektyw Wodzisław Śląski

ul. Śląska 22/16, 44-200 Częstochowa

W celu zachowania pełnej dyskrecji
prosimy umawiać spotkania za
wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Wodzisław Śląski

Tomasz Stryszowski tel.: +48 730 377 777

e-mail: tomasz.stryszowski@detektyw24.net

Biuro detektywistyczne Wodzisław Śląski

Firma detektywistyczna Detektyw24 to profesjonalna i doświadczona ekipa, która ma za sobą kilka długich lat działalności na rynku. W tym czasie mieliśmy okazję rozwikłać wiele rozmaitych spraw, jedne były trudniejsze, inne łatwiejsze. Obecnie nasza oferta została rozbudowana na tyle, by mogli z niej korzystać klienci prywatni oraz przedsiębiorcy. Jeżeli potrzebujesz solidnych dowodów, które przydadzą się w sądzie, zwróć się do nas ze swoim problemem. Prywatny detektyw z naszej agencji zajmie się zebraniem adekwatnych materiałów, które staną się dobrym argumentem w sądzie. 

Współpracujemy z licencjonowanymi detektywami, którzy bazują na ustawie o usługach detektywistycznych. Określa ona bardzo dokładnie, że czynności śledcze mogą przeprowadzać jedynie osoby posiadające licencję prywatnego detektywa. Tylko tak działające osoby mają prawo prowadzić śledztwa i zbierać materiały dowodowe, które później będą wykorzystane w sądzie. Detektyw z licencją ma również prawo do osobistego potwierdzenia prawdziwości materiału. Wszystko to może bardzo pomóc Klientowi, który szuka pomocy w sprawach cywilnych i nie tylko.

Agencja detektywistyczna Wodzisław Śląski

Naszej agencji detektywistycznej pracującej na terenie całego kraju bardzo często powierzane są sprawy rodzinne. Nie zawsze są one łatwe i proste do rozwiązania, jednak chętnie pomagamy w rozmaitych kwestiach. Zazwyczaj podejmujemy się badania ojcostwa, obserwacji osób i zbieranie potrzebnych dowodów do rozprawy rozwodowej.

Reprezentowane przez nas biuro detektywistyczne świadczy usługi obejmujące wywiady majątkowe oraz sprawy spadkowe. Bywają one skomplikowane, jednak nasi detektywi świetnie sobie z nimi radzą.

Sprawy karne zdarzają się rzadko i są bardzo skomplikowane, jednak my możemy pochwalić się doświadczeniem w tego typu śledztwach. Do tej pory zaangażowani byliśmy w kilku większych śledztwach kryminalnych, które przy okazji zostały nagłośnione.

Nasze usługi detektywistyczne to także poszukiwanie osób zaginionych, porwanych oraz tych, z którymi nagle utracony został kontakt. Ustalamy z sukcesem dane adresowe, a wszystkie nasze działania prowadzone są dyskretnie i z zaangażowaniem.

Działamy także w sferze gospodarczej. Prowadzimy szeroko zakrojone śledztwa dotyczące nieuczciwej konkurencji, szpiegostwa gospodarczego, podkupywania pracowników, wykradania i zdradzania tajemnic firmowych czy weryfikacji zwolnień lekarskich. Jeśli wiele lat spędziłeś na budowaniu firmy i jej wizerunku i obecnie boisz się, że małe potknięcie może jej zaszkodzić, koniecznie zgłoś się do nas. Z pewnością nasze śledztwo rozwieje wszelkie Twoje wątpliwości.

Prywatny detektyw Wodzisław Śląski

W ostatnim czasie duży nacisk kładziemy na działania z zakresu informatyki śledczej. Zagrożenia w sieci są naprawdę spore, dlatego otwieramy się na potrzeby klientów padających ofiarą cyberstalkingu oraz hejtu.

Wykrywanie i neutralizowanie podsłuchów to kolejny podpunkt z naszej oferty. Detektywi specjalizujący się w tego typu sprawach mogą wykazać się niebywałą intuicją oraz mają do dyspozycji specjalistyczny sprzęt.

Działamy na terenie całego woj. śląskiego