Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Bielsko-Biała

Prywatny detektyw Bielsko-Biała

W celu zachowania pełnej dyskrecji
prosimy umawiać spotkania za
wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Bielsko-Biała

Tomasz Stryszowski tel.: +48 730 377 777

e-mail: tomasz.stryszowski@detektyw24.net

Agencja detektywistyczna Detektyw24 świadczy profesjonalne usługi zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm. Przez wiele lat działalności rozwiązaliśmy setki spraw o różnym podłożu. Oferujemy szeroki zakres rozwiązań i zapewniamy wsparcie nawet w najtrudniejszych sytuacjach.

Jeśli chcesz zgromadzić dowody i przedstawić je przed sądem, wybór naszego biura będzie strzałem w dziesiątkę. Pamiętaj, że działamy na terenie całego kraju, a jednocześnie zapewniamy dyskrecję. Konicznie zapoznaj się z ofertą i wybierz sprawdzone rozwiązanie.

Biuro detektywistyczne Bielsko-Biała

Za każdym razem współpracujemy z licencjonowanymi detektywami. Ponadto działamy zgodnie z prawem, na podstawie ustawy o usługach detektywistycznych. Określa ona, że tylko uprawnione osoby mogą prowadzić śledztwa. Zwróć uwagę, że dowody zgromadzone przez ekspertów będą poważnie traktowane podczas rozprawy. Bardzo często kluczowym argumentem jest szczegółowy raport. Detektyw potwierdzi jego autentyczność podczas zeznań w sądzie, co zwiększy szansę na korzystne postanowienie.

Nasza firma detektywistyczna bardzo często prowadzi sprawy rodzinne. Zazwyczaj dotyczą one bardzo trudnych przeżyć, dlatego zapewniamy klientom kompleksowe wsparcie i poważne podejście. Prowadzimy profesjonalną obserwację osób, a także zbieramy materiały na zdradę małżonka. Zdobyte dowody często mają wpływ na postanowienie sądu przy procesie rozwodowym z orzekaniem o winie.

Ponadto świadczymy usługi związane z wywiadami majątkowymi oraz sprawami spadkowymi. Te bywają bardzo trudne, dlatego wymagają wsparcia profesjonalistów. Podejmujemy działania, które pozwolą ustalić nieruchomości i ruchomości.

Agencja detektywistyczna Bielsko-Biała

Klienci bardzo często wybierają usługi detektywistyczne związane z poszukiwaniem osób zaginionych i porwanych. Ponadto określą miejsce pobytu bliskich, z którymi nagle urwał się kontakt. Jeżeli doszło do porwania, wskażą podejrzanych i pomogą postawić ich przed sądem. Pamiętaj, że detektywi działają dyskretnie, więc o bezpieczeństwo możesz być spokojny.

Bardzo ważnym punktem naszych działań jest śledztwo przy sprawach karnych. Wielokrotnie dostarczaliśmy dowody nawet przy najgłośniejszych procesach i znacznie przyśpieszaliśmy postępowanie.

Biuro detektywistyczne wspomaga również klientów przy sprawach gospodarczych. Prowadzimy działania, które mają na celu ustalenie nieuczciwych konkurentów czy przestępstw związanych ze szpiegostwem gospodarczym. Ponadto sprawdzamy, czy nie dochodzi do podkupowania pracowników i zdradzania firmowych tajemnic. Detektyw może również zweryfikować zwolnienia lekarskie, a nawet ustalić autora donosów. To tylko niektóre usługi, na jakie decydują się przedsiębiorcy, gdyż do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie. Jeśli chcesz cieszyć się swobodą prowadzenia biznesu, koniecznie zaufaj ekspertom.

Prywatny detektyw Bielsko-Biała

Często podejmujemy działania związane z informatyką śledczą. Dzisiaj zagrożenia w internecie są bardzo poważne. Prywatny detektyw zbierze materiał dowodowy w sprawie cyberstalkingu i prześladowań. Kolejny ważny problem to zjawisko hejtu. Niewiele osób wie, że można z nim skutecznie walczyć. Wystarczy postawić na wsparcie profesjonalistów i skorzystać z polecanych usług. To doskonała wiadomość dla wymagających, którzy zawsze szukają skutecznych rozwiązań. Wskażemy winnych i zgromadzimy argumenty, które pozwolą postawić ich przed sądem.

Ponadto nasza firma detektywistyczna specjalizuje się w wykrywaniu podsłuchów. Urządzenia te często stosowane są przez nieuczciwych konkurentów, którzy próbują pozyskać informacje na temat tajemnic firmowych. Ponadto podsłuchy mogą być instalowane nawet w domu, aby przestępca mógł dowiedzieć się czegoś na temat mieszkańców. Detektyw dokładnie zbada teren i zapewni klientowi bezpieczeństwo.

Nasza agencja detektywistyczna pracuje 7 dni w tygodniu i przez 24 godziny na dobę. Gwarantujemy elastyczność i pracujemy na terenie całego kraju bez dodatkowych kosztów. Jeżeli jesteś w sytuacji bez wyjścia, nasz detektyw na pewno Ci pomoże.

Działamy na terenie całego woj. śląskiego