Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Cieszyn

Prywatny detektyw Cieszyn

ul. Śląska 22/16, 44-200 Częstochowa

W celu zachowania pełnej dyskrecji
prosimy umawiać spotkania za
wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Cieszyn

Tomasz Stryszowski tel.: +48 730 377 777

e-mail: tomasz.stryszowski@detektyw24.net

Biuro detektywistyczne Cieszyn

Nasza firma detektywistyczna Detektyw24 to rewelacyjna ekipa, która istnieje na rynku od wielu lat. W tym czasie mieliśmy okazję do rozwikłania wielu rozmaitych spraw. Obecnie jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom szeroki zakres usług. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstwa. Prywatny detektyw z naszego biura w ekspresowym tempie ustali potrzebne fakty i zbierze materiały na wagę złota, które przydadzą się podczas postępowania sądowego. Agencja detektywistyczna, którą z dumą reprezentujemy, działa na terenie całej Polski, w zgodzie z obowiązującym prawem.

Współpracę opieramy na działaniach licencjonowanych detektywów. Jest to podyktowane ustawą o usługach detektywistycznych, która wyraźnie mówi, że czynności śledcze wykonywać może jedynie osoba z odpowiednią licencją. Profesjonalne podejście naszego biura do sprawy pozwala klientom na późniejsze wykorzystanie dowodów przed sądem. Detektywi z licencją mają też prawo potwierdzić prawdziwość zebranych przez siebie dowodów. Będą one solidnym argumentem w sądzie, zwłaszcza w przypadku spraw cywilnych.

Agencja detektywistyczna Cieszyn

Nasze biuro detektywistyczne działa na różnych polach. Bardzo często zgłaszają się do nas klienci ze sprawami rodzinnymi. Podkreślamy, że są one stosunkowo trudne i nie do końca przyjemne. Do naszych zadań należy badanie ojcostwa, obserwacja osób, zbieranie dowodów na zdradę oraz zbieranie materiału, który można wykorzystać w sądzie podczas sprawy rozwodowej.

Firma detektywistyczna Detektyw24 świadczy usług obejmujące wywiady majątkowe i sprawy spadkowe. Nie jest dla nas żadnym wyzwaniem ustalanie ruchomości i nieruchomości.

Usługi detektywistyczne oferowane w naszej agencji to również poszukiwanie osób porwanych, zaginionych czy tych, z którymi w niewyjaśnionych okolicznościach urwał się kontakt. Doskonale wiemy, że w przypadku takich zgłoszeń liczy się każda chwila, więc działamy praktycznie od razu.

Sprawy karne są bardzo skomplikowane, jednak podejmujemy się ich dość często. Niektóre z nich są głośne, dlatego o naszym biurze słyszało już sporo osób.

Nasza agencja podejmuje się także działań w sektorze gospodarczym. Jeśli prowadzisz własną firmę, doskonale zdajesz sobie sprawę, że nie jest to łatwe i czasem wystarczy jedna zła decyzja, aby stracić sporo pieniędzy oraz renomę. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości związanych z pracownikami lub kontrahentami zgłoś się do nas, a na pewno pomożemy!

Prywatny detektyw Cieszyn

Nasza oferta to także wykrywanie podsłuchów w biurach i domach. Jeśli odnosisz wrażenie, że każde Twoje słowo wychodzi poza bezpieczną przestrzeń, koniecznie zgłoś się z tym do nas!

Od niedawna podejmujemy się także działań z zakresu informatyki śledczej. Współcześnie, w dobie internetu wiele osób pada ofiarami hejtu czy cyberstalkingu. Nie możemy na to pozwalać, trzeba z tym walczyć! Dzięki solidnym dowodom zebranym przez naszych detektywów możesz stanąć na wygranej pozycji!

Nasze biuro detektywistyczne jest otwarte dla klientów 24 h/dobę przez 7 dni w tygodniu. Możesz zgłosić się do nas ze swoim problemem w każdej chwili.

Działamy na terenie całego woj. śląskiego