Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Ustroń

Prywatny detektyw Ustroń

ul. Śląska 22/16, 44-200 Częstochowa

W celu zachowania pełnej dyskrecji
prosimy umawiać spotkania za
wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Ustroń

Tomasz Stryszowski tel.: +48 730 377 777

e-mail: tomasz.stryszowski@detektyw24.net

Biuro detektywistyczne Ustroń

Agencja detektywistyczna Detektyw24 to ekipa zaangażowanych i doświadczonych osób, które nie boją się żadnych wyzwań i zagadek. Nasi detektywi z pełną dyskrecją podejmują się nawet najbardziej skomplikowanych śledztw. Na rynku działamy od kilku lat. Zdobywane przez ten czas doświadczenie w wielu sprawach sprawia, że jesteśmy jedną z najlepszych firm w branży. W naszej ofercie można znaleźć szeroki wachlarz usług. Zarówno osoby prywatne, jak i właściciele przedsiębiorstw mogą znaleźć u nas pomoc, której szukają. Potrzebujesz dowodów, które pomogą Ci wygrać sprawę w sądzie? Zgłoś się do nas!

Działamy w pełni legalnie. Współpracujemy wyłącznie z licencjonowanymi detektywami i zgodnie z prawem określonym ustawą o usługach detektywistycznych. Jest to szczególnie istotna kwestia. Tylko licencjonowany detektyw może po zebraniu dowodów przekazać je sądowi oraz poświadczyć ich wiarygodność swoimi zeznaniami.

Działamy na terenie całej Polski. Gwarantujemy przy tym całkowitą dyskrecję, profesjonalizm i pełne zaangażowanie, niezależnie od typu powierzonego nam śledztwa.

Agencja detektywistyczna Ustroń

Jako doświadczone biuro detektywistyczne nie stronimy nawet od najbardziej skomplikowanych spraw. Prowadzimy więc śledztwa dotyczące rodziny. Zajmujemy się zdradami, rozwodami, niezgodności ojcostwa i sprawdzamy, z kim zadają się nastolatkowie oraz dzieci. Znajdujemy dowody dotyczące każdej kwestii i znajdujemy odpowiedzi na trudne pytania dotyczące najbliższych osób.

Nasze biuro podejmuje się także śledztw związanych z kwestiami spadkowymi, majątkowymi oraz dotyczących nieruchomości i ruchomości.

Jako doświadczona firma detektywistyczna prowadzimy także poszukiwania osób zaginionych i porwanych. Dokładamy wszelkich starań, aby pomóc ustalić miejsce pobytu i los tych, po których zaginął wszelki ślad. Zachowujemy przy tym pełen profesjonalizm oraz dyskrecje, zwłaszcza jeśli sprawa dotyczy dalekich krewnych lub starych znajomych.

Podejmujemy się także śledztw powiązanych ze sprawami karnymi. Wiele tego typu trudnych i niebezpiecznych spraw zakończyliśmy z sukcesem.

Podejmujemy się także śledztw związanych z nieprawidłowościami gospodarczymi. Wszelkie sprawy związane z nieuczciwą konkurencją, wykradaniem lub zdradzaniem tajemnic służbowym, łapówkami czy nawet weryfikacją zwolnień lekarskich pracowników oraz ustalaniem autorów donosów nie stanowią problemu dla naszych detektywów. Jak sprawdzić uczciwość pracowników i wspólników? Wystarczy zgłosić się do nas z prośbą o pomoc!

Prywatny detektyw Ustroń

Nasze usługi detektywistyczne obejmują także sprawy dotyczące informatyki śledczej. Przeciwdziałamy cyberstalkingowi oraz innym formom przemocy w sieci. A to nie wszystko. Demaskujemy podsłuchy w domu oraz na terenie zakładów pracy. Zgłoś się do nas już teraz – pomożemy rozwiązać nawet najbardziej skomplikowaną zagadkę!

Działamy 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Zaufały nam już tysiące klientów z całej Polski – możesz dołączyć do nich i odnaleźć odpowiedź na nurtujące Cię pytania.

Działamy na terenie całego woj. śląskiego