Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Zawiercie

Prywatny detektyw Zawiercie

ul. Śląska 22/16, 44-200 Częstochowa

W celu zachowania pełnej dyskrecji
prosimy umawiać spotkania za
wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Zawiercie

Katarzyna Bracław tel.: +48 733 622 222

e-mail: katarzyna.braclaw@detektyw24.net

Agencja detektywistyczna Detektyw24 jest firmą, którą tworzy zespół doświadczonych ekspertów. Przez lata naszej działalności rozwiązaliśmy sprawy o różnym charakterze. Ponadto oferujemy szeroki zakres usług zarówno dla przedsiębiorstw, jak i dla klientów indywidualnych. Jeżeli brakuje Ci dowodów, aby udowodnić swoje racje przed sądem, na pewno Ci pomożemy.

Prywatny detektyw ustali wszystkie fakty i uzyska informacje, które staną się solidnym argumentem w rozprawie. Działamy w całej Polsce i zgodnie z normami prawnymi. Ponadto zapewniamy klientom dyskrecję. Skorzystaj z naszych usług i ciesz się wsparciem na najwyższym poziomie.

Biuro detektywistyczne Zawiercie

Zawsze współpracujemy z licencjonowanymi ekspertami i działamy na podstawie ustawy o usługach detektywistycznych. Ta określa, że czynności śledcze mają prawo wykonywać wyłącznie osoby z uprawnieniami prywatnego detektywa. Natomiast zgromadzony przez nich materiał dowodowy może być brany pod uwagę podczas rozprawy sądowej.

Dzięki temu klient ma pewność, że przygotowane informacje staną się ważnym materiałem. Ponadto eksperci potwierdzają autentyczność dowodów podczas zeznań. Korzystając z naszych usług, zwiększasz szansę na korzystne postanowienie. 

Nasze biuro detektywistyczne bardzo często rozwiązuje sprawy rodzinne. Dobrze wiemy, że wielokrotnie dotykają przeżyć bardzo trudnych dla klientów, więc do każdego zadania podchodzimy w indywidualny sposób. Zakres naszych usług obejmuje m.in. obserwację osób, gromadzenie materiałów na zdradę oraz innych informacji, które mogą mieć wpływ na postanowienie sądu przy rozprawie rozwodowej z orzekaniem o winie.

Ponadto świadczymy usługi detektywistyczne związane ze sprawami majątkowymi oraz spadkowymi. W dodatku podejmujemy działania dotyczące ustalania ruchomości i nieruchomości.

Agencja detektywistyczna Zawiercie

Prowadzimy również czynności związane z poszukiwaniem osób zaginionych, porwanych oraz wszystkich, z którymi nagle urwał się kontakt. Ustalimy miejsce ich pobytu, a w razie przestępstwa zgromadzimy niezbędne dla organów ścigania dowody. Zawsze zapewniamy bezpieczeństwo oraz dyskrecję wszystkim naszym klientom.

Kolejny obszar naszych działań dotyczy spraw karnych. Mamy duże doświadczenie w rozwiązywaniu zagadek kryminalnych i zaangażowaliśmy się nawet w najgłośniejsze śledztwa. Niejednokrotnie dostarczaliśmy ważne dowody, które wpływały na przebieg rozprawy.

Ponadto detektywi działają w sektorze spraw gospodarczych. Prowadzimy śledztwa dotyczące walki z nieuczciwą konkurencją oraz szpiegostwem gospodarczym. Sprawdzimy, czy nie doszło do podkupywania pracowników i wykradania tajemnic firmowych. Możemy również ustalić autorów donosów, a także zweryfikować zwolnienia lekarskie. Jeżeli prowadzisz własną firmę i walczysz z takimi trudnościami, koniecznie wybierz nasze usługi. Sprawdzimy, czy pracownicy są wobec Ciebie uczciwi i nie łamią zakazu konkurencji.

Prywatny detektyw Zawiercie

Nasza firma detektywistyczna bardzo często rozwiązuje sprawy związane z informatyką śledczą. Dzisiaj liczba zagrożeń w sieci stale rośnie. Jednak nasz zespół szybko je weryfikuje i pomaga ofiarom cyberstalkingu czy prześladowania w internecie. Szczególnie groźnym zjawiskiem jest hejt. Na szczęście można z nim skutecznie walczyć. Wystarczy, że wybierzesz nasze usługi, a na pewno rozwiążemy Twoje problemy. Wskażemy, kto stoi za przestępstwami i zgromadzimy dowody przydatne podczas rozprawy sądowej.

Asortyment naszych usług obejmuje również wykrywanie nielegalnie zainstalowanych urządzeń. Mowa tu o podsłuchach, które często instalują przestępcy w celu zdobycia informacji na temat pracowników, domowników czy tajemnic firmowych. Nasi detektywi dokładnie zbadają teren i wykryją sprzęty. Dzięki temu będziesz cieszyć się spokojem oraz bezpieczeństwem.

Nasze biuro jest do dyspozycji przez 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę. Gwarantujemy elastyczność i pracujemy na terenie całego kraju. Ponadto działamy bez dodatkowych kosztów. Pomożemy Ci nawet w ekstremalnie trudnej sytuacji. Wybierz sprawdzone usługi i ciesz się spokojem.

Działamy na terenie całego woj. śląskiego