Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Lubliniec

Prywatny detektyw Lubliniec

ul. Śląska 22/16, 44-200 Częstochowa

W celu zachowania pełnej dyskrecji
prosimy umawiać spotkania za
wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Lubliniec

Tomasz Stryszowski tel.: +48 730 377 777

e-mail: tomasz.stryszowski@detektyw24.net

Biuro detektywistyczne Lubliniec

Nasza agencja detektywistyczna Detektyw24 to doświadczona i profesjonalna firma, która na rynku istnieje od kilku dobrych lat. Działamy z zaangażowaniem, dzięki czemu mamy za sobą wiele rozwikłanych spraw. Obecnie oferujemy niezwykle szeroki zakres usług, które dedykujemy zarówno klientom prywatnym, jak i przedsiębiorcom. Pomagamy Klientom w bardzo trudnych sprawach. Jeśli brakuje Ci dowodów na potwierdzenie swojej racji, zgłoś się do nas. Prywatny detektyw z naszego biura chętnie podejmie się wyzwania, dzięki czemu uzyskasz rzetelne materiały do sądu.

Współpracujemy tylko z licencjonowanymi detektywami. Bazujemy na ustawie o usługach detektywistycznych, która wyraźnie mówi, że czynności śledcze może przeprowadzać wyłącznie prywatny detektyw z licencją. Tylko osoba z takimi możliwościami jest w stanie zebrać rzetelne materiały, a przy okazji potwierdzić ich autentyczność w sądzie. Zgłoś się do nas, jeśli potrzebujesz pomocy w sprawach cywilnych i nie tylko!

Agencja detektywistyczna Lubliniec

Nasze biuro detektywistyczne bardzo często ma do czynienia ze sprawami rodzinnymi. Staramy się pomóc z różnych kwestiach, a najczęściej podejmujemy się takich zagadnień, jak obserwacja osób, badanie ojcostwa, udowadnianie zdrady oraz zbieranie materiałów dowodowych potrzebnych podczas rozprawy rozwodowej z orzekaniem o winie.

Agencja detektywistyczna Detektyw24 to miejsce, w którym znajdziesz pomoc w przypadku zaginięcia lub porwania bliskiej osoby. Świetnie sprawdzamy się w swoim fachu i dostarczamy efekty, jakich oczekuje Klient.

Świadczymy usługi, które skupiają się na wywiadach majątkowych oraz sprawach spadkowych. Choć bywają one skomplikowane, nasi detektywi radzą sobie z ustalaniem nieruchomości i ruchomości.

Do najbardziej skomplikowanych należą sprawy karne. Możemy pochwalić się solidnym doświadczeniem w śledztwach kryminalnych, które jednocześnie zapewniły nam niejednokrotnie rozgłos.

Nasza firma detektywistyczna to również spory wachlarz usług w sprawach gospodarczych. Zachęcamy przedsiębiorców do skorzystania z naszych umiejętności, doświadczenia i wiedzy, których nabyliśmy w ramach innych śledztw. Skupiamy się na takich kwestiach, jak nieuczciwa konkurencja, ustalanie autorów donosów, podkupywanie pracowników, wykradanie i zdradzanie tajemnic firmowych, szpiegostwo gospodarcze czy weryfikacja zwolnień lekarskich. 

Prywatny detektyw Lubliniec

Nasze usługi to również działania z zakresu informatyki śledczej. Szkolimy się w tym aspekcie, ponieważ zdajemy sobie sprawę, jak wiele zagrożeń niesie ze sobą Internet. Wielu naszych klientów padło ofiarą cyberstalkingu czy hejtowania. Jeśli skorzystasz z naszych usług, będziesz mieć możliwość założyć skuteczną sprawę sądową.

Czujesz, że Twoje słowa jakimś cudem wydostają się poza biuro? Jeśli tak, może to być efekt założonego podsłuchu. Nasza agencja doskonale spisuje się podczas wykrywania podsłuchów. 

Działamy przez 7 dni w tygodniu, 24 h/dobę. Jesteśmy otwarci na propozycje oraz maksymalnie elastyczni, a jako agencja ogólnokrajowa nie pobieramy dodatkowych opłat za dojazd do miejsca prowadzenia działań śledczych.

Działamy na terenie całego woj. śląskiego