Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Czechowice-Dziedzice

Prywatny detektyw Czechowice-Dziedzice

ul. Śląska 22/16, 44-200 Częstochowa

W celu zachowania pełnej dyskrecji
prosimy umawiać spotkania za
wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Czechowice-Dziedzice

Katarzyna Bracław tel.: +48 733 622 222

e-mail: katarzyna.braclaw@detektyw24.net

Biuro detektywistyczne Czechowice-Dziedzice

Nasza firma detektywistyczna Detektyw24 to w pełni profesjonalne biuro, które działa nieprzerwanie od kilku lat. Przez ten czas mieliśmy okazję rozwikłać niejedną zagadkę oraz doprowadzić śledztwa do końca. Oferujemy obecnie szeroki zakres usług, które dedykujemy klientom indywidualnym oraz przedsiębiorcom. W naszej agencji nie brakuje prywatnych detektywów, którzy pomogą ustalić ważne fakty oraz zebrać potrzebne materiały, które przydadzą się w sądzie podczas rozprawy.

Współpracujemy wyłącznie z licencjonowanymi detektywami, a nasza kooperacja bazuje na ustawie o usługach detektywistycznych. Ustawa określa, że czynności śledcze mogą być wykonywane jedynie przez osoby mające licencję prywatnego detektywa. Decydując się na usługi takiego detektywa, można być pewnym, że zebrane materiały będą mogły zostać użyte podczas rozprawy sądowej. Detektyw z licencją również ma możliwość popierania dowodów własnymi słowami przed sądem.

Agencja detektywistyczna Czechowice-Dziedzice

Nasze biuro detektywistyczne podejmuje się spraw rodzinnych, które z reguły nie są łatwe. Pomagamy klientom prowadząc takie działania, jak badanie ojcostwa, obserwacja osób, zbieranie dowodów udowadniających zdradę czy zbieranie dowodów potrzebnych przy rozwodzie.

Agencja detektywistyczna Detektyw24 podejmuje się zleceń, kiedy jakaś osoba zostanie porwana, zaginie bądź nagle klient utraci z nią kontakt. Ustalamy skutecznie dane adresowe, a przy okazji działamy dyskretnie i z zaangażowaniem.

Świadczymy usługi, które obejmują sprawy spadkowe i wywiady majątkowe. Jesteśmy najlepsi w przypadku ustalania nieruchomości i ruchomości.

Sprawy karne należą do najbardziej skomplikowanych, jakie mieliśmy okazję prowadzić. Możemy pochwalić się odpowiednim doświadczeniem, ponieważ do tej pory byliśmy zaangażowani w kilka śledztw kryminalnych, które dały nam też trochę rozgłosu.

Nasze biuro działa także w sektorze spraw gospodarczych. Z powodzeniem prowadzimy śledztwa dotyczące rozmaitych kwestii, takich jak nieuczciwa konkurencja, ustalanie autorów donosów, podkupywanie pracowników, weryfikacja zwolnień lekarskich czy wykradanie i zdradzanie tajemnic firmowych.

Prywatny detektyw Czechowice-Dziedzice

Nieustannie rozwijamy się dla naszych klientów, czego przykładem są działania z zakresu informatyki śledczej. Jak można się domyślić, internet niesie ze sobą wiele zagrożeń, w tym cyberstalking czy hejt kierowany wobec różnych osób. Prywatni detektywi z naszego biura specjalizują się w zbieraniu materiałów dowodowych, które pomogą Ci w założeniu i wygraniu sprawy sądowej.

Wykrywanie podsłuchów to kolejny punkt na naszej liście usług detektywistycznych. Jeśli uważasz, że ktoś Cię podsłuchuje, koniecznie zgłoś się do nas!

Nasza agencja działa 24 h/dobę przez 7 dni w tygodniu. Zapewniamy maksymalną elastyczność. Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim, dlatego nie musisz się przejmować tym, gdzie mamy filię i czy na pewno podejmiemy się Twojej sprawy przez wzgląd na odległość. 

Jeśli masz jakikolwiek problem, z którym nie możesz poradzić sobie samodzielnie, zachęcamy do kontaktu!

Działamy na terenie całego woj. śląskiego