Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Będzin

Prywatny detektyw Będzin

ul. Śląska 22/16, 44-200 Częstochowa

W celu zachowania pełnej dyskrecji
prosimy umawiać spotkania za
wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Będzin

Katarzyna Bracław tel. +48 733 622 222

e-mail: katarzyna.braclaw@detektyw24.net

Agencja detektywistyczna Detektyw24 skupia profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem. Niejednokrotnie rozwiązaliśmy sprawy o różnym podłożu. Gwarantujemy szeroki zakres usług dla firm oraz klientów indywidualnych. Jeżeli chcesz zgromadzić dowody, aby przedstawić sądowi swoje racje, na pewno Ci pomożemy.

Detektywi ustalą wszystkie fakty i zbiorą niezbędne materiały, które będą miały kluczowe znaczenie podczas rozprawy. Jednocześnie zapewniamy dyskrecję i bezpieczeństwo. Jeżeli szukasz profesjonalnego wsparcia, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą.

Biuro detektywistyczne Będzin

W naszym biurze pracują wyłącznie licencjonowani detektywi. Ponadto działają zgodnie z ustawą o usługach detektywistycznych. Mówi ona, że czynności śledcze mogą być prowadzone właśnie przez osoby z ważną licencją. Wtedy zebrane informacje mogą być wykorzystane przed sądem. Ekspert przygotuje szczegółowy raport, w którym nie zabraknie najważniejszych dowodów. To bardzo ważny aspekt szczególnie w przypadku spraw cywilnych. 

Nasze biuro detektywistyczne często prowadzi działania związane ze sprawami rodzinnymi. Te często dotyczą trudnych dla klientów doświadczeń. Dlatego zawsze zachowujemy profesjonalizm i robimy wszystko, aby im pomóc i szybko znaleźć niezbędne dowody. Prowadzimy obserwację osób, zbieramy materiały na zdradę partnera oraz inne informacje, które będą miały znaczenie podczas postępowania rozwodowego z orzekaniem o winie.

Agencja detektywistyczna Będzin

Bardzo często rozwiązujemy skomplikowane sprawy z zakresu wywiadów majątkowych i spraw spadkowych. Ponadto pomagamy w ustalaniach nieruchomości i ruchomości. To działania, które zawsze wymagają wsparcia doświadczonych specjalistów, którzy do swojej pracy podchodzą z ogromnym zaangażowaniem.

Ponadto od wielu lat działamy przy poszukiwaniach osób zaginionych oraz porwanych. Jeżeli straciłeś kontakt z bliską osobą lub podejrzewasz przestępstwo, koniecznie skontaktuj się z naszymi ekspertami. Zawsze zapewniamy dyskrecję, skuteczność oraz bezpieczeństwo.

Ważny obszar naszej działalności to również sprawy karne. Już nie raz stawialiśmy czoła skomplikowanym zagadkom i dostarczaliśmy dowody przy bardzo głośnych procesach.

Świadczymy również usługi detektywistyczne w zakresie spraw gospodarczych. Prowadzimy śledztwa związane z działaniami nieuczciwej konkurencji, podkupowaniem pracowników, wykradaniem tajemnic firmowych czy ustalaniem autorów donosów. Jeśli zmagasz się z trudnościami w biznesie i chcesz cieszyć się spokojem, możesz liczyć na wsparcie ze strony naszych specjalistów. Przekonało się o tym wielu przedsiębiorców.

Prywatny detektyw Będzin

Nasza firma detektywistyczna specjalizuje się w zagadnieniach związanych z informatyką śledczą. Doskonale rozumiemy, jakie zagrożenia czyhają na internautów i stawiamy czoła takim przestępstwom jak nękanie czy cyberstalking. Kolejnym niepokojącym zjawiskiem jest hejt. Niewiele osób wie, że można z nim skutecznie walczyć. Już niejednokrotnie udowadnialiśmy, że przestępcy w sieci nie są anonimowi. Tobie również możemy pomóc i zgromadzić dowody, które pozwolą wprowadzić sprawę na drogę sądową. Za każdym razem gwarantujemy bardzo wysoką skuteczność oraz rzetelne wsparcie.

Ponadto nasze biuro detektywistyczne specjalizuje się w wykrywaniu posłuchów zarówno w domach, jak i w firmach. Warto pamiętać, że instalowanie ich w celu przechwycenia informacji na temat członków rodziny oraz tajemnic firmowych jest nielegalne. Pomimo tego bardzo wielu przestępców stosuje ten proceder. Dlatego warto upewnić się, czy Twoja przestrzeń jest bezpieczna. Nasi eksperci wykryją urządzenia oraz udzielą Ci wielu praktycznych rad. Dzięki temu uchronisz się przed takimi praktykami.

Dobrze wiemy, że każda sprawa wymaga indywidualnego podejścia. Ponadto pracujemy przez 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę. Zapewniamy wysoką elastyczność i działamy na terenie całej Polski bez dodatkowych kosztów. O naszej skuteczności przekonało się już wielu klientów. Jeżeli Twój problem wydaje się ekstremalnie trudny, na pewno Ci pomożemy.

Działamy na terenie całego woj. śląskiego