Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Wisła

Prywatny detektyw Wisła

ul. Śląska 22/16, 44-200 Częstochowa

W celu zachowania pełnej dyskrecji
prosimy umawiać spotkania za
wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Wisła

Katarzyna Bracław tel.: +48 733 622 222

e-mail: katarzyna.braclaw@detektyw24.net

Biuro detektywistyczne Wisła

Agencja detektywistyczna Detektyw24 to doświadczona ekipa detektywów, którzy z zaangażowaniem zajmują się problemami klientów. Działamy na rynku od wielu lat, w czasie których mieliśmy okazję zdobyć niezbędną wiedzę praktyczną z branży, a także nauczyć się, jak prowadzić swój biznes. NA ten moment oferujemy szeroki wachlarz usług, które skierowane są zarówno do osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. Przygotowujesz się do rozprawy w sądzie, ale brakuje Ci niezbędnych dowodów? Koniecznie skontaktuj się z nami – z przyjemnością pomożemy znaleźć to, czego potrzebujesz!

Co najważniejsze, oferujemy w pełni legalne usługi. Współpracujemy z licencjonowanymi detektywami, w zgodzie z ustawą o usługach detektywistycznych. Warto wiedzieć, że tylko detektyw z licencją po zebraniu dowodów może przekazać je do sądu, a oraz potwierdzić je własnymi zeznaniami. Działamy na terenie całego kraju i gwarantujemy pełną dyskrecję oraz zaangażowanie, niezależnie od rodzaju powierzonej sprawy.

Agencja detektywistyczna Wisła

Nasze biuro detektywistyczne nie boi się trudnych wyzwań. Podejmujemy się nawet trudnych spraw rodzinnych, które czekają na swoje rozwiązanie. Pomagamy w takich kwestiach jak zdrada, rozwód, brak zgodności ojcowskiej czy podejrzane zachowanie dzieci. Zbieramy dowody w każdej sprawie i odpowiadamy nawet na najtrudniejsze pytania. Sprawdzimy, z kim zadaje się dziecko oraz zdemaskujemy niewiernego współmałżonka.

To jednak nie wszystko. Świadczymy usługi związane ze sprawami spadkowymi oraz majątkowymi, czy kwestiami dotyczących ruchomości i nieruchomości.

Nasza firma detektywistyczna podejmuje się także poszukiwań osób zaginionych.  Dokładamy wszelkich starań, by odnaleźć zaginionych oraz porwanych. Ustalamy też dane adresowe dalekich krewnych, z którymi kontakt urwał się już dawno. Wszystkie śledztwa prowadzimy w pełni dyskretnie – cenimy sobie zaufanie naszych klientów!

Nie unikamy także śledztw związanych ze sprawami karnymi. Są one stosunkowo niebezpieczne i trudne w realizacji, jednak nasze duże doświadczenie pomaga na ich przeprowadzanie.

Nasi detektywi prowadzą również sprawy o podłożu gospodarczym. Nasze śledztwa często dotyczą takich kwestii, jak: nieuczciwa konkurencja, weryfikacja zwolnień lekarskich pracowników, wykradanie i zdradzanie tajemnic firmowych, podkupywanie pracowników, szpiegostwo gospodarcze, a nawet ustalanie autorów donosów. Chcesz sprawdzić swoich pracowników i współpracowników w dyskretny i bezpieczny sposób? Zgłoś się do nas!

Prywatny detektyw Wisła

Nasze usługi detektywistyczne działają również w obszarze informatyki śledczej. Skutecznie zwalczamy cyberstalking oraz hejt w sieci. Co więcej, nasi detektywi wykryją podsłuch w prywatnym domu czy w firmie. Podejmiemy się każdej sprawy i postaramy się pomóc szybko i skutecznie!

Masz zagadkę do rozwiązania? Nie czekaj! Nasze biuro działa 24 h/dobę przez 7 dni w tygodniu. Dokładamy wszelkich starań, aby służyć pomocą wszystkim, którzy się do nas zgłoszą z prośbą o pomoc!

Działamy na terenie całego woj. śląskiego