Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Sosnowiec

Prywatny detektyw Sosnowiec

W celu zachowania pełnej dyskrecji
prosimy umawiać spotkania za
wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Sosnowiec

Katarzyna Bracław tel.: +48 733 622 222

e-mail: katarzyna.braclaw@detektyw24.net

Agencja detektywistyczna Detyktyw24 to firma, która od wielu lat prowadzi śledztwa o zróżnicowanym charakterze. Gwarantujemy szeroki zakres usług i wspieramy zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy. Gromadzimy dowody, które pomogą ujawnić prawdę przed sądem i uzyskać korzystne postanowienie.

Ponadto prywatny detektyw ustala fakty i zbiera materiały, które będą miały kluczowe znaczenie dla organów ścigania. Pamiętaj, że zawsze działamy zgodnie z prawem i gwarantujemy klientom dyskrecję na najwyższym poziomie. Zapoznaj się z ofertą i wybierz sprawdzone rozwiązanie.

Biuro detektywistyczne Sosnowiec

Każdy z naszych detektywów posiada niezbędne uprawnienia. Ponadto pracujemy zgodnie z ustawą o usługach detektywistycznych. To akt, który określa, że czynności śledcze mogą prowadzić wyłącznie osoby z licencją. Warto dodać, że sąd bardzo poważnie traktuje dowody zgromadzone przez ekspertów. Ponadto detektyw sporządza raport, który może zadecydować o postanowieniu na korzyść klienta. To zawsze będzie bardzo solidny argument (szczególnie przy sprawach cywilnych). Z naszej oferty skorzystało już wielu klientów.

Nasza firma detektywistyczna bardzo często wspomaga klientów przy sprawach rodzinnych. Zazwyczaj dotyczą one trudnych przeżyć, dlatego robimy wszystko, co w naszej mocy, aby śledztwo przebiegło szybko i sprawnie. Detektywi prowadzą m.in. obserwację osób, zbieranie dowodów na zdradę partnera, a także inne informacje, które mogą pomóc ustalić winę małżonka przy postępowaniu rozwodowym. To tylko niektóre rozwiązania, gdyż każda sprawa wymaga indywidualnego podejścia.

Agencja detektywistyczna Sosnowiec

Ponadto świadczymy usługi detektywistyczne związane z wywiadami majątkowymi i sprawami spadkowymi. Te bywają bardzo trudne, dlatego niezbędne jest wsparcie doświadczonych ekspertów. Pamiętaj, że działamy również przy ustaleniu nieruchomości oraz ruchomości.

Podejmujemy się zleceń przy poszukiwaniu osób zaginionych, a także uprowadzonych. Nasi specjaliści już niejednokrotnie ustalali miejsce ich przebywania, a także wskazywali sprawców. To pozwalało organom ścigania postawić ich przed sądem. Zawsze działamy dyskretnie, więc o bezpieczeństwo możesz być spokojny.

Nasze biuro detektywistyczne podejmuje również działania z zakresu spraw karnych. Znajdujemy dowody, wskazujemy sprawców, a tym samym znacznie przyspieszamy działanie policji, prokuratury i sądu. Doświadczeni eksperci pomagali już przy najgłośniejszych sprawach w Polsce.

W dodatku agencja detektywistyczna działa w sektorze spraw gospodarczych. Prowadzimy śledztwa związane z nieuczciwą konkurencją czy szpiegostwem gospodarczym. Badamy również podkupowanie pracowników czy zdradzanie tajemnic firmowych. Detektywi ustalą także autorów donosów i zweryfikują zwolnienia lekarskie. To świetne rozwiązanie dla wszystkich przedsiębiorców, którzy chcą prowadzić biznes bez żadnych przeszkód.

Prywatny detektyw Sosnowiec

Dziś bardzo często prowadzimy działania związane z informatyką śledczą. Zagrożenie w sieci stale rośnie, dlatego wsparcie prywatnego detektywa ma bardzo duże znaczenie. Ekspert zbierze dowody w sprawach związanych z cyberstalkingiem i prześladowaniem w internecie. Ponadto pomoże wskazać winnych i postawić ich przed wymiarem sprawiedliwości.

Nasz detektyw wspiera również osoby, które podejrzewają obecność nielegalnych podsłuchów w domu. Dziś przestępcy korzystają z nich w celu zdobycia informacji na temat pracowników czy tajemnic firmowych. Ponadto mogą instalować je w domach, aby dowiedzieć się czegoś na temat domowników. Jeśli chcesz poczuć się swobodnie w mieszkaniu lub siedzibie firmy, koniecznie skontaktuj się ze specjalistami.

Jeżeli zawsze stawiasz na profesjonalnie rozwiązania, wybór naszej oferty będzie strzałem w dziesiątkę. Zapewniamy wysoką elastyczność i działamy w całej Polsce bez dodatkowych opłat. Jeżeli sytuacja wydaje się bez wyjścia, na pewno prywatny detektyw udzieli Ci wsparcia. Przekonało się o tym wielu klientów. Dołącz do nich, a komfort, dyskrecja i bezpieczeństwo będą na wyciągnięcie ręki.

Działamy na terenie całego woj. śląskiego