Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Racibórz

Prywatny detektyw Racibórz

ul. Śląska 22/16, 44-200 Częstochowa

W celu zachowania pełnej dyskrecji
prosimy umawiać spotkania za
wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Racibórz

Katarzyna Bracław tel.: +48 733 622 222

e-mail: katarzyna.braclaw@detektyw24.net

Agencja detektywistyczna Detektyw24 jest profesjonalną firmą, która łączy prawdziwych ekspertów. Od wielu lat rozwiązujemy sprawy o różnym charakterze. Nasze doświadczenie pozwala nam realizować usługi zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych. Jeżeli brakuje Ci dowodów i chcesz przedstawić swoje argumenty przed sądem, możemy Ci pomóc.

Nasz detektyw ustali szczegóły i zbierze materiał, który będzie wykorzystany na rozprawie. Działamy na terenie całego kraju i zawsze zapewniamy klientom dyskrecję. Zapoznaj się z naszą ofertą!

Biuro detektywistyczne Racibórz

Współpracujemy tylko z licencjonowanymi specjalistami. Ponadto działamy zgodnie z ustawą o usługach detektywistycznych. Zawarte w niej przepisy określają, że jedynie osoby z licencją prywatnego detektywa mogą prowadzić czynności śledcze. Tak zgromadzone dowody sąd weźmie pod uwagę, a przygotowany przez naszego eksperta raport będzie miał kluczowe znaczenie. To niezwykle ważne szczególnie przy sprawach cywilnych.

Nasze biuro detektywistyczne bardzo często rozwiązuje sprawy rodzinne. Doskonale wiemy, że mogą dotyczyć niełatwych dla klienta przeżyć. Dlatego korzystamy ze skutecznych technik, dzięki którym możemy szybko gromadzić dowody. Zajmujemy się m.in. obserwacją osób, zbieraniem materiałów udowadniających zdradę oraz innych informacji, które mogą wpłynąć na postanowienie sądu w sprawie rozwodowej z orzekaniem o winie. Do każdego zlecania podchodzimy z wielkim zaangażowaniem.

Ponadto zajmujemy się wywiadami majątkowymi, sprawami spadkowymi, ustalaniem ruchomości oraz nieruchomości. To często skomplikowane sprawy, które wymagają wsparcia prawdziwych ekspertów.

Agencja detektywistyczna Racibórz

Przyjmujemy zlecenia związane z poszukiwaniem zaginionych i porwanych osób. Pomagamy wszystkim, którym nagle urwał się kontakt z bliskimi. Ustalany dane adresowe, a jednocześnie działamy dyskretnie i zapewniamy klientom bezpieczeństwo.

Rozwiązaliśmy już wiele spraw karnych i niełatwych zagadek kryminalnych. Nasi detektywi niejednokrotnie wspierali organy ścigania i brali udział przy najgłośniejszych sprawach. Wyróżnia nas bardzo wysoka skuteczność.

Firma detektywistyczna Detektyw24 działa również w sektorze spraw gospodarczych. Od lat prowadzimy śledztwa związane z nieuczciwą konkurencją, szpiegostwem gospodarczym, podkupowaniem pracowników, zdradzaniem i wykradaniem tajemnic firmowych, a także ustalaniem autorów donosów. Ponadto możemy zweryfikować zwolnienia lekarskie i sprawdzić, czy pracownicy nie łamią zakazu konkurencji i nie wyłudzają odszkodowań.

Prywatny detektyw Racibórz

Nasze usługi detektywistyczne dotyczą także informatyki śledczej. Bardzo często pomagamy osobom, które zetknęły się z zagrożeniami w sieci. Eksperci zbierają materiały dowodowe w sprawach związanych z cyberstalkingiem oraz prześladowaniem w internecie. Bardzo poważnym zjawiskiem jest hejt, przed którym można skutecznie się bronić. Niejednokrotnie udowadnialiśmy, że nikt w sieci nie jest anonimowy. Wskażemy przestępców i zbierzemy informacje, które pozwolą postawić ich przed sądem. O efektach naszej pracy przekonało się już wielu klientów.

Ponadto proponujemy usługę wykrywania podsłuchów w domach oraz firmach. Wykorzystywanie tych urządzeń w celu zdobywania wrażliwych informacji jest nielegalne. Natomiast wielu przestępców wykorzystuje taką praktykę. Nasi specjaliści bardzo dokładnie zbadają teren i sprawdzą, czy znajdują się tam podsłuchy. Ponadto udzielą Ci kilku cennych rad, abyś mógł zadbać o bezpieczeństwo w domu i w biurze.

Doskonale rozumiemy, że wiele spraw wymaga natychmiastowej reakcji. Dlatego nasze biuro jest do dyspozycji przez 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę. Ponadto gwarantujemy elastyczność i działamy na terenie całej Polski, nie pobierając dodatkowych opłat. Zawsze korzystamy ze sprawdzonych metod i gwarantujemy rozwiązania indywidualnie dopasowane do potrzeb klienta. Jeżeli wydaje Ci się, że jesteś w sytuacji bez wyjścia, na pewno Ci pomożemy. Skontaktuj się z ekspertami już teraz i sprawdź, jak wiele możesz zyskać.

Działamy na terenie całego woj. śląskiego