Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Chorzów

Prywatny detektyw Chorzów

W celu zachowania pełnej dyskrecji
prosimy umawiać spotkania za
wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Chorzów

Katarzyna Bracław tel.: +48 733 622 222

e-mail: katarzyna.braclaw@detektyw24.net

Agencja detektywistyczna Detektyw24 już od lat prowadzi śledztwa o zróżnicowanym podłożu. Tutejsi eksperci rozwiązali wiele spraw zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm. Jeżeli chcesz udowodnić swoje racje przed sądem, lecz brakuje Ci dowodów, na pewno zbadamy każdy trop i ujawnimy prawdę.

Prywatny detektyw zbierze szczegółowe materiały, które będą miały kluczowe znaczenie podczas rozprawy. Działamy na terenie całego kraju i w zgodzie z obowiązującym prawem. Jednocześnie zapewniamy 100% dyskrecji naszym klientom. Zapoznaj się z ofertą i zaufaj prawdziwym profesjonalistom.

Biuro detektywistyczne Chorzów

Zawsze współpracujemy z licencjonowanymi ekspertami i działamy w zgodzie z ustawą o usługach detektywistycznych. To akt, który określa, że wyłącznie osoby z uprawnieniami mogą wykonywać działania śledcze. Pamiętaj, że tylko legalnie zgromadzony materiał ma znaczenie dla sądu. Nasi detektywi zgromadzą dowody, a następnie sporządzą szczegółowy raport i potwierdzą jego autentyczność na rozprawie. Dzięki temu szansa na korzystne postanowienie znacznie wzrośnie.

Nasza agencja detektywistyczna bardzo często pomaga przy sprawach rodzinnych. Te nigdy nie są łatwe dla klientów, dlatego zawsze zachowujemy profesjonalizm i robimy wszystko, aby zgromadzić szczegółowe dowody. Prowadzimy obserwację osób, gromadzimy dowody na zdradę i badamy wszystkie tropy, które mają znaczenie dla postępowań rozwodowych czy alimentacyjnych.

Ponadto świadczymy usługi detektywistyczne związane z wywiadami majątkowymi oraz sprawami spadkowymi. Ustalamy nieruchomości i ruchomości. Wszystkie te sprawy wymagają profesjonalnego podejścia, dlatego warto postawić na wsparcie naszych ekspertów.

Agencja detektywistyczna Chorzów

Ważnym elementem naszej pracy jest poszukiwanie osób zaginionych, porwanych oraz wszystkich tych, z którymi urwał się kontakt. Ustalamy dane adresowe i działamy dyskretnie, więc możesz czuć się spokojnie.

Najbardziej skomplikowany obszar naszych działań dotyczy spraw karnych. Takie postępowania zawsze wymagają wsparcia prawdziwych profesjonalistów. Mamy bardzo duże doświadczenie i rozwiązujemy wiele zagadek kryminalnych. Ponadto dostarczaliśmy dowody przy bardzo głośnych procesach.

Nasze biuro detektywistyczne rozwiązuje również sprawy związane z sektorem gospodarczym. Prowadzimy śledztwa, które dotyczą nieuczciwej konkurencji, szpiegostwa gospodarczego, podkupowania pracowników, zdradzania tajemnic firmowych czy ustalania autorów donosów. To tylko niektóre spośród wielu usług, jakie świadczymy dla przedsiębiorców. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie i zawsze zapewniamy dyskrecję.

Prywatny detektyw Chorzów

Nasza firma detektywistyczna bardzo często realizuje usługi związane z informatyką śledczą. Dzisiaj zagrożenia w sieci są bardzo istotne. Prywatny detektyw zbierze materiał dowodowy w sprawie cyberstalkingu oraz prześladowania w internecie. Ponadto pomoże rozprawić się z hejtem, który stanowi powszechne zjawisko. Ekspert zbierze dowody i pomoże postawić przestępców przed sądem. Przekonało się o tym wielu klientów, którzy zmagali się z nękaniem w internecie.

Kolejna chętnie wybierana usługa dotyczy wykrywania podsłuchów w domach oraz firmach. Obecnie nieuczciwa konkurencja wykorzystuje urządzenia, aby pozyskać wiele ważnych informacji, w tym tajemnice firmowe. Nie brakuje również przestępców, którzy instalują podsłuchy w domach. Nasi detektywi dokładnie zbadają teren, a także udzielą niezbędnych wskazówek związanych z bezpieczeństwem. Dzięki temu wreszcie poczujesz się swobodnie we własnym domu lub siedzibie firmy.

Nasze biuro detektywistyczne pomogło już klientom przy przeróżnych sprawach. Wiele z nich wymagało natychmiastowego wsparcia. Bardzo dobrze to rozumiemy, dlatego pracujemy przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. Gwarantujemy elastyczność i działamy w całym kraju bez dodatkowych opłat. Jeśli Twoja sytuacja wydaje się ekstremalnie trudna, na pewno zagwarantujemy Ci wsparcie. Wybierz sprawdzone rozwiązanie i zaufaj prawdziwym ekspertom.

Działamy na terenie całego woj. śląskiego