Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Żywiec

Prywatny detektyw Żywiec

ul. Śląska 22/16, 44-200 Częstochowa

W celu zachowania pełnej dyskrecji
prosimy umawiać spotkania za
wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Żywiec

Katarzyna Bracław tel.: +48 733 622 222

e-mail: katarzyna.braclaw@detektyw24.net

Biuro detektywistyczne Żywiec

Biuro detektywistyczne Detektyw24 to zaangażowana w śledztwa ekipa, która na rynku działa od kilku dobrych lat. W tym czasie rozwikłaliśmy wiele rozmaitych spraw, zarówno tych ze sfery prywatnej, jak i zawodowej. Nasz szeroki zakres usług zachęca do korzystania z pomocy licencjonowanych detektywów. Jeśli w jakiejkolwiek sprawie brakuje Ci dowodów, koniecznie zgłoś się do nas. Nie tylko pomożemy w zebraniu odpowiedniego materiału, ale dodatkowo zrobimy to profesjonalnie, w zgodzie z polskim prawem. Zapraszamy do zaznajomienia się z naszą wyjątkową ofertą!

Nasza kooperacja opiera się na sile prywatnych detektywów z licencją. Działamy na podstawie ustawy o usługach detektywistycznych. Ściśle określa ona, że czynności śledcze może wykonywać jedynie detektyw z licencją. Dzięki trzymaniu się tych zasad nasz Klient może być pewien, że zebrany materiał bez jakichkolwiek wątpliwości może być przedstawiony w sądzie oraz potwierdzony przez osobę, która zajmowała się zbieraniem dowodów.

Agencja detektywistyczna Żywiec

Nasza firma detektywistyczna bardzo często mierzy się z rozmaitymi sprawami rodzinnymi, które zwykle są dość trudne. Pomagamy w takich kwestiach, jak obserwacja osób, ustalanie ojcostwa, zbieranie materiałów dowodowych potrzebnych do rozprawy rozwodowej z orzekaniem o winie czy zbieranie dowodów na zdradę.

Sprawy karne należą do najbardziej skomplikowanych, jednak mamy w nich doświadczenie i bardzo chętnie się ich podejmujemy. Do tej pory mieliśmy okazję uczestniczyć w kilku śledztwach kryminalnych, które pozwoliły nam zabłysnąć.

Chętnie świadczymy usługi, które obejmują sprawy spadkowe i wywiady majątkowe. Jesteśmy ekspertami w ustalaniu ruchomości oraz nieruchomości.

Nasza agencja detektywistyczna nie stroni od zleceń, których celem jest odnalezienie osób zaginionych lub porwanych. Radzimy sobie z ustalaniem danych adresowych. Jesteśmy fachowcami, którzy wiedzą, co to dyskrecja. Klientom gwarantujemy bezpieczeństwo oraz dojrzałe podejście.

Usługi detektywistyczne przez nas oferowane to również zagadnienia ze strefy gospodarczej. Prowadzimy śledztwa, które dotyczą takich kwestii, jak podkupywanie pracowników, wykradanie i zdradzanie tajemnic firmowych, weryfikacja donosów, weryfikacja zwolnień lekarskich czy nieuczciwa konkurencja. Jeśli posiadasz własną firmę i widzisz, że od niedawna dzieje się w niej coś dziwnego, koniecznie zgłoś się do nas!

Prywatny detektyw Żywiec

W skład naszej bogatej oferty wchodzi również wykrywanie podsłuchów. Warto tutaj zaznaczyć, że w naszym kraju jest to działanie nielegalne — nie można bez zgody czy wyraźnego pozwolenia zamontować podsłuchu w dowolnym miejscu. Nasi prywatni detektywi, dzięki swojej intuicji oraz specjalistycznym narzędziom, w szybki i sprawny sposób wykryją i usuną podsłuch z Twojego domu czy biura. 

Działania z zakresu informatyki śledczej są nowością w naszym biurze, jednak coraz mocniej zdajemy sobie sprawę z tego, że sieć niesie ze sobą nie tylko dobro, ale też dużo złego. Jeśli jesteś ofiarą cyberstalkingu, hejtowania czy prześladowania w internecie, koniecznie zgłoś się do nas!

Działamy na terenie całego woj. śląskiego