Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Radzionków

Prywatny detektyw Radzionków

ul. Śląska 22/16, 44-200 Częstochowa

W celu zachowania pełnej dyskrecji
prosimy umawiać spotkania za
wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Radzionków

Tomasz Stryszowski tel.: +48 730 377 777

e-mail: tomasz.stryszowski@detektyw24.net

Biuro detektywistyczne Radzionków

Agencja detektywistyczna Detektyw24 to firma z kilkuletnim doświadczeniem w branży. Nasi wykwalifikowani detektywi z pełnym zaangażowaniem i dyskrecją podejmują się nawet najbardziej skomplikowanych śledztw. Zakończyliśmy z sukcesem wiele trudnych spraw, dzięki czemu staliśmy się jedną z najlepszych firm w branży. Oferujemy szeroki wachlarz usług, skierowanych zarówno do osób prywatnych, jak i do przedsiębiorców. Pomagamy znaleźć dowody potrzebne do wygrania sprawy sądowej oraz poszukujemy odpowiedzi nawet na najtrudniejsze pytania. Zgłoś się do nas już dziś!

Co najważniejsze, naszą działalność prowadzimy w pełni legalnie. Współpracujemy wyłącznie z licencjonowanymi, wykwalifikowanymi detektywami. Kierujemy się prawem określonym ustawą o usługach detektywistycznych. Te kwestie są dla nas najważniejsze. Tylko detektyw, który posiada stosowną licencję, może przekazać sądowi zebrane przez siebie dowody oraz udowodnić ich wiarygodność zeznaniami.

Działamy na terenie całej Polski. Gwarantujemy przy tym całkowitą dyskrecję, profesjonalizm oraz zaangażowanie, niezależnie od typu powierzonej sprawy.

Agencja detektywistyczna Radzionków

Nasze biuro detektywistyczne prowadzimy także sprawy dotyczące relacji rodzinnych.Wiemy, że bywają one bolesne i trudne, dlatego też staramy się zachować przy nich nie tylko dyskrecję, ale też empatię i zrozumienie.  Zajmujemy się kwestiami dotyczącymi zdrad, rozwodów czy niezgodności ojcostwa. Na prośbę zatroskanych rodziców sprawdzamy podejrzane zachowanie dzieci.

Prowadzimy też śledztwa dotyczące spadków, spraw majątkowych, a także kwestii nieruchomości i ruchomości.

Jako doświadczona firma detektywistyczna prowadzimy również poszukiwania osób zarówno zaginionych, jak i porwanych. Pomagamy ustalić los oraz miejsce pobytu osób, po których ślad zaginął. Odnajdujemy dalekich krewnych i znajomych, z którymi kontakt urwał się przed laty. Gwarantujemy przy tym pełną dyskrecję i profesjonalizm.

Prowadzimy również śledztwa ściśle związane ze sprawami karnymi. Nasi detektywi z powodzeniem poradzili sobie już z wieloma trudnymi i często niebezpiecznymi sprawami tego typu.

Zajmujemy się także śledztwami gospodarczymi. Demaskujemy nieuczciwą konkurencję, wykradanie i zdradzanie tajemnic służbowych, podkupywanie pracowników oraz inne nieuczciwe precedensy zarówno w małych, jak i wielkich firmach. Jesteś przedsiębiorcą i chcesz w dyskretny oraz legalny sposób sprawdzić swoich pracowników i wspólników? Możemy Ci w tym pomóc!

Prywatny detektyw Radzionków

Prowadzone przez naszą firmę usługi detektywistyczne obejmują także działania z zakresu informatyki śledczej. Zwalczamy cyberstalking oraz hejt w sieci.  A to jeszcze nie wszystko! Bez trudu znajdziemy podsłuch czy nielegalne kamerki w Twoim domu lub biurze. Ktoś zakłóca Twój spokój i prywatność? Możemy Ci pomóc rozwiązać tą sprawę!

Działamy całodobowo, przez 7 dni w tygodniu. Dokładamy wszelkich starań, aby pomóc każdemu naszemu klientowi, niezależnie z której części kraju pochodzi i jaką sprawę chce nam powierzyć!

Działamy na terenie całego woj. śląskiego