Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Radlin

Prywatny detektyw Radlin

ul. Śląska 22/16, 44-200 Częstochowa

W celu zachowania pełnej dyskrecji
prosimy umawiać spotkania za
wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Radlin

Katarzyna Bracław tel.: +48 733 622 222

e-mail: katarzyna.braclaw@detektyw24.net

Biuro detektywistyczne Radlin

Agencja detektywistyczna Detektyw24 to zgrana ekipa doświadczonych, pełnych pasji detektywów. Do każdego śledztwa podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i dyskrecją. Zakończyliśmy z sukcesem wiele skomplikowanych spraw, dzięki czemu dziś stanowimy jedną z najlepszych firm w branży detektywistycznej. Oferujemy szeroki zakres usług, z których skorzystać mogą zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorcy. Pomagamy znaleźć dowody potrzebne do wygrania spraw w sądzie oraz poszukujemy rozwiązań nawet najtrudniejszych zagadek.  Zgłoś się do nas już dziś!

Naszą firmę prowadzimy w pełni legalnie. Współpracujemy wyłącznie z licencjonowanymi detektywami, którzy posiadają odpowiednie kwalifikacje i umiejętności. Kierujemy się prawem określonym ustawą o usługach detektywistycznych. To bardzo ważne – tylko detektyw, który posiada licencję, może przekazać sądowi zebrane przez siebie dowody i złożyć zeznania potwierdzające ich wiarygodność.

Działamy na terenie całego kraju. Gwarantujemy pełną dyskrecję, profesjonalizm oraz zaangażowanie we wszystkich powierzonych nam sprawach – możesz nam zaufać.

Agencja detektywistyczna Radlin

Nasze biuro detektywistyczne prowadzi również śledztwa dotyczące relacji rodzinnych. Wiemy, że są one dla naszych klientów często bardzo bolesne i trudne, dlatego też kierujemy się przy nich nie tylko dyskrecją,, ale też empatią i zrozumieniem. Zajmujemy się sprawami dotyczącymi m.in. zdrad i rozwodów. Na prośbę rodziców sprawdzamy podejrzane zachowanie dzieci.

Nasi detektywi przeprowadzają także śledztwa dotyczące kwestii spadkowych, majątkowych oraz dotyczących nieruchomości i ruchomości.

Nasza firma detektywistyczna przeprowadza także poszukiwania osób zaginionych i porwanych, a także tych, z którymi zwyczajnie urwał się kontakt. Dokładamy wszelkich starań, aby ustalić los oraz miejsce pobytu członków rodziny czy starych znajomych. Pomagamy tam, gdzie wszystkie inne sposoby na odnalezienie bliskiej osoby zawiodły.

Przeprowadzamy też sprawy związane z postępowaniami karnymi. Tego typu trudne i często niebezpieczne śledztwa to zadania w sam raz dla naszej doświadczonej ekipy detektywów.

To jeszcze nie wszystko! Zajmujemy się także śledztwami gospodarczymi. Prowadzimy sprawy związane z nieuczciwą konkurencją,, wykradaniem i zdradzaniem tajemnic służbowych, podkupywaniem pracowników, fałszowanych zwolnień lekarskich i wielu innych. Niezależnie od tego, czy prowadzisz małą czy wielką firmę, pomożemy Ci sprawdzić uczciwość pracowników i współpracowników,

Prywatny detektyw Radlin

Nasze usługi detektywistyczne obejmują także działania z obszaru informatyki śledczej. Zajmujemy się zwalczaniem cyberstalkingu oraz hejtu w internecie. Co więcej, nasi detektywi bez trudu znajdą podsłuch czy nielegalne kamerki w Twoim domu lub biurze. Obawiasz się, że ktoś narusza Twoją prywatność? Zgłoś się do nas!

Działamy 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Dokładamy wszelkich starań, aby rozwiązać wszystkie sprawy, z którymi zgłaszają się do nas klienci.

Działamy na terenie całego woj. śląskiego