Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Orzesze

Prywatny detektyw Orzesze

ul. Śląska 22/16, 44-200 Częstochowa

W celu zachowania pełnej dyskrecji
prosimy umawiać spotkania za
wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Orzesze

Katarzyna Bracław tel.: +48 733 622 222

e-mail: katarzyna.braclaw@detektyw24.net

Biuro detektywistyczne Orzesze

Agencja detektywistyczna Detektyw24 to grupa pełnych pasji detektywów, którzy podejmują się nawet najtrudniejszych śledztw. Na rynku działamy już kilku lat – w  tym czasie udało nam się zdobyć niezbędną wiedzę oraz doświadczenie, które pomaga nam w rozwiązywaniu nawet najtrudniejszych śledztw. Dziś jesteśmy jedną z najbardziej cenionych agencji detektywistycznych w kraju. Z naszych usług skorzystać mogą zarówno osoby prywatne, jak przedsiębiorcy. Pomagamy zdobyć dowody, dzięki którym wygrywanie spraw sądowych staje się prostsze. Rozwiązujemy  zagadki dotyczące życia osobistego i służbowego

Nasza agencja działa w pełni legalnie. Współpracujemy z detektywami, którzy posiadają nie tylko stosowną licencję, ale także doświadczenie i wysokie kwalifikacje. Działamy zgodnie z ustawą o usługach detektywistycznych. Wiemy, że tylko licencjonowany detektyw może przekazać do sądu zebrane dowody i złożyć zeznania, które będą potwierdzeniem ich rzetelności.

Przeprowadzamy śledztwa na terenie całej Polski. Cenimy zaufanie każdego klienta, dlatego też gwarantujemy całkowitą dyskrecję, pełen profesjonalizm oraz zaangażowanie naszych detektywów, niezależnie od charakteru prowadzonej sprawy.

Agencja detektywistyczna Orzesze

Nasze biuro detektywistyczne zajmuje się również skomplikowanymi śledztwami związanymi ze sprawami rodzinnymi. PRowadzimy sprawy dotyczące m.in. zdrad, rozwodów czy potwierdzenia ojcostwa. Na prośbę zatroskanych rodziców weryfikujemy również towarzystwo i otoczenie dzieci, których zachowanie wzbudza niepokój. Nasi detektywi prowadzą również rzetelne śledztwa dotyczące spadków, majątków oraz nieruchomości i ruchomości.

Nasza firma detektywistyczna od lat zajmuje się poszukiwaniami osób zaginionych i porwanych. Przeprowadzamy szczegółowe śledztwa, które pomagają ustalić los oraz miejsce pobytu członków rodziny czy starych znajomych. Odnajdujemy osoby, po których zaginął wszelki ślad i robimy wszystko, aby poznać miejsce ich pobytu.

Prowadzimy również skomplikowane  niebezpieczne śledztwa ściśle związane z postępowaniami karnymi. Nasi doświadczeni detektywi mają na swoim koncie wiele tego typu śledztw zakończonych sukcesem.

To jednak nie wszystko! Nasza agencja przeprowadza również śledztwa o charakterze gospodarczym. Sprawdzamy kwestie związane z nieuczciwą konkurencją, wykradaniem lub zdradzaniem tajemnicfirmowych, podkupywaniem pracowników, przyjmowaniem korzyści majątkowych, fałszywych zwolnień lekarskich i wielu innych. Chcesz sprawdzić uczciwość najbliższych współpracowników? A może prześwietlić tych, którzy pracują z Tobą od niedawna? Pomożemy Ci zrobić to dyskretnie i w pełni legalnie!

Prywatny detektyw Orzesze

Nasze usługi detektywistyczne obejmują także kompleksową informatykę śledczą. Zajmujemy się zwalczaniem cyberstalkingu i innych form przemocy w internecie. Na Twoją prośbę znajdziemy także ukryty podsłuch czy kamerkę w domu lub biurze.

Działamy 24 na dobę, 7 dni w tygodniu. Prowadzimy sprawy na terenie całego kraju i staramy się pomóc każdej osobie, która poprosi nas o pomoc

Działamy na terenie całego woj. śląskiego