Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Tarnowskie Góry

Prywatny detektyw Tarnowskie Góry

ul. Śląska 22/16, 44-200 Częstochowa

W celu zachowania pełnej dyskrecji
prosimy umawiać spotkania za
wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Tarnowskie Góry

Katarzyna Bracław tel.: +48 733 622 222

e-mail: katarzyna.braclaw@detektyw24.net

Firma detektywistyczna Detektyw24 cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem wśród klientów. Przez wiele lat naszej działalności rozwiązaliśmy setki spraw o zróżnicowanym podłożu. Ponadto oferujemy usługi zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm. Jeżeli chcesz zgromadzić informacje, które mogą wpłynąć na wyrok sądu, koniecznie skontaktuj się z naszymi ekspertami.

Detektywi ustalą fakty i zbiorą niezbędne dowody. Ponadto działamy na terenie kraju i zgodnie z polskim prawem. Gwarantujemy klientom dyskrecję oraz bezpieczeństwo na bardzo wysokim poziomie. 

Biuro detektywistyczne Tarnowskie Góry

Pracujemy w gronie licencjonowanych detektywów i działamy na mocy ustawy o usługach detektywistycznych. Akt ten określa, że tylko osoby z licencją mogą wykonywać czynności śledcze. Zdobyty przez specjalistów materiał będzie mógł być wykorzystany w sądzie. Potwierdzenie autentyczności dowodów nastąpi podczas rozprawy. Detektyw przedstawi szczegółowy raport, który ma kluczowe znaczenie, zwłaszcza przy sprawach cywilnych.

Gwarantujemy profesjonalne usługi detektywistyczne z zakresu spraw rodzinnych. Te często dotyczą trudnych dla klientów przeżyć. Natomiast pomagamy im w wielu kwestiach, a do każdej sprawy podchodzimy w indywidualny sposób. Możemy przeprowadzić obserwację osób, zebrać dowody na zdradę oraz inne materiały, które będą przydatne w rozprawie z orzekaniem o winie.

Ponadto świadczymy usługi, które obejmują wywiady majątkowe oraz sprawy spadkowe. Te zazwyczaj są dosyć skomplikowane. To samo dotyczy ustaleń nieruchomości i ruchomości. Właśnie dlatego niezbędne jest wsparcie prawdziwych ekspertów, którzy do każdej sprawy podchodzą bardzo profesjonalnie.

Agencja detektywistyczna Tarnowskie Góry

W dodatku nasza agencja detektywistyczna pracuje przy poszukiwaniu osób zaginionych i porwanych. Jeżeli urwał Ci się kontakt z bliskim i chcesz ustalić adres jego przebywania, na pewno Ci pomożemy. Ponadto działamy dyskretnie i zapewniamy bezpieczeństwo.

Kolejny obszar naszych działań dotyczy spraw karnych. Mamy bardzo duże doświadczenie przy głośnych śledztwach oraz skomplikowanych zagadkach kryminalnych. Niejednokrotnie wspieraliśmy organy ścigania i dostarczaliśmy rzetelnych dowodów.

Pomagamy również przedsiębiorcom w zakresie spraw gospodarczych. Sprawdzamy działania nieuczciwej konkurencji, przeciwdziałamy szpiegostwu gospodarczemu, a także weryfikujemy, czy nie dochodzi do zdradzania tajemnic firmowych. To tylko niektóre rozwiązania przeznaczone dla przedsiębiorców. Nasze wsparcie pomoże im spokojnie prowadzić firmę i uniknąć wielu szkód.

Prywatny detektyw Tarnowskie Góry

Nasze biuro detektywistyczne prowadzi czynności związane z informatyką śledczą. Dzisiaj zagrożenia w sieci są bardzo poważne. Eksperci zbiorą materiał dowodowy w sprawie cyberstalkingu i prześladowania w internecie. Ponadto przyglądamy się hejtowi i wskazujemy osoby odpowiedzialne za takie działania. Udowadniamy, że z cyberprzestępczością można skutecznie walczyć. Już niejednokrotnie dostarczaliśmy dowody w tym zakresie, co pozwoliło wprowadzić sprawę na drogę sądową. Jeżeli padłeś ofiarą przestępstwa internetowego, na pewno Ci pomożemy.

Specjalizujemy się również w wykrywaniu podsłuchów. Poszukujemy nielegalnie zainstalowanych urządzeń w domach i firmach. Pamiętaj, że stosowanie ich w celu pozyskania wrażliwych informacji to przestępstwo. Ponadto nieuczciwe osoby mogą w ten sposób przechwycić tajemnice firmowe czy szczegóły na temat członków rodziny. Nasi eksperci dokładnie sprawdzą teren i wykryją podsłuchy. Dzięki temu będziesz mógł cieszyć się bezpieczeństwem w domu i w biurze. Przekonało się o tym wiele osób, które zdecydowały się na naszą pomoc. Teraz możesz do nich dołączyć.

Możesz liczyć na profesjonalnego detektywa. Jesteśmy dyspozycyjni przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. Działamy na terenie całego kraju bez dodatkowych kosztów i gwarantujemy elastyczność. Jeżeli jesteś w bardzo trudnej sytuacji, zapewnimy Ci wsparcie i rozwiążemy problem. Wybierz sprawdzone rozwiązanie i zapomnij o wszelkich kompromisach.

Działamy na terenie całego woj. śląskiego