Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Czerwionka-Leszczyny

Prywatny detektyw Czerwionka-Leszczyny

ul. Śląska 22/16, 44-200 Częstochowa

W celu zachowania pełnej dyskrecji
prosimy umawiać spotkania za
wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Czerwionka-Leszczyny

Tomasz Stryszowski tel.: +48 730 377 777

e-mail: tomasz.stryszowski@detektyw4.net

Biuro detektywistyczne Czerwionka-Leszczyny

Firma detektywistyczna Detektyw24 to fantastyczna ekipa, która od kilku lat działa prężenia na rynku, oferując swoją pomoc klientom prywatnym, jak i przedsiębiorcom. Mieliśmy okazję rozwikłać wiele spraw o różnym podłożu, dlatego obecnie nasz zakres usług jest tak szeroki. Jeśli masz problem, brakuje Ci dowodów do potwierdzenia swojej racji, koniecznie zgłoś się do nas. Pomożemy Ci ukazać prawdę przed sądem i uwiarygodnić Twoją wersję. Gwarantujemy, że wszelkie nasze działania są zgodne z prawem.

Zapewniamy, że nasza współpraca opiera się głównie na licencjonowanych detektywach. Działamy na podstawie ustawy o usługach detektywistycznych, która podkreśla, że prowadzenie śledztw może podjąć się jedynie osoba z odpowiednią licencją. Tylko w ten sposób zebrane materiały dowodowe mogą trafić przed sąd, a detektyw z licencją ma szansę potwierdzić ich autentyczność poprzez własne zeznania. Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoje pieniądze nie pójdą na marne, koniecznie wybierz naszą agencję!

Agencja detektywistyczna Czerwionka-Leszczyny

Nasze biuro detektywistyczne bardzo często podejmuje się śledztw, które wiążą się ściśle ze sprawami rodzinnymi. Nie należą one do łatwych, jednak naszym zadaniem jest podarowanie Klientowi prawdy. Prowadzimy takie działania, jak badanie ojcostwa, obserwacja osób, zbieramy dowody na zdradę, ale też materiały przydatne podczas rozprawy rozwodowej z orzekaniem o winie.

Nie stronimy od usług obejmujących wywiady majątkowe bądź sprawy spadkowe. Podejmujemy się działań, których celem jest ustalenie ruchomości i nieruchomości.

Agencja detektywistyczna Detektyw24 to rewelacyjny wybór, jeśli chodzi o poszukiwanie osób zaginionych oraz porwanych. Ustalamy dane adresowe, a wszystko to robimy bardzo dyskretnie i profesjonalnie. Każdy Klient może się czuć z nami maksymalnie bezpiecznie.

Do najbardziej skomplikowanych służą sprawy karne. Możemy się tutaj pochwalić sporym doświadczeniem. Niejednokrotnie uczestniczyliśmy w śledztwach kryminalnych, które poza wiedzą zapewniły nam też niemały rozgłos.

Sektor spraw gospodarczych to kolejna kategoria oferowanych przez nas usług. Kierujemy je głównie do przedsiębiorców, właścicieli firm. Wiemy, że prowadzenie własnego biznesu nie jest łatwe, zwłaszcza jeśli nie znamy na wylot swoich pracowników. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, koniecznie zgłoś się z tym do nas. Prowadzimy śledztwa obejmujące zagadnienia nieuczciwej konkurencji, przekupstwa pracowników, ustalania autorów donosów, weryfikacji zwolnień lekarskich oraz wykradania i zdradzania tajemnic firmowych.

Prywatny detektyw Czerwionka-Leszczyny

W ostatnim czasie podejmujemy się chętnie działań z zakresu informatyki śledczej. Zagrożenia w sieci są realne i nieustannie rosną. Jeśli uważasz się za ofiarę hejtowania bądź cyberstalkingu, koniecznie zgłoś się do nas!

Usługi detektywistyczne, które oferujemy, to również wykrywanie podsłuchów w firmach i domach. Nasza agencja działa 24 h/dobę przez 7 dni w tygodniu. Możemy pochwalić się ogólnopolskim zasięgiem, dzięki któremu nie oczekujemy dopłaty za dojazd na miejsce śledztwa.

Działamy na terenie całego woj. śląskiego