Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Żory

Prywatny detektyw Żory

ul. Śląska 22/16, 44-200 Częstochowa

W celu zachowania pełnej dyskrecji
prosimy umawiać spotkania za
wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Żory

Tomasz Stryszowski tel.: +48 730 377 777

e-mail: tomasz.stryszowski@detektyw24.net

Firma detektywistyczna Detektyw24 cieszy się niesłabnącą renomą. Tutejsi eksperci już od wielu lat rozwiązują różnego rodzaju sprawy. Gwarantujemy bogaty i zróżnicowany zakres usług zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm.

Jeżeli chcesz zgromadzić dowody, które będą kluczowe w rozprawie sądowej, doświadczony detektyw na pewno Ci pomoże. Pamiętaj, że działamy na terenie Polski i zgodnie z normami prawnymi. Jednocześnie zapewniamy bezpieczeństwo i dyskrecję. Jeżeli cenisz sprawdzone rozwiązania, koniecznie zapoznaj się z ofertą.

Biuro detektywistyczne Żory

Pamiętaj, że nawiązujemy współpracę wyłącznie z licencjonowanymi detektywami i działamy zgodnie z ustawą o usługach detektywistycznych. Określa ona, że tylko osoby z licencją prywatnego detektywa mogą wykonywać czynności śledcze. Ponadto legalnie zdobyty materiał dowodowy będzie wykorzystany podczas rozprawy. Dzięki temu klient ma pewność, że raport będzie stanowił bardzo ważny dokument. Jest on szczególnie istotny w przypadku spraw cywilnych.

Nasza agencja detektywistyczna bardzo często prowadzi sprawy rodzinne. Dobrze rozumiemy, że niekiedy dotyczą one trudnych dla klientów przeżyć. Dlatego oferujemy wsparcie w przeróżnych kwestiach i zawsze działamy bardzo skutecznie. Prowadzimy takie działania jak: obserwacja osób, zbieranie materiałów na zdradę oraz innych dowodów, które mogą mieć znaczenie w rozprawie z orzekaniem o winie.

Nasze usługi obejmują wywiady majątkowe oraz sprawy spadkowe. Ponadto działamy w zakresie ustaleń ruchomości i nieruchomości. Bardzo często sprawy wymagają skomplikowanych czynności, dlatego wsparcie prawdziwych ekspertów ma kluczowe znaczenie.

Agencja detektywistyczna Żory

Ponadto pracujemy przy poszukiwaniu osób zaginionych, porwanych oraz wszystkich, z którymi po prostu urwał się kontakt. Szybko i sprawnie ustalimy dane adresowe. O dyskrecję i bezpieczeństwo możesz być spokojny.

Do najbardziej skomplikowanych zadań należą sprawy kryminalne. Przez lata działalności rozwiązaliśmy ich bardzo wiele. Ponadto rozwikłaliśmy najtrudniejsze zagadki i niejednokrotnie wspieraliśmy organy ścigania. 

Na profesjonalne usługi detektywistyczne często decydują się przedsiębiorcy. Prowadzimy śledztwa związane ze szpiegostwem gospodarczym, nieuczciwą konkurencją, podkupowaniem pracowników, a także wykradaniem i zdradzaniem tajemnic firmowych. Jeżeli prowadzisz własną firmę i chcesz sprawdzić, czy pracownicy i kontrahenci są wobec Ciebie uczciwi, zdecydowanie warto wybrać nasze usługi. Postaw na sprawdzone rozwiązanie i ciesz się spokojem w biurze.

Prywatny detektyw Żory

Biuro detektywistyczne Detektyw24 prowadzi również działania z zakresu informatyki śledczej. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że obecnie zagrożenia są naprawdę znaczące. Dlatego zgromadzimy materiał dowodowy w sprawie cyberstalkingu oraz prześladowania w internecie. Niepokojącym zjawiskiem jest również hejt, który aktualnie staje się prawdziwą plagą. Wystarczy, że skorzystasz z naszych usług, a rozwiążemy Twoje problemy. Ponadto zgromadzimy dowody, które pozwolą postawić przestępców przed wymiarem sprawiedliwości. Udowodniamy, że w internecie nikt nie jest anonimowy.

Nasza oferta obejmuje również wykrywanie podsłuchów w domach oraz biurach. Podkreślamy, że używanie urządzeń w celu przechwytywania informacji na temat domowników czy tajemnic firmowych jest nielegalne. Pomimo tego wielu przestępców wykorzystuje te praktyki. Nasi detektywi dokładnie sprawdzą teren i wykryją zainstalowane urządzenia. Ponadto udzielą Ci wielu praktycznych wskazówek, jak chronić się przed takimi działaniami. Dzięki temu będziesz czuć się bezpiecznie w mieszkaniu i w biurze. 

Oferujemy wsparcie przy różnych sytuacjach, a każdy przypadek traktujemy indywidualnie. Ponadto działamy przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. Zapewniamy elastyczność, skuteczność i dyskrecję. Jesteśmy firmą o ogólnopolskim zasięgu i nie pobieramy dodatkowych opłat. Jeżeli szukasz profesjonalnego wsparcia, koniecznie skontaktuj się z nami. Na pewno Ci pomożemy!

Działamy na terenie całego woj. śląskiego