Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Rydułtowy

Prywatny detektyw Rydułtowy

ul. Śląska 22/16, 44-200 Częstochowa

W celu zachowania pełnej dyskrecji
prosimy umawiać spotkania za
wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Rydułtowy

Tomasz Stryszowski tel.: +48 730 377 777

e-mail: tomasz.stryszowski@detektyw24.net

Biuro detektywistyczne Rydułtowy

Detektyw24 to rewelacyjne, profesjonalne biuro detektywistyczne, które działa od kilku długich lat na rynku. W tym czasie mieliśmy niejedną okazję do nabycia doświadczenia, zebrania cennej wiedzy oraz rozwikłania zagadki. Obecnie oferujemy szeroki zakres usług, z którego skorzystać mogą zarówno klienci indywidualni, jak i przedsiębiorcy. Zachęcamy do kontaktu, jeśli brakuje Ci dowodów na Twoją rację. Zbierzemy dla Ciebie wszelkie potrzebne materiały, które pozwolą Ci wygrać sprawę.

Nasza współpraca opiera się na usługach prywatnych detektywów z licencją. Jest to podyktowane ustawą o usługach detektywistycznych, która wyraźnie mówi, że nikt poza osobą z licencją nie może prowadzić śledztwa, które da realne wyniki i będzie można je przedstawić w sądzie. Tylko detektyw z licencją ma takie prawo i może dodatkowo potwierdzić autentyczność zebranych dowodów. 

Agencja detektywistyczna Rydułtowy

Nasza firma detektywistyczna bardzo często podejmuje się spraw rodzinnych. Zazwyczaj prowadzimy takie śledztwa, jak obserwacja osób, badanie ojcostwa, zbieranie dowodów na zdradę, czy zbieranie materiału dowodowego potrzebnego do rozwodu z orzekaniem o winie.

Działamy prężnie również w sferze gospodarczej. Zachęcamy do korzystania z naszych usług małych i dużych przedsiębiorców. Prowadzimy śledztwa dotyczące takich kwestii, jak wykradanie i zdradzanie tajemnic firmowych, podkupywanie pracowników, szpiegostwo gospodarcze, nieuczciwa konkurencja czy weryfikacja zwolnień lekarskich.

Z chęcią świadczymy usługi obejmujące wywiady majątkowe i sprawy spadkowe. Jesteśmy świetnie podczas ustalania ruchomości i nieruchomości.

Do najbardziej skomplikowanych należą sprawy karne, których się podejmujemy. Choć są dość rzadkie, potrafią zapewnić niemały rozgłos.

Nasza firma detektywistyczna to również sprawy dotyczące poszukiwań osób porwanych i zaginionych. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że w takich sytuacjach liczy się każda godzina. Z sukcesem ustalamy dane adresowe. Klientom zapewniamy maksymalną dyskrecję oraz zaangażowanie w rozwiązywanie sprawy.

Prywatny detektyw Rydułtowy

Wśród naszych usług znajdziesz działania z zakresu informatyki śledczej. Świadczymy je w ostatnim czasie stosunkowo często. Wszystko to jest efektem złudnego działania Internetu. Choć ma on swoje dobre strony, nie brakuje także tych złych. Codziennie jakaś osoba staje się ofiarą cyberstalkingu czy hejtowania. Są to niebezpieczne zjawiska, z którymi trzeba walczyć.

Nasi detektywi podejmują się również wykrywania podsłuchów. Jeśli masz wrażenie, że zbyt wiele Twoich słów wychodzi poza zaufane grono, koniecznie zgłoś się z tym do nas. Wejdziemy i sprawdzimy Twój dom, Twoje biuro z odpowiednim sprzętem.

Nasza agencja działa 24 h/dobę przez 7 dni w tygodniu. Niezależnie od tego, o której godzinie do nas zadzwonisz czy wyślesz e-mail, będziemy na posterunku. Zapewniamy maksymalną elastyczność, zaangażowanie i dojrzałość podczas prowadzenia śledztw. Prowadzimy działania na terenie całego kraju, dlatego nie doliczamy żadnych dodatkowych kosztów za dojazd do miejsca śledztwa.

Działamy na terenie całego woj. śląskiego