Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Zabrze

Prywatny detektyw Zabrze

W celu zachowania pełnej dyskrecji
prosimy umawiać spotkania za
wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Zabrze

Tomasz Stryszowski tel.: +48 730 377 777

e-mail: tomasz.stryszowski@detektyw24.net

Profesjonalna agencja detektywistyczna Detektyw24 od lat realizuje działania śledcze o różnorodnym charakterze. W tym czasie rozwiązaliśmy już wiele spraw, gromadząc tysiące dowodów. Pomagamy zarówno firmom, jak i klientom indywidualnym, którym szczególnie zależy na korzystnym postanowieniu sądu.

Prywatny detektyw zbierze niezbędne informacje i ustali fakty. Działamy na terenie całego kraju i zgodnie z literą prawa. Zawsze gwarantujemy dyskrecję oraz indywidualne podejście. Skorzystaj z naszych usług i wybierz sprawdzone rozwiązanie.

Biuro detektywistyczne Zabrze

Pamiętaj, że przy każdym śledztwie współpracujemy z licencjonowanymi detektywami i zawsze działamy na podstawie ustawy o usługach detektywistycznych. Akt ten mówi, że czynności śledcze mogą wykonywać wyłącznie uprawnione do tego osoby. Warto dodać, że sądy poważnie traktują zgromadzone przez nich materiały, a najważniejszym dowodem jest raport sporządzony przez eksperta. Nasze zeznania już niejednokrotnie pomagały klientom. Przekonało się o tym wiele osób i teraz możesz do nich dołączyć.

Nasza firma detektywistyczna bardzo często pomaga klientom w sprawach rodzinnych. Te zazwyczaj dotyczą trudnych przeżyć, dlatego zapewniamy szybkie i profesjonalne działanie. Prowadzimy czynności związane z obserwacją osób, zbieraniem dowodów na zdradę oraz innych informacji, które mogą zadecydować o winie męża lub żony przy postępowaniu rozwodowym.

Ponadto proponujemy profesjonalne usługi detektywistyczne związane z prawem majątkowym i sprawami spadkowymi. Podejmujemy działania, które ustalą nieruchomości oraz ruchomości. Zawsze działamy szybko i sprawnie, a jednocześnie zapewniamy najwyższy standard.

Agencja detektywistyczna Zabrze

Podejmujemy również czynności z zakresu poszukiwań osób zaginionych. Eksperci ustalą miejsce ich pobytu, a także wskażą winnych w przypadku porwania. Gwarantujemy klientom dyskrecję i bezpieczeństwo. Nasze działania pomogą postawić podejrzanych przed organami ścigania i znacznie przyspieszą proces sądowy.

Detektywi bardzo często pracują przy sprawach karnych. To skomplikowany obszar działań, więc niezbędne jest wsparcie prawdziwych ekspertów. Mamy doświadczenie w gromadzeniu dowodów nawet przy najgłośniejszych procesach.

Biuro detektywistyczne działa także w sektorze spraw gospodarczych. Prowadzimy śledztwa związane z nieuczciwą konkurencją (np. podkupowaniem pracowników czy wykradaniem tajemnic firmowych). Ponadto przeciwdziałamy szpiegostwu gospodarczemu, ustalamy autorów donosów, a także weryfikujemy zwolnienia lekarskie. To tylko niektóre spośród wielu rozwiązań, jakie możemy zaproponować przedsiębiorcom. Jeśli prowadzisz własną firmę i chcesz spokojnie rozwijać swój biznes, obok tej propozycji nie możesz przejść obojętnie.

Prywatny detektyw Zabrze

Kolejny obszar naszych działań dotyczy informatyki śledczej. Takie usługi świadczymy bardzo często, gdyż cyberprzestępców nie brakuje. Wykwalifikownany ekspert zbierze materiał dowodowy związany z prześladowaniem w internecie. Ponadto bardzo poważnym problemem jest hejt, który staje się prawdziwą plagą. Natomiast można z nim skutecznie walczyć. Wystarczy skorzystać ze sprawdzonych usług, a detektyw zapewni Ci wsparcie i zgromadzi argumenty, które pomogą postawić podejrzanych przed wymiarem sprawiedliwości.

Nasza oferta obejmuje również usługę związaną z wykrywaniem podsłuchów. To urządzenia, które często wykorzystywane są w nielegalny sposób. Nieuczciwa konkurencja może instalować je w biurze, zyskujac dostęp do tajemnic firmowych. Ponadto takie sprzęty przestępcy czasami montują w domach ofiar, pozyskując informacje na temat mieszkańców. Jeżeli chcesz czuć się swobodnie i bezpiecznie w siedzibie firmy czy własnych czterech kątach, zdecydowanie warto skorzystać z naszej oferty.

Zawsze możesz liczyć na fachowe wsparcie. Pracujemy przez 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę. Jednocześnie zapewniamy wysoką elastyczność. Jednocześnie jesteśmy firmą o ogólnopolskim zasięgu, więc gwarantujemy działania na terenie całego kraju bez dodatkowych kosztów.

Działamy na terenie całego woj. śląskiego