Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Skoczów

Prywatny detektyw Skoczów

ul. Śląska 22/16, 44-200 Częstochowa

W celu zachowania pełnej dyskrecji
prosimy umawiać spotkania za
wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Skoczów

Tomasz Stryszowski tel.: +48 730 377 777

e-mail: tomasz.stryszowski@detektyw24.net

Biuro detektywistyczne Skoczów

Agencja detektywistyczna Detektyw24 to ekipa licencjonowanych detektywów, którzy nie boją się wyzwań. Z pełnym zaangażowaniem i dyskrecją podejmujemy się nawet najbardziej skomplikowanych śledztw. Nasze kilkuletnie doświadczenie pomogło nam zdobyć bezcenną wiedzę na temat specyfiki pracy w branży detektywistycznej. W ofercie biura znalazły się różnorodne usługi. Zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorcy znajdą u nas pomoc, której szukają. Znajdziemy dla Ciebie dowody, dzięki którym szanse na wygranie trudnej sprawy w sądzie znacznie wzrosną. Poszukamy odpowiedzi nawet na najtrudniejsze pytania.

Nasza agencja działa w pełni legalnie. Współpracujemy wyłącznie z licencjonowanymi detektywami i zgodnie z ustawą o usługach detektywistycznych. To bardzo ważne. Tylko detektywi posiadający licencję mogą po zebraniu dowodów przekazać je do sądu oraz poświadczyć ich wiarygodność zeznaniami.

Nasze biuro detektywistyczne działa na terenie całego kraju. Gwarantujemy pełną dyskrecję, profesjonalizm i zaangażowanie we wszystkich powierzanych nam śledztwach.

Agencja detektywistyczna Skoczów

Jako doświadczone biuro detektywistyczne podejmujemy się bardzo trudnych spraw. Nie są nam obce śledztwa dotyczące relacji rodzinnych. Pomagamy osobom zdradzanym, przygotowującym się do rozwodu, podważającym biologiczne ojcostwo czy nawet tym, którzy chcą sprawdzić podejrzane zachowanie swojego potomstwa. Zbieramy rzetelne dowody i znajdujemy odpowiedzi na trudne pytania dotyczące najbliższych osób.

Nasi detektywi prowadzą także sprawy związane z kwestiami spadków, majątków, nieruchomości oraz ruchomości.

Nasza firma detektywistyczna zajmuje się również poszukiwaniami osób zaginionych i porwanych. Robimy wszystko, aby pomóc odnaleźć tych, po których zaginął wszelki ślad. Pomagamy ustalić adres zamieszkania dalekich krewnych oraz osób, z którymi nie ma żadnego kontaktu. Zachowujemy przy tym stuprocentową dyskrecję.

Nasze biuro podejmuje się także śledztw ściśle powiązanych ze sprawami karnymi. To trudne i niejednokrotnie niebezpieczne wyzwania, które mogłyby być wyzwaniem dla mniej doświadczonych agencji.

Nasza firma zajmuje się także śledztwami o naturze gospodarczej. .Wszelkie sprawy związane z nieuczciwą konkurencją,  wykradaniem i zdradzaniem tajemnic służbowym, łapówkami czy nawet weryfikacją zwolnień lekarskich pracowników oraz ustalaniem autorów donosów nie stanowią dla nas problemu. Chcesz sprawdzić uczciwość swoich pracowników i współpracowników? Pomożemy Ci szybko i dyskretnie.

Prywatny detektyw Skoczów

Oferujemy również usługi detektywistyczne dotyczące informatyki śledczej. Przeciwdziałamy cyberstalkingowi oraz innym formom przemocy w internecie. Co więcej, nasi detektywi pomogą Ci wykryć podsłuch w domu czy na terenie zakładu pracy. Zgłoś się do nas, aby raz na zawsze rozwiązać nurtujące zagadki!

Działamy całodobowo i przez 7 dni w tygodniu. Staramy się służyć pomocą każdemu, kto zgłosi się do nas w trudnej sprawie, niezależnie od tego, w którym regionie kraju mieszka.

Działamy na terenie całego woj. śląskiego