Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Łaziska Górne

Prywatny detektyw Łaziska Górne

ul. Śląska 22/16, 44-200 Częstochowa

W celu zachowania pełnej dyskrecji
prosimy umawiać spotkania za
wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Łaziska Górne

Tomasz Stryszowski tel.: +48 730 377 777

e-mail: tomasz.stryszowski@detektyw24.net

Biuro detektywistyczne Łaziska Górne

Detektyw24 to wyjątkowa firma detektywistyczna, która składa się z najlepiej wyszkolonych i doświadczonych prywatnych detektywów. Działamy od wielu lat i przez ten czas mieliśmy okazję rozwikłać sporo zagadek. Obecnie nasza oferta jest rozbudowana, a wśród usług znajdują się te kierowane do klientów prywatnych, jak i przedsiębiorców. Służymy pomocą tym Klientom, którym brakuje materiału dowodowego do postępowania sądowego. Prywatny detektyw z naszej agencji bez problemu ustali fakty i stworzy rzetelny materiał dowodowy. Zapewniamy naszym Klientom dyskrecję oraz dojrzałe podejście do wszystkich problemów.

Współpracujemy wyłącznie z detektywami posiadającymi odpowiednią licencję. Kooperacja opiera się o ustawę o usługach detektywistycznych, która wyraźnie mówi, że czynności śledcze może wykonywać jedynie osoba z licencją prywatnego detektywa. Dzięki takiej postawie nasi Klienci mogą mieć pewność, że zebrane materiały będą nadawać się do wykorzystania w sądzie. Z kolei sam detektyw ma prawo do potwierdzenia autentyczności dowodów przed sądem. Nie zwlekaj, skorzystaj z naszych usług, aby mieć pewność, że Twoja prawda zostanie wzięta pod uwagę.

Agencja detektywistyczna Łaziska Górne

Nasze biuro detektywistyczne bardzo często ma styczność z trudnymi i skomplikowanymi sprawami rodzinnymi. Czasem sprawa dotyczy wyłącznie zebrania materiałów dowodowych na zdradę, a innym razem jest to śledztwo dotyczące znalezienia biologicznego ojca lub sprawdzenia, czy wpisana do aktu urodzenia osoba na pewno jest biologicznym rodzicem. Wachlarz spraw typowo rodzinnych jest duży, a nasze umiejętności i doświadczenie spore w tego rodzaju śledztwach.

Z zaangażowaniem świadczymy usługi obejmujące sprawy spadkowe i majątkowe. Ustalamy ruchomości i nieruchomości, jeśli tego oczekuje od nas Klient.

Nasza agencja detektywistyczna działa świetnie w sektorze spraw gospodarczych. Jeśli jesteś właścicielem firmy i zauważasz pierwsze drobne rysy w jej wnętrzu, koniecznie zwróć się z tym problemem do nas. Prowadzimy rzetelne śledztwa dotyczące takich kwestii, jak podkupywanie pracowników, nieuczciwa konkurencja, szpiegostwo gospodarcze, ustalanie autorów donosów czy weryfikacja zwolnień lekarskich.

Sprawy karne są bardzo trudne, jednak mamy w nich doświadczenie, a dzięki ich rozwiązaniu możemy liczyć na odpowiedni rozgłos. Co więcej, nasze usługi to również poszukiwanie osób zaginionych lub porwanych. Ustalamy dane adresowe, a wszelkie informacje od Klientów są u nas maksymalnie bezpieczne.

Prywatny detektyw Łaziska Górne

Poszerzamy naszą ofertę o działania z zakresu informatyki śledczej. Zdajemy sobie sprawę z tego, że Internet to także liczne zagrożenia, głównie hejtowanie i cyberstalking. Jeśli chcesz pozyskać silne argumenty na prześladowanie w sieci, koniecznie skorzystaj z naszej pomocy!

Nasze biuro działa 24 h/dobę przez 7 dni w tygodniu. Zapewniamy Klientom maksymalną elastyczność. Jesteśmy firmą o ogólnokrajowym zasięgu, dlatego nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat, jeśli będziemy musieli dojechać na miejsce śledztwa.

Działamy na terenie całego woj. śląskiego