Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Siemianowice Śląskie

Prywatny detektyw Siemianowice Śląskie

ul. Śląska 22/16, 44-200 Częstochowa

W celu zachowania pełnej dyskrecji
prosimy umawiać spotkania za
wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Siemianowice Śląskie

Katarzyna Bracław tel.: +48 733 622 222

e-mail: katarzyna.braclaw@detektyw24.net

Firma detektywistyczna Detektyw24 łączy prawdziwych ekspertów w swoim fachu, którzy już od lat pracują przy najróżniejszych sprawach. Oferujemy wiele usług dla firm oraz dla klientów indywidualnych. Jeżeli poszukujesz dowodów, aby przedstawić swoje racje na sali sądowej, koniecznie skontaktuj się z naszymi ekspertami. Działamy w całej Polsce, a wszystkie zadania wykonujemy zgodnie z obowiązującym prawem. Ponadto zapewniamy dyskrecję i skuteczność. Koniecznie zapoznaj się z asortymentem usług!

Pamiętaj, że współpracujemy tylko z licencjonowanymi ekspertami i funkcjonujemy na podstawie ustawy o usługach detektywistycznych. Akt ten określa, że tylko osoby z licencją prywatnego detektywa mają prawo prowadzenia czynności śledczych.

Biuro detektywistyczne Siemianowice Śląskie

Natomiast zgromadzony przez nas materiał dowodowy może być brany pod uwagę przez sąd. Ponadto specjaliści przygotowują profesjonalny raport, który będzie bardzo istotny zwłaszcza przy sprawach cywilnych.

Nasze biuro detektywistyczne bardzo często rozwiązuje sprawy rodzinne. Jednocześnie rozumiemy, że dotyczą one trudnych dla klienta przejść. Dlatego do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie i jesteśmy bardzo skuteczni. Prowadzimy obserwację osób, zbieramy dowody na zdradę partnera, a także informacje, które będą przydatne przy rozwodzie z orzekaniem o winie. Możemy również zapewnić pomoc przy ustalaniu ojcostwa.

Oferta obejmuje m.in. wywiady majątkowe, pomoc przy sprawach spadkowych, ustalanie nieruchomości i ruchomości. Często te działania wymagają skomplikowanych procedur, dlatego tak ważne jest wsparcie prawdziwych specjalistów.

Agencja detektywistyczna Siemianowice Śląskie

Nasi detektywi pracują również przy zleceniach związanych z poszukiwaniem osób zaginionych i porwanych. Być może urwał Ci się kontakt z bliskim? Za pomocą sprawdzonych metod ustalimy dane adresowe, a jednocześnie zapewnimy Ci dyskrecję i bezpieczeństwo.

Agencja detektywistyczna Detektyw24 bardzo często pracuje przy sprawach karnych. Mamy w nich duże doświadczenie. Przez lata działalności wspomagaliśmy organy ścigania nawet przy najtrudniejszych zagadkach kryminalnych.

Istotny obszar działań ekspertów to sprawy gospodarcze. Często prowadzimy śledztwa związane z nieuczciwą konkurencją i szpiegostwem gospodarczym. Ponadto upewniamy się, czy nie dochodzi do podkupowania pracowników bądź zdradzania tajemnic firmowych. Możemy także ustalić autorów donosów i zweryfikować zwolnienia lekarskie. Jeżeli prowadzisz własną działalność i zastanawiasz się nad tymi problemami, zdecydowanie warto zapoznać się z naszą ofertą.

Prywatny detektyw Siemianowice Śląskie

Nasze usługi detektywistyczne dotyczą m.in. działań z zakresu informatyki śledczej. Dobrze rozumiemy, jak wiele zagrożeń czyha dzisiaj na internautów. Prywatny detektyw zbierze materiał dowodowy w sprawie cyberstalkingu oraz prześladowania w sieci. Pamiętaj, że hejt to bardzo niebezpieczne zjawisko, lecz możesz z nim skutecznie walczyć. Wystarczy, że skorzystasz z naszych usług, a pomożemy Ci rozwiązać problem. Ponadto wskażemy osoby, które stoją za przestępstwem i zgromadzimy informacje niezbędne, aby wkroczyć na drogę sądową.

Detektywi pomogą Ci także przy wykrywaniu podsłuchów w domach i biurach. Pamiętaj, że wykorzystywanie tych sprzętów do zbierania informacji na temat domowników czy tajemnic firmowych jest nielegalne. Natomiast wielu przestępców korzysta z tych praktyk. Aby się przed tym zabezpieczyć, postaw na profesjonalne wsparcie. Specjalista dokładnie sprawdzi teren i wykryje podsłuch. W ten sposób zadbasz o bezpieczeństwo i swobodę. Teraz komfort będzie na wyciągnięcie ręki.

Nasi eksperci już nie raz udowadniali, że są bardzo skuteczni. Ponadto na ich wsparcie możesz liczyć 24 godziny na dobę i przez 7 dni w tygodniu. Działamy na terenie całej Polski i nie pobieramy dodatkowych opłat. Jeżeli Twoja sytuacja wydaje się bardzo trudna i szczególnie zależy Ci na wsparciu doświadczonych fachowców, obok naszej propozycji nie możesz przejść obojętnie. Wybierz sprawdzone rozwiązanie i zadbaj o swój spokój.

Działamy na terenie całego woj. śląskiego