Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Świętochłowice

Prywatny detektyw Świętochłowice

ul. Śląska 22/16, 44-200 Częstochowa

W celu zachowania pełnej dyskrecji
prosimy umawiać spotkania za
wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Świętochłowice

Tomasz Stryszowski tel.: +48 730 377 777

e-mail: tomasz.stryszowski@detektyw24.net

Agencja detektywistyczna Detektyw24 już od lat rozwiązuje sprawy o zróżnicowanym podłożu. Nasz zespół obejmuje doświadczonych specjalistów, którzy oferują usługi zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm. Jeżeli więc zależy Ci na rzetelnych dowodach i chcesz przedstawić swoje racje przed sądem, możemy pomóc.

Nasz detektyw ustali fakty i zgromadzi informacje, które będą kluczowe podczas rozprawy. Działamy na terenie kraju i zgodnie z polskim prawem. Ponadto gwarantujemy 100% dyskrecji. Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą i sprawdź, jak wiele możesz zyskać.

Biuro detektywistyczne Świętochłowice

W naszym biurze pracują wyłącznie eksperci z uprawnieniami. Działamy zgodnie z ustawą o usługach detektywistycznych, która określa, że czynności śledcze mogą wykonywać eksperci z licencją prywatnego detektywa. Dzięki temu zgromadzony materiał może być brany pod uwagę w sądzie. Specjalista potwierdzi autentyczność dowodów w zeznaniach, co zwiększy szansę na korzystne postanowienie. Jeśli więc zależy Ci na solidnych argumentach, obok naszej propozycji nie możesz przejść obojętnie.

Nasze biuro detektywistyczne często zajmuje się sprawami rodzinnymi, które zawsze wymagają specjalistycznych działań. Pomagamy w przeróżnych kwestiach i prowadzimy działania związane z obserwacją osób, zbieraniem materiałów na zdradę partnera czy innych dowodów, które mają znaczenie w rozprawach sądowych z orzekaniem o winie.

W dodatku świadczymy usługi związane z wywiadami majątkowymi oraz sprawami spadkowymi. Te bywają dosyć trudne, dlatego pomoc ekspertów jest niezbędna. Nasi detektywi ustalą ruchomości i nieruchomości, a także wykonają wiele innych niezbędnych czynności.

Agencja detektywistyczna Świętochłowice

Ponadto zajmujemy się poszukiwaniem osób porwanych, zaginionych oraz wszystkich, z którymi po prostu urwał się kontakt. Ustalimy ich dane adresowe w dyskretny sposób, a w razie przestępstwa zgromadzimy materiały dowodowe. Zapewniamy klientom 100% bezpieczeństwa.

Kolejny obszar naszych działań to sprawy karne. Mamy w nich bardzo duże doświadczenie i do tej pory zaangażowaliśmy się w wiele zagadek kryminalnych. Ponadto dostarczaliśmy dowody, które miały kluczowe znaczenie w najgłośniejszych sprawach. 

Usługi detektywistyczne dotyczą również spraw gospodarczych. Prowadzimy śledztwa związane działaniem nieuczciwej konkurencji, szpiegostwem gospodarczym czy wykradaniem tajemnic firmowych. Możemy sprawdzić, czy nie doszło do podkupywania pracowników czy szpiegostwa gospodarczego. W dodatku ustalimy autorów donosów, a także zweryfikujemy zwolnienia lekarskie. Jeśli więc prowadzisz firmę i zmagasz się z takimi wyzwaniami, zdecydowanie warto postawić na to rozwiązanie.

Prywatny detektyw Świętochłowice

W ostatnim czasie przestępstwa internetowe przybierają na sile. Dlatego prowadzimy usługi detektywistyczne związane z informatyką śledczą. Nasi eksperci zgromadzą materiał dowodowy w sprawie cyberstalkingu oraz prześladowania w internecie. Dzisiaj hejt stanowi bardzo poważny problem, lecz można z nim skutecznie walczyć. Jeśli skorzystasz z naszych usług, możesz mieć pewność, że Twoje problemy zostaną szybko rozwiązane. Wskażemy sprawców i zgromadzimy dowody, które pozwolą postawić ich przed wymiarem sprawiedliwości.

W naszej ofercie znajdziesz również usługę wykrywania podsłuchów w domach oraz firmach. Warto pamiętać, że używanie tych urządzeń w celu gromadzenia informacji na temat członków rodziny, pracowników i tajemnic firmowych jest niezgodne z prawem. Pomimo tego wielu przestępców posuwa się do takich działań. Detektywi z naszego biura dokładnie sprawdzą teren w poszukiwaniu nielegalnie zainstalowanych urządzeń oraz udzielą Ci wielu cennych wskazówek. Dzięki temu poczujesz się swobodnie każdego dnia.

Ponadto firma detektywistyczna Detektyw24 pracuje przez 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę. Gwarantujemy elastyczność, dyskrecję i skuteczność. Ponadto oferujemy działania na terenie całej polski bez dodatkowych opłat. Jeżeli Twoja sytuacja wydaje się bardzo trudna, nasi eksperci na pewno Ci pomogą.

Działamy na terenie całego woj. śląskiego