Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Jastrzębie-Zdrój

Prywatny detektyw Jastrzębie-Zdrój

ul. Śląska 22/16, 44-200 Częstochowa

W celu zachowania pełnej dyskrecji
prosimy umawiać spotkania za
wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Ruda Jastrzębie-Zdrój

Tomasz Stryszowski tel.: +48 730 377 777

e-mail: tomasz.stryszowski@detektyw24.net

Biuro detektywistyczne Detektyw24 to firma, która gromadzi prawdziwych profesjonalistów. Już od wielu lat rozwiązujemy zróżnicowane śledztwa. Oferujemy usługi zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych. Jeżeli brakuje Ci jasnych dowodów, a chcesz przedstawić prawdę przed sądem, możemy Ci pomóc.

Informacje zgromadzone przez naszych ekspertów pozwolą Ci uzyskać korzystne postanowienie na rozprawie. Pamiętaj, że zawsze działamy zgodnie z prawem i oferujemy maximum dyskrecji. Zapoznaj się z naszą ofertą już teraz!

Biuro detektywistyczne Jastrzębie-Zdrój

Nasza agencja detektywistyczna współpracuje wyłącznie z licencjonowanymi specjalistami. Działamy na podstawie ustawy o zawodach detektywistycznych. Akt ten mówi, że prawo do czynności śledczych mają wyłącznie osoby z licencją prywatnego detektywa. Natomiast zebrane przez nich dowody mogą być wykorzystane w sądzie.To bardzo ważne szczególnie przy orzekaniu w sprawach cywilnych. 

Nasze usługi detektywistyczne bardzo często dotyczą spraw rodzinnych. Zazwyczaj to trudne wyzwania dla klientów, dlatego zapewniamy im wsparcie w wielu kwestiach. Prowadzimy działania związane z obserwacją osób, zbieraniem materiałów udowadniających zdradę oraz wielu innych dowodów, które mogą wpłynąć na wynik rozprawy rozwodowej z orzekaniem o winie.

Ponadto specjalizujemy się w wywiadach majątkowych i sprawach spadkowych. Te bywają bardzo trudne, dlatego niezbędne jest wsparcie prawdziwych ekspertów. Nic więc dziwnego, że klienci wybierają naszą pomoc również przy ustalaniu nieruchomości oraz ruchomości.

Agencja detektywistyczna Jastrzębie-Zdrój

Świadczymy także usługi związane z poszukiwaniem zaginionych oraz porwanych osób. Jeżeli urwał Ci się kontakt z bliskim, nie czekaj. Skontaktuj się z nami, a ustalimy dane adresowe zaginionego. Pamiętaj, że zawsze pracujemy dyskretnie i zapewniamy klientom bezpieczeństwo na wysokim poziomie.

Do najbardziej skomplikowanych obszarów naszej pracy należą sprawy karne. Mamy w nich bardzo duże doświadczenie. Nasi detektywi pracowali już przy głośnych śledztwach i doskonale radzą sobie z zagadkami kryminalnymi.

Nasza firma detektywistyczna proponuje również usługi związane ze sprawami gospodarczymi. Często zajmujemy się śledztwami dotyczącymi nieuczciwej konkurencji, podkupowania pracowników oraz szpiegostwa gospodarczego. W dodatku możemy ustalić autorów donosów czy zweryfikować zwolnienia lekarskie. Z naszej pomocy korzystają również przedsiębiorcy, którzy chcą sprawdzić, czy pracownicy nie łamią zakazu konkurencji i nie prowadzą działań związanych z wyłudzaniem odszkodowań.

Prywatny detektyw Jastrzębie-Zdrój

Bardzo często stawiamy czoła zagadnieniom związanym z informatyką śledczą. Doskonale rozumiemy dzisiejsze zagrożenia w sieci i zbieramy dowody w sprawach związanych z prześladowaniem w internecie oraz cyberstalkingiem. Pomagamy naszym klientom walczyć z hejtem, a także wskazujemy przestępców, którzy dopuścili się takich zachowań. Zgromadzimy rzetelne dowody, które pozwolą postawić ich przed sądem. Jeżeli zmagasz się z takimi problemami, koniecznie skontaktuj się naszym specjalistą.

Ponadto oferujemy usługę związaną z wykrywaniem podsłuchów w domach i biurach. Zwróć uwagę, że korzystanie z tych urządzeń w celu zbierania informacji na temat tajemnic firmowych czy członków rodziny jest nielegalne. Pomimo tego wielu przestępców z takich praktyk korzysta. Nasz detektyw bardzo dokładnie sprawdzi teren w poszukiwaniu nielegalnie działających sprzętów. Dzięki temu będziesz wreszcie czuć się swobodnie w firmie oraz własnym mieszkaniu. Przekonało się o tym wiele osób, które zdecydowały się na taką usługę.

Nasza agencja niesie pomoc przy wielu sprawach. Gromadzimy dowody, wskazujemy winnych i wspieramy przedsiębiorców. Jesteśmy dyspozycyjni przez 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę. Zawsze gwarantujemy elastyczność, świadcząc usługi o zasięgu ogólnopolskim i bez dodatkowych opłat. Jeżeli Twoja sytuacja wydaje się bez wyjścia, koniecznie skontaktuj się z naszymi ekspertami. Na pewno znajdziemy rozwiązanie problemów i udzielimy niezbędnych wskazówek.

Działamy na terenie całego woj. śląskiego