Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Bytom

Prywatny detektyw Bytom

W celu zachowania pełnej dyskrecji
prosimy umawiać spotkania za
wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Bytom

Katarzyna Bracław tel.: +48 733 622 222

e-mail: katarzyna.braclaw@detektyw24.net

Agencja detektywistyczna Detektyw24 to zespół profesjonalistów, którzy już od wielu lat rozwiązują najtrudniejsze sprawy. Przez ten czas pomagaliśmy zarówno klientom indywidualnym, jak i firmom. Jeżeli chcesz udowodnić swoje racje przed sądem, lecz brakuje Ci dowodów, zapewnimy niezbędne wsparcie.

Prywatny detektyw ustali fakty, zbierze dowody i zatroszczy się o każdy szczegół. Te informacje będą miały kluczowe znaczenie dla sądu. Oferujemy usługi na terenie całego kraju i zapewniamy klientom 100% dyskrecji. Zapoznaj się z naszą ofertą i sprawdź, jak wiele możemy Ci zaproponować.

Biuro detektywistyczne Bytom

Wszyscy nasi eksperci mają niezbędne uprawnienia. Ponadto pracujemy zgodnie z ustawą o usługach detektywistycznych. Określa ona, że śledztwa mogą prowadzić wyłącznie osoby z licencją prywatnego detektywa. Zwróć uwagę, że tylko legalnie pozyskane materiały mogą być brane pod uwagę w postępowaniu sądowym. Kluczowym dowodem jest raport sporządzony na podstawie szczegółowych danych. Nasz specjalista potwierdzi autentyczność zgromadzonych informacji przed sądem. To znacznie zwiększy szansę na uzyskanie korzystnego postanowienia. Przekonało się o tym wielu klientów, którzy zdecydowali się na skorzystanie z naszych usług.

Nasze biuro detektywistyczne bardzo często prowadzi śledztwa związane ze sprawami rodzinnymi. Doskonale rozumiemy, że to trudne przeżycia, dlatego do każdej sprawy podchodzimy profesjonalnie i staramy się szybko zgromadzić niezbędne dowody. Prowadzimy takie czynności jak obserwacja osób, zbieranie materiałów na zdradę oraz wielu innych danych, które mogą być ważne dla sądu przy sprawie rozwodowej czy alimentacyjnej. To tylko niektóre aspekty, gdyż do każdej kwestii podchodzimy indywidualnie i odpowiadamy na potrzeby klientów.

Prowadzimy usługi detektywistyczne związane z wywiadami majątkowymi i spadkowymi. Podejmujemy działania z zakresu ustalania ruchomości i nieruchomości. Wszystkie te sprawy wymagają wsparcia prawdziwych ekspertów.

Agencja detektywistyczna Bytom

Ponadto zajmujemy się poszukiwaniem osób zaginionych. Jeśli z bliskimi urwał się kontakt, ustalimy miejsce ich przebywania. Natomiast w przypadku uprowadzenia, wskażemy sprawcę i pomożemy postawić go przed wymiarem sprawiedliwości. Zapewniamy maksymalną dyskrecję, więc klienci mogą czuć się bezpiecznie.

Nasi detektywi bardzo często pracują przy sprawach karnych. Przez lata działalności pomogliśmy policji przy przeróżnych działaniach i wskazaliśmy najgroźniejszych sprawców.

Ponadto działamy w sektorze spraw gospodarczych. Prowadzimy czynności związane z nieuczciwą konkurencją, szpiegostwem gospodarczym, wykradaniem tajemnic firmowych, ustalaniem autorów donosów czy weryfikacją zwolnień lekarskich. Do każdej sprawy podchodzimy profesjonalnie i wiemy, jak ważny jest spokój w prowadzeniu biznesu. Dlatego dokładnie sprawdzimy działanie konkurentów oraz pracowników. Skontaktuj się z naszymi ekspertami i rozwijaj własną firmę bez żadnych przeszkód.

Prywatny detektyw Bytom

Bardzo często zajmujemy się informatyką śledczą. Rozwiązujemy sprawy związane z zagrożeniami w sieci. To np. cyberstalking czy prześladowanie. Ponadto przyglądamy się hejtowi i wskazujemy przestępców. Na podstawie zgromadzonych dowodów sprawcy odpowiedzą przed sądem.

Nasza firma detektywistyczna oferuje również usługę wykrywania podsłuchów. Z tych urządzeń często korzystają przestępcy, którzy chcą dowiedzieć się czegoś na temat domowników. Takie praktyki stosują także nieuczciwi konkurenci, którzy instalują sprzęt w biurach. Nasz detektyw szczegółowo sprawdzi Twoją przestrzeń, abyś mógł cieszyć się bezpieczeństwem na oczekiwanym poziomie. Gwarantujemy szybkie i skuteczne działanie.

Profesjonalne biuro detektywistyczne pracuje przez 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę. Ponadto gwarantujemy elastyczność i działamy na terenie całej polski bez żadnych dodatkowych kosztów. Pomożemy nawet w ekstremalnie trudnych sytuacjach. Skontaktuj się z nami już teraz, a na pewno znajdziemy rozwiązanie Twoich problemów.

Działamy na terenie całego woj. śląskiego