Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Rybnik

Prywatny detektyw Rybnik

W celu zachowania pełnej dyskrecji
prosimy umawiać spotkania za
wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Rybnik

Katarzyna Bracław tel.: +48 733 622 222

e-mail: katarzyna.braclaw@detektyw24.net

Agencja detektywistyczna Detektyw24 już od wielu lat pracuje nawet przy najtrudniejszych śledztwach. Rozwiązaliśmy już setki spraw o przeróżnym podłożu i za każdym razem gwarantujemy profesjonalne działanie. Wspieramy zarówno firmy, jak i klientów indywidualnych. Jeżeli zależy Ci na rzetelnych dowodach i chcesz przedstawić je przed sądem, na pewno Ci pomożemy.

Prywatny detektyw ustali fakty i zgromadzi informacje, które będą bardzo ważne w postępowaniu. Świadczymy usługi na terenie całego kraju i zawsze działamy zgodnie z literą prawa. Zapoznaj się z naszą ofertą, a wsparcie będzie na wyciągnięcie ręki.

Biuro detektywistyczne Rybnik

Nasza firma detektywistyczna współpracuje tylko z licencjonowanymi ekspertami. Ponadto działamy zgodnie z ustawą o usługach detektywistycznych, która określa, że czynności śledcze mogą wykonywać wyłącznie osoby ze stosownymi uprawnieniami. To oznacza, że materiał dowodowy będzie na pewno wykorzystany w sądzie. Nasz detektyw potwierdzi autentyczność informacji podczas zeznań. Dzięki temu klient ma dużą szansę na wygranie procesu.

Doświadczeni detektywi z naszej agencji bardzo często rozwiązują sprawy rodzinne. Te zazwyczaj dotyczą trudnych przeżyć, dlatego zachowujemy spokój i profesjonalizm. Dyskretnie obserwujemy osoby i zbieramy materiały, udowodniające zdradę lub inne zachowania, które mogą mieć znaczenie przy postępowaniu rozwodowym czy alimentacyjnym.

Ponadto świadczymy usługi detektywistyczne, które obejmują wywiady majątkowe, sprawy spadkowe, ustalenia nieruchomości i ruchomości. Przy takich kwestiach profesjonalizm ma priorytetowe znaczenie, dlatego warto postawić na naszych ekspertów.

Agencja detektywistyczna Rybnik

Podejmujemy się nawet najtrudniejszych zleceń. Często poszukujemy osób zaginionych, porwanych oraz wszystkich tych, z którymi urwał się kontakt. Ustalimy dane adresowe, a w przypadku przestępstwa wskażemy podejrzanych. Jednocześnie zapewniamy klientom bezpieczeństwo.

Nasze biuro detektywistyczne sprawdza się świetnie również w przypadku spraw karnych, Mamy duże doświadczenie we wskazywaniu sprawców i rozwiązywaniu nawet najtrudniejszych zagadek kryminalnych.

Ponadto eksperci często pracują przy sprawach gospodarczych. Prowadzimy śledztwa z zakresu szpiegostwa gospodarczego, podkupowania pracowników, wykradania firmowych tajemnic, ustalania autorów donosów czy wielu innych działań związanych z nieuczciwą konkurencją. Ponadto przyjrzymy się, czy Twoi pracownicy działają etycznie, a także zbadamy zamiary przyszłych kontrahentów. Zdecydowanie warto postawić na takie rozwiązanie przed podpisaniem ważnej umowy.

Prywatny detektyw Rybnik

Do perfekcji opanowaliśmy działania związane z informatyką śledczą. Dziś bardzo często otrzymujemy zlecenia związane z zagrożeniami w sieci. Nasz detektyw zbierze niezbędne dowody związane z cyberstalkingiem i prześladowaniem w internecie. Bardzo poważnym zjawiskiem jest również hejt, który staje się prawdziwą plagą dzisiejszych czasów. Jednak możesz z nim skutecznie walczyć. Wystarczy, że skorzystasz z naszych usług, aby mieć pewność, że pozbędziesz się problemów. Ustalimy podejrzanych i zgromadzimy informacje, które pozwolą sądowi wydać sprawiedliwy wyrok.

Nasza oferta obejmuje również usługę wykrywania podsłuchów w domach i firmach. Pamiętaj, że przestępcy nielegalnie wykorzystują te urządzenia do pozyskiwania informacji na temat domowników. Ponadto stosują je również nieuczciwi konkurencji, którzy starają się przechwycić tajemnice służbowe. Eksperci bardzo dokładnie sprawdzą teren, a także wykryją ewentualne zagrożenia. Dzięki temu poczujesz się swobodnie we własnych czterech kątach lub siedzibie firmy.

Nasza agencja detektywistyczna pracuje przez 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę. Gwarantujemy elastyczność i świadczymy usługi w całym kraju bez dodatkowych opłat. Zawsze działamy profesjonalnie i zapewniamy wsparcie nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Przekonało się o tym wielu wymagających klientów. Dołącz do nich, a na pewno pomożemy Ci rozwiązać problemy.

Działamy na terenie całego woj. śląskiego