Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Pszczyna

Prywatny detektyw Pszczyna

ul. Śląska 22/16, 44-200 Częstochowa

W celu zachowania pełnej dyskrecji
prosimy umawiać spotkania za
wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Pszczyna

Katarzyna Bracław tel.: +48 733 622 222

e-mail: katarzyna.braclaw@detektyw24.net

Biuro detektywistyczne Pszczyna

Detektyw24 to rewelacyjna agencja detektywistyczna, która działa na rynku od kilku dobrych lat. W tym czasie rozwikłaliśmy wiele spraw. Obecnie możemy pochwalić się szerokim zakresem usług, które dedykujemy zarówno klientom prywatnym, jak i przedsiębiorcom. Pomagamy, jeśli brakuje dowodów na ukazanie racji klienta w sądzie. Jesteśmy specjalistami w zbieraniu odpowiedniego materiału. Działamy na terenie całego kraju, w zgodzie z polskim prawem. 

Zapoznaj się z naszą ofertą, jeśli interesuje Cię pomoc wyłącznie licencjonowanego detektywa. Działamy na podstawie ustawy o usługach detektywistycznych. Bardzo wyraźnie określa ona, że czynności śledcze ma prawo wykonywać wyłącznie prywatny detektyw z licencją. Działając w ten sposób, dajemy gwarancję naszym klientom, że zebrane materiały mogą być wykorzystane w sądzie. Dodatkowo nasz detektyw może potwierdzić ich autentyczność swoimi zeznaniami, czego nie może dokonać osoba bez licencji.

Agencja detektywistyczna Pszczyna

Nasze biuro detektywistyczne bardzo często podejmuje się spraw rodzinnych, które zwykle są dość trudne i nie zawsze łatwe dla klientów. Prowadzimy takie śledztwa, jak obserwacja osób, badanie ojcostwa, zbieranie dowodów przy rozwodzie z orzekaniem o winie czy udowadnianie zdrady.

Do najbardziej skomplikowanych śledztw należą sprawy kryminalne, karne, które są trudne, a jednocześnie bardzo satysfakcjonujące i mogą przynieść rozgłos.

Nasza firma detektywistyczna świadczy usługi obejmujące sprawy spadkowe i wywiady majątkowe. Choć są one niezwykle trudne, jesteśmy ekspertami w ustalaniu nieruchomości i ruchomości.

Podejmujemy się zleceń, których celem jest odnalezienie osób porwanych czy zaginionych. Z sukcesem ustalamy dane adresowe, a wszystko odbywa się w pełni dyskretnie. Nasi Klienci mogą czuć się z nami maksymalnie bezpiecznie.

Detektyw24 to też spore doświadczenie w sprawach gospodarczych. Prowadzimy śledztwa, których celem jest naprowadzenie przedsiębiorcy na to, co złego dzieje się w jego firmie. Dotykamy takich kwestii, jak nieuczciwa konkurencja, podkupywanie pracowników, szpiegostwo gospodarcze, weryfikacja zwolnień lekarskich, ustalanie autorów donosów czy wykradanie i zdradzanie tajemnic finansowych. 

Prywatny detektyw Pszczyna

Usługi detektywistyczne przez nas oferowane to również wykrywanie podsłuchów. Zdarza się, że osoby w domu czy w firmie są podsłuchiwane, ponieważ ludzie chcą ich okraść z cennej wiedzy lub informacji. Jest to działanie nielegalne, za które grozi kara. My, jako detektywi, jesteśmy w stanie taki podsłuch wykryć i zdemontować.

W ostatnim czasie wzrosło zainteresowanie naszymi działaniami z zakresu informatyki śledczej. Jest to spowodowane zwiększeniem liczby osób podejmujących się cyberstalkingu czy hejtowania. Na szczęścia nasza agencja świetnie sobie z tym radzi.

Biuro Detektyw24 otwarte jest dla klientów 24 h/dobę przez 7 dni w tygodniu. Zapewniamy maksymalną elastyczność, która w tych czasach jest ogromnym atutem. Jesteśmy firmą o ogólnokrajowym zasięgu, dlatego podejmujemy się śledztw spływających z każdego zakątka kraju, bez jakiejkolwiek dodatkowej opłaty.

Działamy na terenie całego woj. śląskiego